Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!

Post by Becq74
Szili17 wrote:
vequalsdividedt wrote:
Szili17 wrote: Amit kértél hogy mozgassuk feljebb szegmens, ott okkal van ott ahol most, a mellékutca van rossz helyen. :( GPS réteg nem hazudik. ;)
És be sincs kötve!!!
Jó rég óta, mondd hogy ezt (meg a műholdképre igazítást) a kerékpárutas csávó csinálta és nem te. Most bekötöttem, de van itt baj.
Meg én ugyan nem jártam arra, meg az utcakép is régi, de ezek az utcák le vannak zárva betonpillérekkel (az utcakép szerint), de a bekötésért cserébe műholdképre is vannak igazítva. De a többi utca is. Iskolapéldája a "miért lock3 a legtöbb település"-nek.
Csak kibickedve még: Itt tilos keresztülmenni a Fő utcán? Szintén műholdképre igazítva. :(
Nem akarom én visszaigazgatni az egész várost, mert nem állnám meg hogy töröljem ezeket a közvetlen az út mellett futó bicikliutakat, mert útban is lennének munka közben meg, de ezt már leírtam, hogy szerintem mennyit ad hozzá a tájékozódáshoz hogy "végig bicikliút meg járda van itt", autós naviban. :roll:
És igen, a műholdas igazgatást a Szentesi út és az 5-ös között egyszer már visszacsináltam, most azzal sem tudtam foglalkozni. Az utakat szombaton megnézem.

A GPS jelre igazodásban úgy emlékeztem, van némi automatizmus. Csak haluztam?


küldve a Tapatalk segítségével
http://www.ng.hu/Civilizacio/2015/08/30 ... s-a-Tiszan
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
Szili17 wrote: (...)
Amit kértél hogy mozgassuk feljebb szegmens, ott okkal van ott ahol most, a mellékutca van rossz helyen. :( GPS réteg nem hazudik. ;)
Szia!
Azóta majd' minden nap ránézek erre a szegmensre: a GPS jelek az én képernyőmöna műhold képi 5-ös kereszteződés és a térképi 5-ös kereszteződés között a távolság harmadával északabbra csatlakoznak az 5-ösre. Lehet, nem egy jelentős letérés, de gondoltam...
:)
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
Szili17 wrote:
Becq74 wrote:
Szili17 wrote: (...)
Amit kértél hogy mozgassuk feljebb szegmens, ott okkal van ott ahol most, a mellékutca van rossz helyen. :( GPS réteg nem hazudik. ;)
Szia!
Azóta majd' minden nap ránézek erre a szegmensre: a GPS jelek az én képernyőmöna műhold képi 5-ös kereszteződés és a térképi 5-ös kereszteződés között a távolság harmadával északabbra csatlakoznak az 5-ösre. Lehet, nem egy jelentős letérés, de gondoltam...
:)
Igen, az még mindig rossz helyen van, ez is, de már lock3 a főút, szóval te is tudod csinálni ha szeretnéd, ha én csinálom és útban vannak, akkor el fognak esni a biciklisutak az út mellett. De ezt mondtam is. :twisted:
Ismét vissza igazgattam...
:)
Hullott némi forgács is - nézz rá légyszíves....
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
Sziasztok!

Örkényi 5-ösön szeretnék egy átkötést csomópontosítani: az 5-ösön forgalom osztályozó, azaz záróvonal van a kereszteződésben. Áthajtani az oldalágak között és balra fordulni egyik ágból sem lehet.
Kérném szépen oldani vagy elkészíteni!
Köszönöm!
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
Szili17 wrote:
Becq74 wrote:Sziasztok!

Örkényi 5-ösön szeretnék egy átkötést csomópontosítani: az 5-ösön forgalom osztályozó, azaz záróvonal van a kereszteződésben. Áthajtani az oldalágak között és balra fordulni egyik ágból sem lehet.
Kérném szépen oldani vagy elkészíteni!
Köszönöm!
Szia! Inkább feloldottam neked.
Hová lett innen (ezzel szemben) az a kis utca? Ennyire megváltozott azóta a kereszteződés?
Szia!
Igazad van, eltájoltam magam, az a kereszteződés az, amit rendbe kellene tenni, nem újat csinálni...
:)
Megzavart, hogy egyirányúra van téve az az utca.
Viszont akkor Erre is kérnék szépen feloldozást
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
Becq74 wrote:
Szili17 wrote:
Becq74 wrote:Sziasztok!

Örkényi 5-ösön szeretnék egy átkötést csomópontosítani: az 5-ösön forgalom osztályozó, azaz záróvonal van a kereszteződésben. Áthajtani az oldalágak között és balra fordulni egyik ágból sem lehet.
Kérném szépen oldani vagy elkészíteni!
Köszönöm!
Szia! Inkább feloldottam neked.
Hová lett innen (ezzel szemben) az a kis utca? Ennyire megváltozott azóta a kereszteződés?
Szia!
Igazad van, eltájoltam magam, az a kereszteződés az, amit rendbe kellene tenni, nem újat csinálni...
:)
Megzavart, hogy egyirányúra van téve az az utca.
Viszont akkor Erre is kérnék szépen feloldozást
Kész, köszönöm!
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
Sziasztok!

IQFight kolléga a chat ablakban jelezte, hogy a budaörsi úton ez a szakasz 50-es sebességkorlátos, nem 70-es
Kérlek, kattintsátok át!
Köszönöm!
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
Sziasztok!

Bp Hunyadi út B csomópontra kérnék a jelentéssel egyezően bal kanyar tiltást (záróvonal - forgalomtól elzárt terület kombó látszik az utcaképen is.

Köszönöm!
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
Sziasztok!
Csomópontosítsátok kérlek - avagy oldozzátok fel nekem e célból!
Köszönöm!
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
gic78 wrote:
Becq74 wrote:Sziasztok!
Csomópontosítsátok kérlek - avagy oldozzátok fel nekem e célból!
Köszönöm!
Mehet!
Köszönöm! Zárható
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása