Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by bagromil
Dik, zalohuje to aj nastavenie apky alebo len ucet?
bagromil
Posts: 46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by bagromil
Cele nastavenie waze - od jazyka az po tachometer :D
bagromil
Posts: 46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by bagromil
Dik, otestujem, uvidime.
bagromil
Posts: 46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by balkontron
Ahojte,
mám na vás dve otázky:
1. Dá sa nejak v našej krajine aktivovať hlasové ovládanie Waze-u (po anglicky aspoň)? Resp. bude to niekedy možné v krátkej budúcnosti?

2. Čo sa týka číslovania budov -> prečo mi nedovolí očíslovať budovy párnymi aj nepárnymi číslami na tej istej ulici. Aký edit level k tomu potrebujem? (Taktiež keď sú veľké rozdiely medzi číslami, tak sa to nedá uložiť)

Vďaka za odpoveď....
balkontron
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by balkontron
Ešte jedna otázka:

Upravil som vo svojom meste nejaké cesty, niečo pridal, ale ako sa teraz pozerám, tak sú upravené znova editormi vyšších levelov na nesprávne typy. Takže vidím to tak, že sa mi neoplatí nič upravovať, nakoľko to bude upravené naspäť alebo do stavu nezodpovedajúcemu skutočnosti?
Ulica zmenená na súkromnú cestu,,, cesta prejazdná autom, len nespevnená bola upravená na off road,, To si daní editori naháňajú body alebo ako to vlastne funguje?

Vďaka za odpoveď.
balkontron
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by balkontron
Ako prvé mi padlo do oka toto:
Ulica zmenená na súkromnú - toto som upravil dnes naspäť na úzku ulicu, až potom som si všimol, že je toho viac
ulica zmenená na cestu na parkovisku - to isto nie je cesta na parkovisku, to by som tak mohol označiť aj celú vedľajšiu cestu. Autá tam síce pozdĺžne parkujú, ale nemali by.
nespevnená cesta zmenená na off road - tá cesta je normálne zjazdná bežnými automobilmi, len nie je asfaltová, čiže nespevnená.

Viac vecí som zatiaľ neobjavil. Každopádne, našiel som aj nejaké úpravy, ktorým sa nebránim a pravdepodobne museli byť urobené, aby to zodpovedalo nejakému štandardu waze. ;)
balkontron
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by balkontron
ma5jkl wrote:ASR nam zapli myslim v 2014 ...
Tie krajiny viem, je to fakt smutné, že to nemáme aktivované aspoň po anglicky, čo by úplne postačovalo.
balkontron
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by balkontron
Super, tak ďakujem za odpoveď a rady.

1. to zmením naspäť na klasickú ulicu (nepamätám, čo som tam dal ako prvé, či úzku alebo klasickú ulicu, každopádne editor nemal pravdu so súkromnou), keďže sa tam dá normálne prejsť autom a nie je to až také priúzke.

2. ok teda, beriem na vedomie do budúcna na zlepšenie orientácie v apke. :idea:

3. to zmením naspäť ako som to mal na klasickú ulicu len nespevnenú a budem dúfať, že to niekto znova nepokazí..

Ak by som potreboval odomknúť nejaký segment, mám využiť radšej na to určené vlákno alebo vás pootravovať s PM? napr. tieto segmenty sú zle zakreslené, chybná ulica
balkontron
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by balkontron
Geometria + ulica (má byť Centrum I) ;)
balkontron
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by balkontron
Ak sa nemýlim, to je jediná oranžová šípka, ktorú som použil? Ďakujem za upozornenie, upravím. Wiki som prečítal, ale netvrdím, že ju ovládam na 100%.
balkontron
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Been thanked: 3 times
Send a message