Post by Dousak
Prosím o pomoc.
Pokusil jsem se editovat chybu na silnici Aviatická (udělat z jednosměrky odousměrnou komunikaci). Chybu jsem opravil uložil, v editoru je již vše v pořádku, nicméně v live mapě je stále jednosměrka a navigace mě směruje špatně jako před opravou.
Prosím kdo máte lepší oprávnění a zkušenosti koukněte co je tam špatně.

Díky moc.

Doušák

Properties
Country: Czech Republic
City: Praha
Street: Aviatická
Created By: 58592
Updated By: 11039162
Update Time: Wed Nov 23 2011
ID: 57760030
Dousak
Posts: 2
Send a message

Post by duky5
foxitrot wrote:BA - Ivanska cesta: mobilny klient ma odmieta navigovat priamo cez krizovatku s Galvaniho (v smere od Letiska k Trnavskej), vzdy vyberie okluku cez Galvaniho na sever s otockou blizko Lidlu. Skusal som aj kratku trasu s bodmi kusok za okrajom krizovatky - stale to iste. V Live Map je navigovanie v poriadku priamo, takze nechapem, ale nevadi (ved nemusim vsetkemu rozumiet, ze? :roll:).
Potvrdzujem, dnes som na to kukal ako puk ked som videl kade ma to chce potahat :(
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
BA- krizovatka galvaniho/ivanska cesta. Ked idem z obchvatu dole okolo avionu smerom na martinsky cintorin, tak ma to naviguje az niekde k lidlu a cez trnavku, pritom staci odbocit dolava na ivansku....a to nehovorim ako je zblbnuta hned prva svetelna krizovatka.
Namiesto toho, aby ma to smerovalo na krizovatke rovno, tak mam zabocit doprava k mekacu a hned ako zabocim mam ist cez protismer dolava a dostat sa na povodnu cestu...asi som to zle vysvetlil, obrazok bude lepsi :)

Edit - na world.waze mi to da trasu presne ako ma byt. Tak ked budem pri PC, tak nakreslim do mapy ako ma to naviguje priamo v mobile...

Edit 2.- v praci na pc vypada bratislava takto
http://db.tt/AaOakn6e

To asi nie je normalne.

Spominana trasa je tu, cervenou sipkou je znazorneny spravny routing.

http://db.tt/IpGOtChj
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Suik wrote: EDIT2: overene teraz v tomto momente aj na Android cliente, posledna verzia a routing sedi detto.
Dal som aktualizovat mapy v aplikacii, ale stale ma to naviguje tak ako som uviedol ja aj foxitrot. Na PC je navigovanie OK. A este detail, toto zle navigovanie zacalo hned ako sa opat sprejazdnila ivanska cesta po oprave kolajnic. Kym trvala oprava, navigovalo ma to prave okolo toho lidlu cez trnavku, co bolo vtedy OK.

Foxitrot - nj v praci nemam svoj komp, tak som rychlo zadal waze.com a hotovo :) uz budem vediet :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Teraz som to skusal, stale rovnake navigovanie :(

Ak su teda mapove podklady OK, nebude to klientom? Ja mam android.
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
foxitrot wrote:Juchuuu! Mozme pokracovat v testovani, po mesiaci mame nove mapy! (Aktualne k 30.10.2011)
Na mojej trase stále rovnaký nezmysel, pred chvíľou som tade išiel, stál na červenej a ručne som dal aktualizovať mapu...
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Obnovujem môj “problém “ :).
Dnes som si všimol, že na mojej trase to už cez ten cíp k McDonald's nejde, no stále ma to ťahá okolo toho Lidlu. Je tam na križovatke nejaký problém alebo čo je vo veci?
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by EmersonFitipaldi68
Pokouším se zeditovat cestu ze Suché Rudné (okres Bruntál), směrem na Karlovu Studánku, ale nedaří se mi připojit ji na stávající silnici číslo 450... :(
Ani v Papyrusu ani v Cartouche :-(
Souřadnice jsou zhruba - lon:17.33464 lat:50.05745
Mohl by někdo oprávněný na to mrknout...
Kuju! :)
EmersonFitipaldi68
Posts: 7
Send a message

Post by FenCZ
Můžete někdo prosím zkusit opravit název z "Letiště Milotice" na "Letiště Kyjov"?
Pokus o změnu z mé strany hlásí chybu. Děkuji.

http://world.waze.com/cartouche/?zoom=3 ... FFFFFFTTTT
FenCZ
Posts: 87
Has thanked: 12 times
Been thanked: 11 times
Send a message
AM pro jihovýchodní část Moravy (BO, BK, BM, BV, HO, KM, UH, VY, ZL, ZN)

Post by FenCZ
PALUSKOBabjak: Poslední aktualizace map byla 11.10.2011, tak nic novějšího se v Live Map nemůže zobrazovat.
FenCZ
Posts: 87
Has thanked: 12 times
Been thanked: 11 times
Send a message
AM pro jihovýchodní část Moravy (BO, BK, BM, BV, HO, KM, UH, VY, ZL, ZN)