Post by VW-333EP
Pali65 wrote:
foxitrot wrote:
Bigfish74 wrote:Keď som im to vyčítal, odpoveď znela že kľud, to sa všetko vyladil
Tak takychto kludasov by si kludne mohol aj konkretizovat. Dalsia skodna v chotari...
Neviem s kým sa ešte bavil, ale mne vyčítal, že som z nejakej poľnej cesty kategórie "tankodróm" urobil Street. Na to som mu povedal, že práve v tom je sila komunity, že niekto lokálny vie podobnú chybu opraviť a tak sa postupne mapa odladí.
Podľa mapy a street view sa dá kadečo spraviť, ale niektoré veci si počkajú až na úpravu niekým miestnym. Za týmto tvrdením si stojím...

K dokonalosti sa dá priblížiť len používaním a postupným odstraňovaním múch, no netreba robiť búrku v lyžičke vody.
Pali, asi o tom hovorim, ale ja som iba narazal presne na to co si ty povedal vtedy(aspon ja som takto pochopil): mozu sa chyby vyskytnut, ale vsetko sa da do poriadku postupne .Hlavne netreba nejake brutalne harakiri robit ked sa najde nejaká chyba, vzdy sa najde, kto to opravi. Ani IGo a sygic napr nie su dokonalé, o tom by sme mohli dalsich 40 strán tuto debatovat. Neviem naco to tu kazdu vetu analizovat co je napisané :), nespominal som ani tvoje meno ,hlavne nie v zlom, zbytocne si sa ozval :)
VW-333EP
Area Manager
Area Manager
Posts: 5
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by wazz
Obr. a další "vylepšení" přibyly v posledních dnech.
Poslal jsem mu PM, uvidíme jestli se ozve.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message
Attachments

Post by wXw0
jaký park? cez tú červeň tam nič nevidno... tam je nejaký prak?
wXw0
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 113
Has thanked: 979 times
Been thanked: 21 times
Send a message

Post by wXw0
veď predsa platí staré známe: kdo maže, ten jede...
wXw0
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 113
Has thanked: 979 times
Been thanked: 21 times
Send a message

Post by wXw0
Ale ved predsa ked chce clovek editovat tak sa musi lognut na nete a tam ma rozcestnik aj na forum. Problem je ze ludia su horlivi a odignoruju forum. Nemyslim si zeby sa cosi zmenilo kedy to dali priamo pri downloade, opat by vacsina len ignorovala. Chcelo by to video s ukazkami co ano a co nie. Len s distribuciou k uzivatelovi je stale problem...

momentalne nie som pri PC, som na ceste...odpoved zaslana z mobilu
wXw0
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 113
Has thanked: 979 times
Been thanked: 21 times
Send a message

Post by zilkajan
vlado_s wrote:Pozor na zilkajan. Zatvára nové URka a rieši URka aj zmazaním segmentu :evil: Čo nevidí na bingu ako keby neexistovalo.
Za chybne uzavrete UR sa ospravedlnujem. Na Bing Aerials sa spolahnut neda, je stary a je vela miest ktore nepokryva. Pouzivam bud vlastne skusenosti alebo street view. V buducnosti navrhujem upresnit problem do poznamky. Chyby robi kazdy (mozno okrem teba), hlavne ked je nedostatok informacii.
zilkajan
Posts: 38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by zilkajan
Priznavam, ze obcas som robil len polovicnu napravu nakolko som nemal level na uplnu dokoncenie riesenia s vedomim, ze vyriesil som ako som vedel a ked nestaci tak to dorobi niekto kto je za to plateny.
Mozu za to cukriky za splnene ulohy, konkretne Resolve 50 map problems. Mam ich len 20, vacsina "Not identified", niekolko ciastocne vyriesenych a len niekolko solved kde stacil level 1. Ocividne niekto chce aby aj ludia s levelom 1 riesili problemy, co je uplna blbost lebo s levelom 1 nemozes ani len napojit nijaku cestu na cestu s lockom 4, nie to este aby si takuto cestu s lockom 4 upravoval (napriklad sipky).
Sranda je ze medzi ulohami bolo aj Complete 500 map edits a to ja nemam. Ta uloha sa da splnit lahsie, nakolko mape chyba este vela ulic, landmarks, ... .
zilkajan
Posts: 38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by zilkajan
BTW prisiel som na nove finty :)

1) ked idem nieco editovat, oblasti ktore su velmi slabe, tak mozem tam dat niekolko URiek priamo v LIVEMAP. Staci clic a "Report problem". Problem vyriesit a nasledne save with "Problem resolved". Myslim, ze toto vyriesi moj problem s 50 UR pre 500 cukrikov :)

2) momentalne editujem Velky Krtis, tot moje rodne mesto, no nema Ping Aerials. Najdem si na google maps danu oblast, dam mierku 20m a nasledne printscreen. Snapshot dam do skicara, tam dam zmensenie na 84% a nasledne oblast okreslim na monitore na papier. Potom v editore si nastavim tiez 20m a z papiera mozem okreslit co potrebujem do mapy. Komplikovane, ale na lepsie riesenie som zatial neprisiel.

3) potom som si vsimol ze niektory editori si potrpia na UR, len aby videli ako hlasova navigacia urobi sipky. Tu jednoducha pomoc. Vo waze na mape si kliknes na miesto kde chces byt, das set start point a zadas kam chces ist. Na mape kliknes na oblast "Nasleduj trasu" a zobrazia sa vsetky hlasove instrukcie.

Ak vy mate cosi dobre, tak dajte vediet. Rad sa priucim vselicomu.
zilkajan
Posts: 38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by zilkajan
Bod 2.
tak potom Freemap, ta by mala byt volne dostupna, asi.

Precitat forum, je dost zdlhave. Mne sa vacsinou osvedcila taktika, ze skusat a sam sa naucis. Alebo cakat kym niekto poradi alebo niekoho nahnevas :)
zilkajan
Posts: 38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by zilkajan
Bod 3.
zapnes Waze na smartfone. Prsom na mape si najdes miesto z kade chces navigovat. Miesto podrzis a zobrazis si info. V ponuke viac najdes ze "Bod startu" s obrazkom "A". Potom sa ta opyta ze kam navigovat. Zadas final destination. Potvrdis trasu a hore na mape sa ti zobrazi: "Nasledujte trasu". Kliknes na to a zobrazi ti vsetky hlasove instrukcie.
zilkajan
Posts: 38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message