[L4] Rýmařov
Ahoj,
potřebuji připojit tyto segmenty k I/11:
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241039086
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... =241039601
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241040808
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... =241041320
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... =241041860
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241041952
a pak jenom taková kosmetická úprava, podle StreetView končí Rýmařov TADY: https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241041671
na druhé straně končí Rýmařov ZDE:
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241042377
TADY začínají Janovice (Rýmařov):
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241042498
Janovice končí ZDE:
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241042924
Vše na západ je "Stará Ves (Bruntál)"
Stará Ves končí TADY:
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241043186
Je tam špatně označena jako "Stará Ves u Rýmařova"
EDIT:
A když už jsme u toho, tak tady https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... 36&env=row povolit odbočení... byla tam chybně jednosměrka.
Zatím vše,
děkuji
Kebb
potřebuji připojit tyto segmenty k I/11:
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241039086
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... =241039601
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241040808
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... =241041320
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... =241041860
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241041952
a pak jenom taková kosmetická úprava, podle StreetView končí Rýmařov TADY: https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241041671
na druhé straně končí Rýmařov ZDE:
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241042377
TADY začínají Janovice (Rýmařov):
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241042498
Janovice končí ZDE:
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241042924
Vše na západ je "Stará Ves (Bruntál)"
Stará Ves končí TADY:
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,241043186
Je tam špatně označena jako "Stará Ves u Rýmařova"
EDIT:
A když už jsme u toho, tak tady https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... 36&env=row povolit odbočení... byla tam chybně jednosměrka.
Zatím vše,
děkuji
Kebb
Re: [L4] Rýmařov