Sziasztok!
Az M7-->M0 kihajtón a B csomópontot cca 30m-el előbbre kellene hozni: a "tarts..." utasítás már a záróvonallal elválasztott szakaszon érkezik.
Nem azt mondom, hogy lehetetlen megcsinálni, ha figyeli az előjelző bemondást, csak a záróvonal miatt már a végleges utasítás elkésett lehet.
Ha kapok feloldozást, szívesen barkácsolok vele...
Köszönöm
Az M7-->M0 kihajtón a B csomópontot cca 30m-el előbbre kellene hozni: a "tarts..." utasítás már a záróvonallal elválasztott szakaszon érkezik.
Nem azt mondom, hogy lehetetlen megcsinálni, ha figyeli az előjelző bemondást, csak a záróvonal miatt már a végleges utasítás elkésett lehet.
Ha kapok feloldozást, szívesen barkácsolok vele...
Köszönöm
Szerintem igen, ha legközelebb arra járok, megnézemSzikra wrote:Így jó?Becq74 wrote:Sziasztok!
Az M7-->M0 kihajtón a B csomópontot cca 30m-el előbbre kellene hozni: a "tarts..." utasítás már a záróvonallal elválasztott szakaszon érkezik.
Nem azt mondom, hogy lehetetlen megcsinálni, ha figyeli az előjelző bemondást, csak a záróvonal miatt már a végleges utasítás elkésett lehet.
Ha kapok feloldozást, szívesen barkácsolok vele...
Köszönöm
Köszönöm!
Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Köszönöm, zárható ami maradt belőlük, de gondolom a zárási szinteket is át kellene arrafelé (Békéscsaba - 44-es elkerülő) nézni...Szikra wrote:Mehet!Becq74 wrote:Sziasztok!
amputációhoz kérnék feloldást ezekre a szegmensekre
és erre Békéscsabán
Köszönöm!
Még egyszer, köszönöm, hogy szóltál.Szikra wrote:@Becq74 állj, nem jó amit csinálsz!
Azért írom ide, hogy más is tanulhasson belőle és elolvassa a wikit!
A körforgalomnál,
- ha az egyik szárát törlöd, akkor a csomópontot is töröld!
- sebességhatárt (50 vagy 90) nem állítasz be vagy csak a fele körforgóra!
- kihajtókat nem a megfelelő módon nevezed el! A wiki leírja világosan, hogy 10 méternél rövidebb szakasznak kell lennie és elnevezni nem így kell »470 Békés vagy »Kecskemét / [47], hanem ebben a formátumban, [470] » Békés vagy [44] » Kecskemét; [47] Szeged, Debrecen illetve » Békés!
*Elnevezni csak ott kell, ahol a valóságban is van tábla és egyeznie kell a rajta szereplő névvel. Ha országjelzés is van, akkor így [43] » Nagylak (RO) kell írni.* Az első és másodrendű főutaknál ahol csak lehet, minden esetben írjuk az útszámot, a többinél elég csak az (ALT+175)!
(le- és felhajtóknál ugyanígy kell eljárni)
(*szerkesztve)
Ha esetleg ezekben tudnál még egyszer 1 kört futni a kedvemért:
Volt benne figyelmetlenség biztosan, de azt, hogy csak felén volt sebességhatár, nem értem: toolbox redo roundab után nyomtam a sebességkorlátos scriptre... Mondjuk volt olyan, hogy mentés után nem frissült szerkeszthetőre a nézet, de ilyenkor nem tapasztaltam még, hogy nem mentett volna valamit.
Az elnevezéssel kapcsolatban esetleg a wikit esetleg érdemes lenne pontosítani, egyértelműsíteni:
" Lakott területen kívül vagy fontosabb csomópontoknál a körforgalom kijárati szegmenseit a felhajtókhoz hasonlóan érdemes elnevezni (ezek szerint KELL elnevezni?) a valóságban a táblákon látható neveknek megfelelően. Például: » Centrum, [2] » Vác (Alt+175: »). A csatlakozási csomópontól számítva egy maximum 10 méteres kétirányú szegmenst kell létrehozni és elnevezni a fentiek szerint. ha ez a max 10m-es szegmens mindenképp minden kijárathoz kell (akár van arra mutató tábla, akár nincs?!), akkor érdemes lenne azt írni, és a két mondatot felcserélni Ilyenkor a körforgalomba befelé nem fogja figyelembe venni a szegmens nevét, de kihajtásnál igen!"
»Kecskemét / [47], hanem ebben a formátumban, [470] » Békés vagy [44] » Kecskemét; [47] Szeged, Debrecen - itt pedig úgy sejtem, nem fog megjelenni a nagy többség kijelzőjén a "Szeged, Debrecen", és a [47] is definiálja őket ezért hagytam le. Akkor ilyen egyszerűsítéseket sem szabad tenni?
A validator majd feldobja, ha túl hosszú a név (már ha majd újra működni fog), és a megjeleníthetőséggel ne foglalkozzunk?
Esetleg ha a "semmibe vezető" illetve a lerekesztett kijáratok "kezelését" is lehetne a wikiben rögzíteni, szerintem hasznos volna...
Előre is köszönöm!
Sziasztok!
A Ferencszállási homokdepó bekötő útját legyetek szívesek rákötni a 43-asra!
Emlékeim szerint minden kanyarodás zöld
Köszönöm!
A Ferencszállási homokdepó bekötő útját legyetek szívesek rákötni a 43-asra!
Emlékeim szerint minden kanyarodás zöld
Köszönöm!
Re: Unlock 4-et kérek