Post by chose0108
zdar proč v PC když otevřu waze a dám vyhledat trasu Brno - Kolín tak nejrychlejší trasu ukáže o půl hodiny více než po D1. Když dám start na Dálnici D1 tak vůbec to nereflektuje a hned začína trasu na okresce a pak už to naviguje po vesnicích. Na PC jsem nenašel nastavení ohledně dálnic.
dík
chose0108
Posts: 1
Send a message

Post by ChoseS
cau,

preco? neviem o nicom....
ChoseS
Area Manager
Area Manager
Posts: 280
Has thanked: 17 times
Been thanked: 55 times
Send a message
Local Champ | AM celé SK
CAT S61 | Android 7.0 | white VW T5

Post by CorkaCZ
Ahoj, nemáte někdo zaručené informace o radarech na D1? Dnes jsem jel obvykle po trase, kterou občas jezdívám, jel jsem podle navigace a najednou koukám, že nademnou je radar s kamerou a já dement jsem letěl 160 na 130. Tedy alespoň doufám, že na 130. Dálnice byla úplně prázdná a ten radar jsem tam nikdy neviděl. Největší problém byl, že waze mi ten radar také neukázal, ani nezahlásil. Může mi někdo potvrdit, jestli je tam třeba nový a jestli je funkční nebo nefunkční? Prosím.

https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =247446684

Jedná se přesně o radar, který má být zde a není tam.

Code: Select all

http://prntscr.com/8s7705
CorkaCZ
Posts: 2
Send a message

Post by crowak
Ahojte,
v Bratislave - Cunovo som vyvalcoval cestu ale v Editore na PC to nevidim. Je to tym ze som nieco neodoslal alebo je to tym ze mapa je zamknuta? Miesto valcovania je medzi Petrzalskou a Konopiskou ulicou.
Dakujem.
crowak
Posts: 9
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by crowak
porubcan wrote:ahoj. pozri si v editore zalozku Drives (Jazdy) ci tam je uz ta jazda zobrazena. niekedy nahravanie jazd chvilu trva a vynimocne sa stane, ze sa nejaka uplne strati...
Ahoj ano jazda je tam. Takze asi sa to nahra neskor. A kedze nemam level na upravu tak sa toho chyti asi niekto iny. (tazko sa zbieraju body novymi cestami na zvysenie levelu. Da sa to este inak?)Dakujem.
crowak
Posts: 9
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by crowljohn
Dobrý den,
nemohu propojit Waze s účtem na FB. Waze pouze načítá a nic :(

Prosím o radu co a jak.
Díky
crowljohn
Posts: 5
Send a message

Post by crowljohn
GinBook wrote:Nemáš náhodou WP?
Co je WP?
crowljohn
Posts: 5
Send a message

Post by crowljohn
JJ-CZ wrote:windows phone :)
To mě napadlo, jak jsem submitoval :)

Mám S4 mini, kitkat
crowljohn
Posts: 5
Send a message

Post by crowljohn
GinBook wrote:Zkoušel jsi čistou instalaci Waze? Nebo ##@resetapp? A znovu se přihlásit.
Tak pomohla pouze nová instalace aplikace. Nyní je vše ok.
crowljohn
Posts: 5
Send a message

Post by crowljohn
Ahoj,

Jak je to s body? Denně jezdím a už 2 týdny žádný bod na účtě.

Diky
crowljohn
Posts: 5
Send a message