Post by foxitrot
V Bratislave som už vídal aj tri naraz, ale bez screenshotu.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Asi bych se rozmýšlel jestli to mám vypnout hned, nebo až za chvíli.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Tam je tam dele.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Cekas, ze tu budeme davat na ofiko forum neoficialni navod? A je jedno zda takova moznost je ci neni.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Pokud takto, musim te zklamat. Tu reklamu tam mame vsichni. Neexistuje premiove clenstvi, nejde nic proplatit.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Glipko
wazz wrote:Jak má Waze udělanou komunikaci netuším, ale tipl bych si, že tak jednoduché jako přesměrovat pár adres na localhost to nebude. Teda dělat to já, tak si určitě zkontroluji, jestli se mi nějaký obsah vrací a když ne, tak přestanu přijímat i ostatní data. Věřím, že tohle bude jedna z mála věcí, co bude mít Waze ošetřenou :(
klud, waze komunikacia je plaintext, na proxy odfiltrujes, len musis vypnut kompresiu a ssl ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Glipko
guri211 wrote:Odfiltrovat to je najmenej, ale otvorene vam hovorim ze nemam dovod to robit. Waze nie je dobrocinna organizacia. AWS a vyvojarov musi niekto / nieco zaplatit. A cim viac zarobia, tym budu mat vacsiu motivaciu robit nove ficurky.
No pri ficurkach, ktorym sa intenzivne venuju nemam motivaciu tahat reklamu ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by guri211
Odfiltrovat to je najmenej, ale otvorene vam hovorim ze nemam dovod to robit. Waze nie je dobrocinna organizacia. AWS a vyvojarov musi niekto / nieco zaplatit. A cim viac zarobia, tym budu mat vacsiu motivaciu robit nove ficurky.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by jumbo78
Taky mi v Opavě na křižovatce vyběhlo info o ztracené holčičce z Nového Jičína
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by komichal
Pokud bude reklama citlivá, nebude vyskakovat sama na displej a bude možné ji nějak rozumně potlačit, tak budiž. Alternativně - pokud za nějaký mrzký peníz (do 5 USD) bude možné koupit si "lifetime ad-less version", která bude třeba podmíněna i tím, že uživatel aktivně přispívá do map (L3 a výš např.), tak to bych taky zkousnul.

Jestli mi ale budou skákat reklamy na displej a vypnout to půjde pouze po zaplacení nějakého darebného ročního poplatku, pak adios.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message