Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

[L4] Opava křižovatky

Post by Kebb01
Prosím o povolení odbočení na křižovatkách (jsou označeny v permalinku):

1) https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... =164939292

2) https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... =152784049

Díky
Kebb
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times

POSTER_ID:16565488

1

Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by b-007
Nastaveno, navíc jsem zakázal odbočení na křižovatce do prava (když tam vede samostatný pruh).
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2287
Has thanked: 119 times
Been thanked: 429 times
Send a message

Post by Kebb01
Díky ti převelice ;)
To zakázané odbočení je bezva, nechával jsem ho tam, dokud se odbočovací pruh nezprovozní, aby to nezačalo tu křižovatku routovat špatně.
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
vitj wrote:Čerpací stanice připojena, jen se dělá pomocí Parking Lot Road, aby se přes ní nesměroval provoz.

Křižovatka také poladěna.
Super, díky i za info o čerpačkách.
Nasbíralo se mi toho o Šumperku více, tak jsem už stihl vytvořit nové vlákno jenom se Šumperkem. Teď končím, ale asi se v ŠU budu později ještě hrabat.

Díky za úpravy...
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by vitj
Čerpací stanice připojena, jen se dělá pomocí Parking Lot Road, aby se přes ní nesměroval provoz.

Křižovatka také poladěna.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message