Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Bobkone
V tom případě bych zvážil zda N98 nezměnit za plyn CNG . Protože Benzín100 je na každé OMV a je to pouze doplnující kvalitní palivo. málo ktré auto má předepsané 98 nebo 100. Když dáte navigovat na nejbližší OMV tak bez problemu najdete Benzín100. Kdež to auta na plyn s CNG musí najít povětšinou v jiné aplikaci a dát navigovat přes waze. Jsem pro Naftu Benzín LPG CNG .Uplně nejlepší by bylo do budoucna rozšířit alespon na NAFTU BENZIN LPG CNG Elektromobil. Je zde Etanol LNG a jiné. Aplikace Fuelio má zahrnuto vše.V tom případě když jedu do Rakouska na LPG tam mám smůlu . To samé když rakušák do česka na CNG . Určitě nejlépe do budoucna přidat více paliv v rámci celé EU aby když přejedu hranice nemusel hledat v jiných aplikacích .
Bobkone
Posts: 4
Send a message

Post by Bobkone
ja na LPG v Česku a na Slovensku používám výhradně waze, kde vyhledám podle ceny LPG na trase po čas jízdy . A když jedu do zahraničí musím hledat a uložit si dopředu body. A jde zjistit jaké 4 paliva mají jednotlivé státy třeba Chorvatsko a Slovinsko ?
Bobkone
Posts: 4
Send a message

Post by Boowall
Dotaz k obytnému místu.
Nalezl jsem trojúhelník. Je u něj fotografie a adresa s číslem domu.
Je o cca 400m jinde než jsem dohledal podle mapy.cz Předpokládám, že jej někdo zadal z klienta, ale velmi nepřesně.
Pokud posunu trojúhelník na správné místo, napíše mi to
"Zvýrazněný prvek byl posunut za povolenou vzdálenost waze"
Pokud zkusím posunout o cca 1/3 vzdálenosti, napíše mi to
"Zvýrazněné místo má neplatné domovní číslo"

Dohledal jsem způsob jakým mají místa vypdat, jaké fotografie tam mají být.
Ale nemám postup jak toto upravit jinak než smazat.

Jaký je správný postup?

Děkuji
Boowall
Posts: 46
Has thanked: 17 times
Been thanked: 2 times
Send a message


Post by Boowall
Super, ale mně jde hlavně o postup. Tzn, chyba byla v matrixu a/nebo u mně? :-)
Boowall
Posts: 46
Has thanked: 17 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Boowall
1. To mne taky napadlo, zkoušel jsem, ale nešlo to uložit, i když jsem posunul trochu.
2. To je rozumné vysvětlení.
Děkuji
Boowall
Posts: 46
Has thanked: 17 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by BrozikCZ
Ahoj,

mam dotaz ohledne mazani udalosti. V FAQu jsem si dohledal, ze udalosti jdou smazat, pokud vyskoci v app a je tam tlacitko pro smazani - treba vymol na vozovce.

Me ale zajima, jestli staci, aby to takto odkliknul jeden clovek a udalost se smaze a nebo se ceka nejaky cas, pokud to smaze i nekdo dalsi.
Jde mi o to, ze dost casto se mi stava, ze oznacim vymol na vozovce, dostane treba 10+ podekovani a pak najednou zmizi. Tak jestli stejny pocet lidi, co mu dali +1, ho musi smazat a nebo staci jen jeden.
BrozikCZ
Posts: 2
Send a message

Post by BrozikCZ
GinBook wrote:
BrozikCZ wrote:Ahoj,

mam dotaz ohledne mazani udalosti. V FAQu jsem si dohledal, ze udalosti jdou smazat, pokud vyskoci v app a je tam tlacitko pro smazani - treba vymol na vozovce.

Me ale zajima, jestli staci, aby to takto odkliknul jeden clovek a udalost se smaze a nebo se ceka nejaky cas, pokud to smaze i nekdo dalsi.
Jde mi o to, ze dost casto se mi stava, ze oznacim vymol na vozovce, dostane treba 10+ podekovani a pak najednou zmizi. Tak jestli stejny pocet lidi, co mu dali +1, ho musi smazat a nebo staci jen jeden.
Všechny události končí po nějaké době. Výmoly v ČR po 3-12 hodinách. Lajky sice mohou prodloužit událost, ale má to svá pravidla, která při této délce události jsou mimo.
Pokud 2 uživatele zadají "není tu" událost končí.
2 neni tu chapu, ale platnost vymolu 3 - 12h, to jako nekdo veri, ze ten vymol se za tu dobu sam opravi? Nebo snad, ze by silnicari? :D


Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk
BrozikCZ
Posts: 2
Send a message

Post by brrrrm
Otázka nováčika..

čo som posledné dni študoval, zistil som, že pri tvorbe križovatky závisí od veľkosti uhla medzi hlavnou cestou a odbočkou, či bude navigácia hlásiť OVP/OVĽ alebo DSVP/DSVĽ. Neexistuje nejaká pomôcka pri tvorbe križovatiek, aby hneď editor vedel, aký uhol križovatka zviera a teda aký hlasový povel tam bude navigácia dávať?

:)
brrrrm
Posts: 60
Has thanked: 26 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by brrrrm
Super, ďakujem za nakopnutie na ďalší zaujímavý zdroj.. ;)

A ten WME-JunctionAngle ako pozerám by mal fungovať aj v Greasemonkey vo Firefoxe, ale momentálne mi akosi nefunguje stránka userscripts. Potom neskôr vyskúšam..

:)
brrrrm
Posts: 60
Has thanked: 26 times
Been thanked: 5 times
Send a message