Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Endrju55
Witam i pozdrawiam.Mam takie pytanie czemu nie mogę się zalogować na forum z przeglądarki w telefonie,cały czas wyrzuca błędne hasło
Endrju55
Posts: 5
Been thanked: 2 times
Send a message
Hanys

Post by faqndo
Witam. Mieszkam w Dąbrowie górniczej , jeżdżę głównie u siebie ale czasem kursy do katowic i krakowa , waze ciągle włączone od tygodnia bo od tygodnia mam zainstalowane. Edytuję mapę w swojej okolicy. Dąbrowa górnicza ma bardzo dobre pokrycie jeżeli chodzi o drogi więc dodaję tylko drogi dojazdowe pod bloki , garaże. Dodaje sklepy , zakłady przemysłowe tereny zielone. Ogólnie większe obiekty. Namawiam znajomych do korzystania z navi. Na razie zwerbowałem kolegę z będzina i mojego szwagra też z dąbrowy górniczej. Uważam że taka aplikacja to świetny pomysł. Gdy będzie więcej użytkowników to pewnie będzie nawet lepiej powiadamiać o sytuacji drogowej niż NE. Pozdrawiam wszystkich !
faqndo
Posts: 1
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by fcwojtul
Cześć!

Wojtek, Gdynia. Trochę śmigam po trójmiejskiej obwodnicy i miastach okolicznych.
fcwojtul
Posts: 1
Send a message

Post by filque
dzień dobry,

Łukasz z Gdyni z tej strony. Waze pierwszy raz zobaczyłem w Oslo kilka dni temu u znajomych i tak się zajarałem funkjonalnością tego systemu że jak wróciłem od razu odpaliłem u siebie. W Oslo masa ludzi ciągnie na waze i omija korki. A u nas jak na razie bardzo słabo. Trójmiasto na WAZE to czarna dziura, raptem kilka osób tu jeździ. Jeszcze bardziej załamałem się jak zobaczyłem userów którzy męczą się już 3 lata na WAZE. Cała nadzieja w Google które przejęło WAZE. Generalnie większość z tego co przejmuje Google staje się prędzej czy później bardzo popularne. I tego WAZE, userom życzę.
filque
Posts: 1
Send a message

Post by FordKaST
Witam wszystkich
Jestem nowym wazerem z Tychów zaczynam swoją przygodę z tą apką i zobaczymy co z tego wyniknie
Pozdrawiam
FordKaST
Posts: 49
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by FranekKimonoSpeedy
Cześć,

Jestem nowy, ale naklepałem już edycji na Lvl2 - zrobiłem głównie Myszków i Żarki koło Cz-wy. Jeżdżę w porównaniu z kurierami nie za dużo ;) , głównie na śląsku.

Pozdrawiam i do zobaczenia w trasie.
FranekKimonoSpeedy
Posts: 17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by FranekKimonoSpeedy
Całkiem możliwe, bo Wełnowiec też poprawiam - znam dość dobrze :). Złota i dębowa niestety korkują się przez ich wyloty - zależy gdzie chcesz jechać, ale to nie są "dobre ulice" do podróżowania, zwłaszcza w godzinach szczytu...
FranekKimonoSpeedy
Posts: 17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by FZ69617
Witam,

Jestem z Zielonej Góry. Od jakiegoś czasu w Zielonej i najbliższych jej okolicach uzupełniam mapkę tu i ówdzie.
Od niedawna jestem też tu AMem, bo choć daleko mi jeszcze do dorobku pozostałych AMów w tym obszarze (chyba jeszcze dwóch?), to uznałem, że warto trochę aktywniej w tym obszarze jakiś czas podziałać, a innych chętnych nie było... :)

Wciąż jeszcze się uczę co i jak robić poprawnie, więc proszę "nie bić" gdybym coś nie tak gdzieś zbudował. :-)

Pozdrawiam!
p.
FZ69617
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 933
Has thanked: 36 times
Been thanked: 236 times
Send a message

Post by FZ69617
TCholewa wrote:Świetnie, że ktoś się weźmie za tą okolice. Właśnie chwaliłem na podstawie mapki Włodka ilości edycji w Zielonej :)
Miło, że zauważyłeś. Dzięki! :)
FZ69617
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 933
Has thanked: 36 times
Been thanked: 236 times
Send a message

Post by FZ69617
ZibiWi wrote:Witajcie.
Witaj!

Tylko żebyś się zaraz nie rozczarował ;) Waze jest nawigacją online-ową. :-)
FZ69617
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 933
Has thanked: 36 times
Been thanked: 236 times
Send a message