Post by DaKaMcz
Já osobně bych veškeré zákazy vjezdu řešil pomocí omezení. 8-)
Ono se téměř vždy jedná o přístupové komunikace někam (třeba u nás je to k přehradě, nebo je to i do lesa a vede tam asfaltka) a nejedná se téměř nikdy o soukromou cestu. :|

A pak tu mám trochu problém (jsem v českém lese a silnic je tu po skromnu ) a jsou tu naeditované jako "soukromé cesty" v lese a přitom jsou to občas lesní cesty tak sotva pro traktor. :shock: (mám to prochozené pěšky bez WAZE tak nemohu editovat)

Jinak jsem se chtěl zeptat jak je to s označováním "Výška - Povrch" 9 až -5 :geek:

Díky DavidM
DaKaMcz
Posts: 49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by DaKaMcz
Aha já jsem si to představoval jako povrch vozovky (KVALITA průchodnost) silnice s dírama nebo vyjeté hluboké koleje.

DavidM

Odesláno z mého Xperia Mini Pro
DaKaMcz
Posts: 49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by DaKaMcz
Tak pokud to takhle tady čtu tak v podstatě by bylo ideální dávat na lesní cesty a účelové komunikace se zákazem vjezdu. "Soukromá cesta" a lesní cestou a polní označovat jen pěkné přejezdy po poli. (popřípadě pak to použít na trvale rozmlácené silnice 3-tí třídy a horší. :D :lol: )
DaKaMcz
Posts: 49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Erin0147
- kruhace vzdy bez pomenovania
- diskutujeme o tom s autorom skriptu v rieseni, mame dost pripadov kde sa nam to nepozdava
/splitnute cesty , dvojprudovky ... do kruhoveho /
standardne by ale mala ist jedna ulica do jednoho vstupneho aj vystupneho junction
nie do dvoch roznych /aj ked je tam ostrovcek/
Erin0147
Area Manager
Area Manager
Posts: 597
Has thanked: 85 times
Been thanked: 87 times
Send a message
Waze 3.7.8.0 & Samsung Galaxy S Duos 2 & stock rom 4.2.1 + root & Seat Ibiza 6L blue
neaktualne-Waze Android 3.7.3.0 & Samsung Galaxy Ace 2 (Android 4.1.2, rooted)

Post by Erin0147
- ziadne skratky, pomenovanie davame podla realnych nazvov ulic v tom ktorom meste ako maju vo VZN schvalene.
- tieto veci zatial neries, niekedy tie junction maju vyznam
Erin0147
Area Manager
Area Manager
Posts: 597
Has thanked: 85 times
Been thanked: 87 times
Send a message
Waze 3.7.8.0 & Samsung Galaxy S Duos 2 & stock rom 4.2.1 + root & Seat Ibiza 6L blue
neaktualne-Waze Android 3.7.3.0 & Samsung Galaxy Ace 2 (Android 4.1.2, rooted)

Post by foxitrot
ma5jkl wrote: A este ina vec: Na jednej strane mam Unneeded Node (note), no ked ho odstranim tak ziskavam Two drivable segments share the same two endpoints (warning).... Nechavam Unneded node, kedze usudzujem ze note ma mensiu prioritu ako warning, ale je to zacarovany kruh.
Vravi sa tomu aj "Catch 22" ;)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vargosz wrote:Prosím o nakopnutí v případě, že je někam "pouze obyčejný zákaz vjezdu" tak jenom zakazujeme vjezd šipkami?
Napriek tomu, čo vraví Zirland - áno.
vargosz wrote: (WME Validator pak řve, něco jako "no connection to drivable segment" / nemůžu to teď vyzkoušet...). Já tam tedy dávám navíc i private rd... Ve wiki to přepíšu, ale docela by mě zajímalo v čem je rozdíl 8-)
Ak v takom pripade kričí, tak to znamená, že sa do toho segmentu už nijako inak nedá dostať- asi je tam tých červených až nejak moc.
vargosz wrote:Osobně si myslím (jen domněnka, bez záruky), že červená šipka do private rd. pouze zvýší penalizaci pro vjezd/výjezd, což v případě zákazu vjezdu není na škodu. Stejně se tam jezdit nesmí...
Áno, zvýši, ale brutálne. Ale niektorí _sú_ oprávnení tam ísť. Vtedy už papuľuje systém formou MP.
vargosz wrote:A pokud je cíl, který uživatel zadá v takovém místě, nebo tam jiný segment nevede, stejně by ho tam waze i přes tuto penalizaci mělo poslat...
Nemal by tam navigovať.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Presne.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:trochu problematicke je toto:
dirt znamena polnu/lesnu ~ nespevnenu/rozbitu cestu, akonahle je vsak na takuto cestu osadena znacka zakaz vjazdu a dodatkova tabula okrem XY, pouzijeme private road, aby tadial nenavigovalo ani uzivatela, co ma dirt povolene v nastaveni. problem nastava v situaciach, ked je ciel dostupny viacerymi moznymi trasami cez private, z coho jedna je pekna asfaltka a druha je tankodrom... ale toto uz nemame ako osetrit...
Riesenim by bolo na tankodrom dat Dirt-4x4 a na peknu asfaltku Street a PrivateRoad dat len kratky segment od tabule kusok dalej. Kratky segment bude davat penaltu na ten prejazd, kde ma byt funkcna a typ cesty potom moze byt podla jej stavu (bude fungovat podla nastavenia "Vyhybat sa nespevnenym usekom").

Ked mozeme davat mikrosegmenty na krizovatky pre spravne odbocovacie hlasky, tak tymto mozme suplovat absenciu "Private" checkboxu na segmentoch.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
tex232 wrote:
foxitrot wrote:Ked mozeme davat mikrosegmenty na krizovatky pre spravne odbocovacie hlasky, tak tymto mozme suplovat absenciu "Private" checkboxu na segmentoch.
mě se ty mikrosegmenty teda vůbec nelíbí - můj názor je to obezlička - workaround ...
V tom asi s tebou suhlasime vsetci. Mame ale na vyber - robit sialenstva na mape, alebo nemoct sa spolahnut na hlasenia.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).