Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by duhsasekirom
Pozdrav svima. Ja sam iz Batajnice. Evo danas sam se prvi put sreo sa ovim programom i mnogo mi se svidje. za sada nemam nikakvih pitanja jer sam tek u proucavanju programa :)
duhsasekirom
Posts: 2
Send a message
Mislio sam da sam lud, a onda su me glasovi u glavi ubedili u suprotno... :)

Post by ikusan
Pozdrav svima :)

Pridruzujem se iz Varazdina, a mozda dopunim i nesto sitno Zagreba, Nasica i putova izmedju :)
ikusan
Posts: 6
Send a message

Post by ikusan
Google spreadsheet za prijevod sučelja. Nije najsretnije rješenje, ali u nedostatku boljeg... Smatram da nema smisla objaviti na Wiki prije nego se prevede pristojan broj izraza.

Usput, da ne uzmem sve zasluge. Ideja za Google spreadsheets i početni prijevodi su od Bosanskog prijevoda. Pa se zahvaljujem Coralicarmin na inicijativi :)
ikusan
Posts: 6
Send a message

Post by ikusan
Znam za to... Razlog je sto u bosanskom prijevodu je bila jedna fraza na pocetku vise u odnosu na fraze u wikiju... I nije 157, nego 172 ;)
ikusan
Posts: 6
Send a message

Post by ikusan
Smatram da nema smisla objaviti na Wiki prije nego se prevede pristojan broj izraza.
Dakle prevodjenjem :roll: Ja sam stao na 172 retku... Isto tako postoje i neprevedene stvari jer se nisam mogao sjetiti adekvatnog prijevoda... A bosanski sam ostavio za pomoc...
ikusan
Posts: 6
Send a message

Post by ikusan
Mozes napraviti promjene u krugu x kilometara od rute koju si sam prosao i zabiljezio to waze-om. Pise u helpu za crtanje karata...
ikusan
Posts: 6
Send a message

Post by ivanskoko
Na koji način se postaje area manager?
pozz svima
ivanskoko
Posts: 39
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by ivanskoko
Mostar i dalje prema jugu
pozz
ivanskoko
Posts: 39
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by ivanskoko
Pozz svima
Pomalo sam počeo sređivati jug jer skoro svakodnevno putujem na trokutu dubrovnik mostar split,bude nešto i po južnodalmatinskim otocima.
Ako je moguće trebali bi se dogovoriti oko te hijerarhije u označavanju važnosti cesta

Moj prijedlog (po meni logičan bez obzira bili negdje semafori,prolazak kroz naselja i sl) :

-autoceste freeways - plave
-državne ceste -major highways -crvene
-važnije županijske ceste-minor highways- žute

streets hijerarhija koliko kužim je predviđena za gradove i naselja
ivanskoko
Posts: 39
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by ivanskoko
Koliko sam ja gledao ceste koje poznajem po okolnim EU zemljama da oni koriste na sličan način hijerarhiju.
Glavne autoceste su freeways (plave) dok su važnije državne (dvotračne,četverotračne -svejedno) označene kao major (crvene) ,ostale važnije ceste su im minor(žute-također ne bitno koliko trakova imaju)
Znači koliko sam ja skužio po meni poznatim cestama nije bitno toliko jeli se radi o brzoj cesti i koliko voznih traka ima već način na koji je ona označena po važnosti kartografski tj već kako ide po državama ta podjela značaja i hijerarhije.
ivanskoko
Posts: 39
Been thanked: 1 time
Send a message