Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by vejpuste
pkuba wrote:Mně se nenačítají trasy od 3.7.
V úterý 7.8. Jsem taky válcoval na Chebsku, v mobilu se trasy zobrazují, ale editor je nevidí.

Nexus JB 4.1.1 Tapatalk
Waze 3.2.2.2
Presne tak. Predpokladam, ze se to z telefonu neda "znovuodeslat".
Pripada mi, ze se neukladaji trasy se zapnutym valcovanim. Kdezto bez valcovani se objevuji behem par hodin.
Nemohl by nekdo vyzkouset projet nejakou novou trasu bez valcovani, jestli se objevi v editoru s moznosti vytvorit novou cestu ?
Ale valec je hlavni zdroj dat pro Waze a samozrejme je lepsi videt kde clovek jede nez aby se porad snazil prilepit k existujici silnici v okoli.
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message

Post by vejpuste
Zdar.
Mohl by nekdo s vetsi autoritou napsat na support ? Predpokladam, ze mym pozadavkem by se nezabyvali, nemam jeste dostatecne odslouzeno. Brali by to jako dotaz novacka, ktery se urcite kouka na www.waze misto na world.waze.

1. Problem s ukladanim cest, kde se cast cesty valcovalo. Napriklad u me 5.Aug.2012 cca 100 km, z toho cast nove valcovana alternativni cesta kvuli zacpe. 4 Aug a 7 Aug a novejsi mam normalne v editoru videt.
2. Nezobrazovani novych GPS points v editoru, zobrazuje jen stare.

Dival jsem se do Bugs na foru, ale pripada mi, ze to tam nikdo nereportoval, takze o tom mozna nevi.
12.8. se ma delat aktualizace map, takze predpokladam, ze bude zase problem s ukladanim projetych tras nebo rozpadlyma mapama.

Diky.
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message

Post by vejpuste
steinj wrote:Jo prostě je to tak, že cesty kde bylo zapnzutý válcování nebo kde se dával UR se zobrazují až s měsíčním zpožděním. Ostatní cesty se zobrazují v editoru dřív. Prostě se musí chvíli počkat. ;) Mě se třeba až teď dostali do editory cesty ze začátku července.
Pokud by se "aspon nekdy" do editoru dostaly, tak budiz. I kdyz samozrejme bude tezke je pak najit.
Dalsi problem je, ze cim dele to bude trvat, tim mensi je pravdepodobnost, ze to pak clovek do mapy dostane spravne a jeste dele bude trvat nez se nova cesta dostane do Live Map.
To by ale mel byt primarni cil Waze.
Pak je jeste otazka, jestli se editovatelna oblast bude drzet 3 mesice od projeti trasy nebo od uvolneni do editoru. Kdyz bude trvat 2 mesice nez se dostane do editoru ...
S waze jsem zacal experimentovat skoro pred rokem a porad jsem doufal, ze se postupne nejak stabilizuje. Ale stabilizace procesu je stale za horizontem.
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message

Post by vejpuste
vejpuste wrote:11.7. jsem take valcoval nove cesty a dosud se neobjevilo nic.
Tak jsem tu trasu dnes objevil. Pred par dny tam urcite jeste nebyla. Jestli maji valcovane trasy zpozdeni 1 mesic, tak to odpovida.
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message

Post by vejpuste
Dnes se objevila cesta s valcovanim z 5.8. Zda se, ze zacinaji zkracovat prodlevu mezi projetim a zobrazenim. Z mesice je to ted 10 dni.
Je otazka co bude obvyklejsi.
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message

Post by vejpuste
To na co jsem cekal z cervence i ted ze srpna se mi objevilo, ovsem musel jsem si to najit v historii.
Pripada mi, ze se to objevilo i se spravnym puvodnim datumem, coz pry obcas nefungovalo uplne spravne.
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message

Post by vlado_s
Mne pridalo 20.4. ale 19.4. pričom malo čo :?
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Je to chyba, ktorá sa objavuje niekoľko týždňov. Stáva, že cesta je roztrhaná aj niekoľko trás a občas prichádzajú v rôznom poradí (aj niekoľkých dní).
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message