Post by GinBook
Ja porad rozumim tomu, ze nazev ulice mino mesto ma mit bud cislo silnice pokud takove na dane tride existuje. Nebo nic.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Vitj, měli by jsme taky nějak dořešit pravidlo jak jednotně zadávat ty části obce.
Protože teď je to jako:
- Obec - v celku
- část obce
- název části (obec)

byť není ideální řešení ani jedno, tak to máme v mapě toto uděláno 3mi způsoby. Snažil jsem se to nadhodit v sobotu, ale pochopil jsem, že na to není již nálada.

Označení ulic souhlasím.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ono není problém s obcemi jako takovými. Ale jde o části obce. Tam je zakopaný pes.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Takže pokud to má značku bílá-bílá s názvem části obce, ikdyž je to část obce bude Veselá (Zašová)

Ale pokud část obce bude bez značky bílá-bílá necháme jenom hlavní obec?. to je Veselá. Ptám se, protože některé obce mají některé části od hlavní obce vcelku daleko a bude to roztahané a bude se nám překrývat landmark i s místy kde není nic.

A třeba specialitka u Vyškova. Vyškov je město, ale Vyškov má nazvané 3 části obce jako Vyškov a ano je tam značka Vyškov.

Tím myslím, vyjíždíte podle tabule z Vyškova jako města a za 5km přijíždíte opět do Vyškova což je je sice menší obec, ale spadá pod Vyškov.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
ValMez je hovorový název pro Valašské Meziříčí.
A protože su sice z Čech, ale Moravák tak známe. :)

Musím si to znovu přečíst o těch obcích, toho kostlivce ze skříně musíme postavit a přivázat ke smetáku a vrazit do rohu pro výstrahu...
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
vitj wrote:
bebebrumik wrote:Další dotaz: když mám rampu vedoucí do zahraničí - třeba Wien, ale na ceduli není značena země, dávám i tak do závorky zemi? (A)
Tohle by asi chtělo ujednotit všude. Cedule se můžou v čase měnit. Navrhuji zemi do závorky dávat vždy bez výjimky.
Souhlasím.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jestli jsem pochopil správně jak značit části obcí tak tady je možná opakující se výsledek:

- Pokud má část obce značku bílá-bílá tak je to jasné a značíme "Horní (Dolní)"

- Pokud je část obce oddělena od hlavní obce, to znamená je mezi nimi segment s 90km/h, pokusíme se najít název části obce a i přesto že není značka bílá-bílá nazveme ji "Horní (Dolní)"

- Pokud je část obce přilepená na hlavní obci a nemá svoji značku bílá-bílá neznačíme část obce, ale přiřazujeme k hlavní obci "Dolní"

-Pokud je taková část obce přilepená na hlavní obci a má svoji značku bílá-bílá zaznačíme "Horní (Dolní)"

Souhlas?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ano sipky.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by greby
Ja jsem pro klasicke lomitko

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
greby
Posts: 44
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Grepa
Nemyslím, že na to není nálada. Spiš myslím, že to nechce nikdo vypsat, bo je hodně práce. Je ale pravda čí déle to bude hnít, tím víc to bude smrdět a uklidit to bude ještě horší. Já za sebe jsem rozhodnutý, že jak narazím na obec problém, tak to přejmenuji. Už je to jedné přihodilo a jak to trochu natrénuji, tak i ValMez.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message