Post by duky5
Áno bol som v zápche na prístavnom moste.
Hneď ako som zastavil kvôli zápche, mi waze s kľudom angličana oznámilo, že predo mnou je zápcha :)
Bystrá navigácia :)

Ale ocenil by som, keby ma radšej nabudúce presmerovala na inú trasu :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Dnes som šiel o 17 tej z Bergu k Avionu a waze ma posielalo cez prístavný most. V tom čase sú v tom smere silné zápchy, hovorím si že ďalšia možnosť nadávať na waze. Kupodivu cesta bola voľná a na slideshow som videl zápchy smerom do vrakune a dunajskej lužnej...
palec hore :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Tak dnes musím waze pochváliť. Ušetrilo mi pokutu za rýchlosť a keď som šiel večer domov, chcel som sa vyhnúť prístavnému mostu kvôli očakávanej zápche, no podľa waze žiadna nebola a naozaj nebola :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Dnes som šiel po ružinovskej smerom k martinskému cintorínu a waze ma takto nezmyselne navigovalo cez bočnú ulicu.
Zápcha na ružinovskej nebola žiadna...je tam nejaká chyba?
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message
Attachments

Post by duky5
Čas je na obrázku :)

Je to možné čo tvrdíš, no keby som šiel cez lanovú, tak na križovatke s tomášikovou smerom doľava by bolo brutálne problematické odbočiť...to už je potom výhodnejšie odbočiť doľava ešte skôr pri herlianskej :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Dnes som šiel tade o hodinu skôr, viedlo ma to ok.

Čo ma ale veľmi nahnevalo, že ma na ceste z Hainburgu waze navigovalo cez brutálnu zápchu na prístavnom moste, hlásenú x ľuďmi a cesta bola červená. Našťastie som nakoniec odbočil na most apollo a šiel do ružinova cez mesto, ktoré bolo úplne prázdne...
Opäť palec dole pre waze...
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Tak akurát teraz. prievozská zápcha, ružinovská čistá, tak sa dám navigovať a hups server eror :)
Tak som to šupol cez miletičovu na ružinovskú a tam zápcha :)
Aspoň som ju ohlásil :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Asi to kazím ja, aj v sobotu doobeda idem z ružinova do dúbravky cez obchvat, nechce sa mi 100x čakať na červenej :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
sklamany som ako brno !!!
dnes o pol tretej som siel z avionu do centra mesta...uz z dialky vidim, ze waze hlasi zapchu oznacenu cervenou s rychlostou 25kmh, smerom von z mesta (teda moj opacny smer)...a naozaj, zapcha bola od starej ikey az po trnavske myto...kedze som siel na otocku, bol som zvedavy ako ma bude viest waze cestou spat...no hadajte...samozrejme cez tu posratu zapchu, ktora medzicasom ziskala ryhchlost 7 kmh!!!
tak som to na americkom namesti strihol cez ruzinovsku, ktora bola krasne prejazda, dolava na tomasikovu a sme avion...

co toto zase malo byt? dal som aj preratat trasu, v podstate celu cestu mi to prepocitavalo na trnavsku, prestalo to az ked som bol na ruzinovskej....

ulavil som si uz mi je lepsie :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message