Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Bew1One
IMHO nikdo Tvou práci ani práci nikoho jiného neshazuje, všech kteří něco pro Waze udělali si cením, stejně jako všichni ostatní, jenom někdo další v rámci toho projektu odvedl další práci a aby nepřišla vniveč - protože nebyla/nejsou ustálená pravidla a navíc se to teď dostalo do stop-stavu - tak jsou některá z těch míst zamčena.
Nechci teoretizovat bez znalosti konkrétního případu/místa ale pořád platí, že pokud je někde-něco zralého na opravu, dá se požádat o odemknutí.
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Koukl jsem a končím na stejné chybové hlášce o neplatném domovním čísle (i když se jej pokusím posunou o mm).
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Mefisto8 wrote:Mě se tedy nepřičítají :-) a to bych tam měl mýt plno bodů hlavně za editace :-(
Tím chceš říct že edituješ pro body? Hmm, to není dobrý přístup.
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Případně můžeš na dotaz odpovědět přímo z aplikace - kliknout na lupu (nebo vytáhnout panel zleva), pak na jméno pod ikonkou a "pošta".
dugi wrote:Ahojte, hele když nahlásím chybu přijde mi mail s linkem na mapu na webu. Tu otevřu ale většinou tam nemám možnost odpovědět na dotaz. Občas mi to otevře jakýsi thread kde odpovím, ale většinou ne. Když se to jinak snažím dohledat, své hlášení nikde nevidím.

Konkrétně na margo
https://www.waze.com/cs/editor?zoom=5&l ... 73&env=row
Tady waze posílá jinam než se jezdí, viz poslední odbočka. Nesmyslně mě posílá kolem celýho bloku co je +5 minut. Vadí mi to jen proto že to nedává smysl, křižovatky jsou nastaveny správně, a stejně posílá špatně. Dělá to tak nejmíň ten rok co tamtudy jezdím.

Díky za info/fix!
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Ano ... ale nesmí se to zvrhnout, jak se už kolikrát stalo - v zavírání cizích UR bez rozmyslu (HQ zareagovalo časem, takže L1 editoři mohou zavřít jen své hlášení), marginální úpravy mapy které nikomu nic nepřináší (krom bodů kresliči a hromady práce těm kteří to opravují) ...
A obecně nevím jak ty - ale já needituju proto abych sbíral body, ty nějak neřeším. Edituju protože chci pomoct s vylepšováním mapy kterou sám používám.
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Ale zrovna tohle mi nijak nevadilo - když jsem chtěl editovat něco, co jsem nemohl, požádal jsem o odemčení (fakt nejsem tak starý editor) ať už přímo v chatu nebo na foru (spíš v tom chatu). A pokud mi to nikdo neodemkl ale rovnou upravil, nevadilo mi to - cíl byl splněn, mapa opravena.
Jinak i L1 mají spoustu míst k realizaci třeba zrovna u míst - tam je tolik práce, že pokud má jeden čas a chuť ... Jenže všichni by chtěli hned nejlíp L4 a zadávat uzavírky. ;) Fakt se stačí rozhlédnout a najdeš toho hromady co se dá opravovat - a jako L2 by jsi měl vědět, že pokud neděláš boty, každý z vyšších editorů ti klidně kus mapy odemkne a můžeš upravovat. Nikdo nic nehamouní "pro sebe", není proto důvod...
Ivannii wrote:
Bew1One wrote:... ale já needituju proto abych sbíral body, ty nějak neřeším. Edituju protože chci pomoct s vylepšováním mapy kterou sám používám.
Jenže bez bodů se špatně edituje. Jako L2 už prakticky nemám šanci, aniž bych musel po někom něco chtít.
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Ano, mělo - zkus si přepnout hlas na jiný, vypnout/zapnout waze a zase zpět + vypnout / zapnout. Někdy se stane že se poškodí stažené hlasové pokyny nebo nejsou úplné. Btw, raději to dělej někde na wifině nebo dobrém datovém připojení.
Ivannii wrote:Má hlásit Waze policejní hlídku hlasem? Nastaveno mám - zobrazit v mapě, Upozornění. Nemluví. Stejně tak mi nehlásí pevné radary, úsekové naopak hlásí dobře. W-erze 4.43.1.1
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Ahoj,
ano, je to normální - livemap se aktualizace postupně a navíc v jednotlivých zoomech obsahuje různě stará data.
Waze - aplikace si aktualizace mapu v okolí ve chvíli plánování nové trasy, jsou-li dostupné změny.
Ale i v livemapě - pokud si dáš naplánovat trasu, bude navigovat OK - pokud ti jde o to, zda je ten Jackodesign dostupný...
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
MartinOstravak wrote:
nocommenta wrote:V tomto príspevku si už na to dostal odpoveď

viewtopic.php?f=22&t=73855&p=1909031#p1894643
JASNĚ !! ale teď poprvé mám v mobilu starší data než v livemap :)
Mno, změna názvu místa bez čehokoliv jiného (otestováno na uzavírání benzinek) někdy "trvá" .. zkusím to trošku pošoupnout, zkus za 2-3 dny. :)
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Pokud na tu křižovatku přifičíš v 90km/h, tak to pidimrňavé asi bude ...
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message