Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by b-007
No nemáš pravdu, odkaz je na Kamennou Lhotu v ČR :-), Ale pokuď to prohodíš na google mapě, tak jo, jsi v poušti a mužeš zkusit zakreslovat cesty v písku podle ortofotomapy (hodně zdaru) :-)
Edit: máš pravdu v klientovi je to obráceně :-) a v editoru platí co jsem psal :-)
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Jen pro info, zdalo se mi, ze uz je to vice jak 5 CS a limit je 5 nebo 10 minut (ted nevim). Pak muzes zase zadavat dale :-).
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
UR lze v řežimu Falcon odeslat ;-)
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Pro Android zařízení byl Falcon zapnut snad všem od včera.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by bagromil
Zdravim, chci se zeptat na tts hlas pro android. Planuje se to v blizke dobe? Dik.
bagromil
Posts: 46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by bagromil
Ja jsem ale nemyslel hlasovy vstup, ale vystup. Synteticky hlas jako ma igo primo nebo tomtom, ktery umi "cist" jmena ulic a pod.
bagromil
Posts: 46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by bagromil
To same jako Sygic, cesky ani slovensky tts hlas neni. Uplne to nechapu protoze ceske tts hlasy znam hned dva a slovensky jeden. Muzu doufat, ze jednou v budoucnu ...? ;)
bagromil
Posts: 46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by bagromil
TTS hlas se da koupit zvlast, slouzi pro cely system (android). O zbytek by se mohla postarat komunity stejne jako u igo primo ;)
bagromil
Posts: 46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by bagromil
:lol: Je to tezke :roll: Jako dlouholety uzivatel igo primo jsem zvykly na kvalitnou navigaci, co bohuzel waze uplne neni. Na druhe strane jsem nenasel navigaci, ktera by mela tak skvele info o doprave a uzavirkach.
bagromil
Posts: 46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by bagromil
Problem je, ze se mi podle toho blbe jezdi. Ta grafika je zoufala, autozoom zadna slava a vypocet trasy nekdy hodne nelogicky. Doufam, ze do waze google nasype nejake penize a bude z toho kvalitni navigace.
bagromil
Posts: 46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message