Post by bebebrumik
Jestli myslíš třeba jak detailně zakreslit zatáčku, udělal bych to takhle:
Zatacka_small.jpg
(81.2 KiB) Downloaded 966 times
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Editor L5

Post by bebebrumik
Dolní hranice obce je správně, horní končí v půli obce, tam je to taky třeba předělat.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Editor L5

Post by bebebrumik
Proto jsem nedávno změnil Pěší zónu na náměstí Republiky v Praze na soukromou cestu s restrikcí jenom pro MHD. Házelo to tam automatický chyby, protože někdo používal Waze v tramvaji. Takhle by to mělo fungovat.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Editor L5

Post by bebebrumik
grepa wrote:Super se tu to rozjelo ;) . Zatím se tu sypaly jen písmenka, ale teď je to zajímavé.
Více méně jsem si myslel, že jsem plně informován, ale náměstí Republiky v Praze mně trochu vychýlilo z rovnováhy.
To je spíš takový můj test, nevím co na to řeknou ostatní, ale zatím to funguje :-)
Vlastně se to chová stejně jako pěší zóna, jen to nebude házet UR, že tam tudy někdo projel.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Editor L5

Post by bebebrumik
Značíme jen parkoviště, které bychom opravdu hledali. Tzn. u obchodních center, firem, P+R, atd. Určitě neznačit každé parkoviště před barákem. Beztak se většinou navádí na adresu a pak hledá parkoviště. Ty co nebudou vidět v mapě jsou na nic. Prostě s citem :-)
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Editor L5

Post by Bew1One
Axoot wrote:Dobry vecer,

dnes jsem preinstaloval telefon a po nainstalovani a spusteni aplikace Waze jsem provedl prihlaseni. Vse probehlo v naprostem poradku, nacetly se spravne vsechny udaje i pocet bodu. Pouze ikonka odpovida novackovi. Pokud chci napr zadat ceny benzinu nebo zmenit ikonku nalady, jsem upozornen, ze jsem novacek a musim ujet 160 km. Ikomka s dudlikem opravdu odpovida novackovi, ale mam take mec.
Zkousel jsem odhlaseni a nove prihlaseni, zkousel jsem i reset pomoci prikazu ##@resetapp. Ale nic nepomohlo.

Nevite prosim, jak se "novacka" zbavit?

Dekuji za radu a preji pekny vecer
Rada zní "vydrž" - během nějaké doby si to samo sedne, může to být den ale taky 2 týdny.
Bew1One
Answers: 2
Has thanked: 107 times
Been thanked: 183 times

Post by Bew1One
Jakubman625 wrote:Dobrý den chcel by som sa opýtat ako správne upravovat/editovat mapy na waze editor map. čo viem: Viem pridávat miesta ako napr. Potraviny,ihriská a podobné. viem Predlžit ulice dalej čo neviem: Neviem správne robit Cesty proste my to vždy vyhodí chybu.
Ahoj, chce to začít aspoň malým školením, komunikovat v chatu a trošku si toho přečíst:
https://wazeopedia.waze.com/wiki/Slovak ... h_editorov

https://wazeopedia.waze.com/wiki/Slovakia/Slovakia
Bew1One

Post by Bew1One
Kolega tento odkaz již obdržel v několika PM ... ;)
pvo11 wrote:
GinBook wrote: Jinak na wazeopedii v CZ casti je pravidlo jak postupovat v reseni UR.
Pro jistotu připojuji link na příslušnou stránku
Bew1One

Post by Bew1One
Ano, tebou skutečně projetá trasa je k nahlédnutí v editoru, není tam trasa naplánovaná Waze ale ta kterou skutečně projedeš (za předpokladu funkčního datového připojení, bez dat žádná trasa nebude).
Bew1One

Post by BazyG
Díky , už sem na to asi přišel když sem hledal jak "uzamknout pamět" krom šetřiče baterie je v Samsungu ješte program na optimalizaci využití baterie, která byla zapnutá, tak sem to vypnul, uvidím zda to pomůže, BazyG
BazyG
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time