Post by Jujuapika
Sziasztok!
A wikiben itt a sebesség résznél a 40-es tábla alatt két sorral a "Mindent megtudhatsz az cikkből...katt ide" link hibás, a helyes link ez:
http://www.waze.hu/2016/ahogy-mukodnie-kene-a-sebesseg/
valamint:
alatta az "UR kezelése" cikk linkje sem jó, de ott nem is találom a cikket :(
gondolom ezek még a régi honlapra mutató linkek, amik a megújulás során kicsit alakultak :) a többi link ok
Jujuapika
Area Manager
Area Manager
Posts: 242
Has thanked: 91 times
Been thanked: 61 times
Send a message

Post by Jujuapika
Nem működik a http://wiki.waze.hu, nézzétek meg pls. köszönjük :)
Jujuapika
Area Manager
Area Manager
Posts: 242
Has thanked: 91 times
Been thanked: 61 times
Send a message

Post by Jujuapika
Akkor most időben jelzem, hogy működik ;)
Szikra wrote:
vequalsdividedt wrote:
Jujuapika wrote:Nem működik a http://wiki.waze.hu, nézzétek meg pls. köszönjük :)
Szerencse hogy ilyen sűrűn olvassátok és csak most vettétek észre. :D
:lol:
Jujuapika
Area Manager
Area Manager
Posts: 242
Has thanked: 91 times
Been thanked: 61 times
Send a message

Post by kvatti
Sziasztok! Javasolnám, hogy legyen egy olyan lehetőség (akár opcionálisan) amibel az app indításakor ki tudom választani, hogy éppen melyik autóban vagyok. Három teljesen különböző autót használok (más -mas matricákkal) és így nem komfortos a folyamatos engedély beállítás. Köszönöm!
kvatti
Posts: 1
Send a message

Post by marcedli
domistvan wrote:Iphone kliensben tudomásotok szerint jól működik-e a hangos keresés funkció (kereső mező mellett a mikrofon ikon) A "figyelek" üzenetig látszólag rendben eljut, de a bemondott adatot már nem ismeri fel és nem írja be a keresőmezőbe.
Volt már olyan verziók kb. fél évvel ezelőtt, amiben ez tökéletes volt, de az utóbbi néhány frissítésben már nem megy, pedig nagyon kellene. (azóta telefon -, IOS váltás is volt, de a funkció nem "tért" vissza). Ilyen kombókkal teszteltem: IOS 7.1, Iphone5, Waze 3.9.2.1 és IOS 8.2 és Iphone6, Waze 3.9.2.1.
megnézted a beállításokban az engedélyeket? Nincs véletlenül letiltva a hozzáférés a mikrofonhoz?
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
Szili17 wrote:Sziasztok!
A felhasználói szintek WIKI oldalon a Waze Global Champ és a Waze Local Champ leírásában fordítva van a "Tipikusan olyan felhasználó lehet, aki már jó ideje Helyi/Országos vezető."
Nem kritikus hiba, meg úgyis Szikra dönt, de szemet szúrt.

Ha már marcedli újra elolvastatta velem a wikit, ez tűnt fel:
Új utak hozzáadása/5. pont/7. alpont: "A közterületek nevét nem rövidítjük! Tehát nem u., krt., stny., hanem út vagy utca, körút, sétány."
Ugyanakkor Mások útjainak szerkesztése/10. pont: "Hibás közterületnév (Vigyázat, az utcanévtáblák sokszor ellentmondóak! Használj hivatalos forrást! - a névrövidítéseket viszont nyugodtan irthatod)". Ez nem ellentmondás?
Muszáj néha másokkal is elolvastatni, mert mi már azt se tudjuk, mi van benne. ;)

Jogos dolgok, amiért meg odaküldtelek, az nincs benne (még) ;)

Köszi!
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
Zsocik wrote:
Szili17 wrote:Sziasztok!
A felhasználói szintek WIKI oldalon a Waze Global Champ és a Waze Local Champ leírásában fordítva van a "Tipikusan olyan felhasználó lehet, aki már jó ideje Helyi/Országos vezető."
Nem kritikus hiba, meg úgyis Szikra dönt, de szemet szúrt.

Ha már marcedli újra elolvastatta velem a wikit, ez tűnt fel:
Új utak hozzáadása/5. pont/7. alpont: "A közterületek nevét nem rövidítjük! Tehát nem u., krt., stny., hanem út vagy utca, körút, sétány."
Ugyanakkor Mások útjainak szerkesztése/10. pont: "Hibás közterületnév (Vigyázat, az utcanévtáblák sokszor ellentmondóak! Használj hivatalos forrást! - a névrövidítéseket viszont nyugodtan irthatod)". Ez nem ellentmondás?
Könyves K. Körút lehet,de nem lehet Könyves K. krt.(nevet lehet rövidíteni)
Szerintem.
Vagy éppen Kossuth utca lehet ;)
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
BigCs-Budapest wrote:Hello!
Azt írja új hely hozzáadásánál, hogy jelentettek a Wazerek, nem szerkeszthetek térképet. De ez már egy-két éve így van, akkor mérgemben letöröltem. De csak visszatelepítettem, használom...
Ki jelentett engem? Mit rontottam el? Hogy lehet ezt visszacsinálni?
Ugyanez a nicked az appban is?



Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
Tekintettel arra, hogy az android és az iOS kiszed minden sallangot, szükségtelen az egységesítés. Akkor már legyen +36, hogy külföldi is tudja hívni ;). Mivel ezeket sokan az appból adják hozzá, nem fog eljutni az intelem az emberekhez, bárhova is írjuk le a szabványos formát.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by Miauut
Gellert93 wrote:
pulsarxp wrote:Most mi a helyzet a sebesség mérő táblákkal?

Mert kaptam egy üzit, hogy a wiki szerint sem rögzítjük ezeket. Régebben az volta megállapodás, hogy seedcam-nek jelentjük, majd ha jól emlékszem Dummy lett belőle.
Magyar wikiben az van leírva, hogy ha gondolod berakhatod Dummy-nak. Az angol wikin meg úgy láttam még külön menüpont is van neki szóval ott talán el is várják. Szóval gondolom embere válogatja ki rögzíti ki nem.
A sebességjelző készülék, az nem kamera. Ott nincs helye, mert így a valódi kamerák elvesztik hitelességüket.

Miauut
Miauut
Area Manager
Area Manager
Posts: 92
Has thanked: 20 times
Been thanked: 20 times
Send a message
AreaMan: monori körzet + amerre járok :)
Autó:Fekete SX4
Phone: Honor9