Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by cukrik007
Ano, predtym fungoval.
Vsimol som si to az posledne 2-3 tyzdne.
:-(
cukrik007
Posts: 98
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times
Send a message
Odoslané z kalkulačky.

Post by cukrik007
nocommenta wrote:
Cukrik007 wrote:Zdravim.
Mam problem.
Nedaju sa mi vkladat fotografie miest kde sa nachadzam.
Vypise hlasku: Fotoaparat nieje dostupny.
Kde moze byt chyba? uz som skusal i restart zariadena, nic sa nezmenilo

Jano
Vychádza mi to, že po piatich nepotvrdených foto záberoch umiestnených na landmark zamknutý vyššou zámkou ako má fotochtivý wazer, dochádza k zablokovaniu pridávania fotiek...

Viď Padanie klienta
Ban nemamm.
Ked sa prihlasim z ineho zariadenia fotku vlozim bez problemov.
Nepomohol ani restart :-(
V zariadeni chyba nie je, fotak funguje bez problemov.
Pockam na udate mozno sa to vyriesi.
Jano
cukrik007
Posts: 98
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times
Send a message
Odoslané z kalkulačky.

Post by cukrik007
Zdravim pani.

Mam problem.
Nedaju sa mi vkladat zo zariadenia fotky miest ktore som navstivil.
Zariadenie Samsung Galaxy tab 10,1"
Proste vypise hlasku: "Fotoaparat je nedostupný"

Dakujem za radu

Jano
cukrik007
Posts: 98
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times
Send a message
Odoslané z kalkulačky.

Post by cukrik007
nocommenta wrote:
cukrik007 wrote:Zdravim pani.

Mam problem.
Nedaju sa mi vkladat zo zariadenia fotky miest ktore som navstivil.
Zariadenie Samsung Galaxy tab 10,1"
Proste vypise hlasku: "Fotoaparat je nedostupný"

Dakujem za radu

Jano
Fotky miest zadávaš priamo na mieste, ktore si navštívil, nie dodatočne...

Cez aplikáciu v NAHLÁSIŤ klikneš na tlačítko Miesto, objaví sa ti fotoaparát, urobíš záber miesta, a ďalej pokračuješ spresnením polohy miesta na mape, doplnením ďalších informácií o ňom...
môžeš ho označiť ako súkromné (obvykle ide o dom, obydlie), alebo verejné...
pomerne často je už hodne miest v editore, vtedy fotku priradíš k existujúcemu miestu (zobrazuje sa zoznam existujúcich v okolí), ak ide o nové miesto uvedieš názov, zaradíš ho do správnej kategórie, doplníš údaje ako adresa, web stránka, tel. číslo, otváracie hodiny, poskytované služby a ďalšie informácie...

EDIT Jo, ešte pokiaľ ide o teba, nedostal si v minulosti nejaký ban na edity?

Co sa tyka toho banu, to bolo davno a nie umyselne. Vydiskutovali sme si to.

V inom zariadeni mi vkladat foto ide, Ide len o toto zariadenie od poslednej aktualizacie. Nejde vkladat ani tvojim navodom. Zariadenie je v poradku, nepomohol ani restart.
Este sa opytam, da sa foto vlozit aj dodatocne? Na niektorych miestach totiz signal nieje :-(
cukrik007
Posts: 98
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times
Send a message
Odoslané z kalkulačky.

Post by czDalis
Ahoj, mám pár "začátečnických" otázek, na které jsem zatím nenašel odpověd, tak to zkusim tady:

- nechápu, na co je v tomto foru "žádost o opravu mapy" (viewtopic.php?f=274&t=20666). Přece každý (podle úrovně svého oprávnění) může opravovat mapu sám. A pokud ne, lze prece přímo v aplikaci nahlásit chybu mapy. Tak k čemu toto forum?

- asi před půl rokem jsem v editoru přimaloval některé plochy/objekty, jako školu, obecní úřad atd. V okolí i někdo jiný něco zadal, popřípadě upravil to moje. Ale v mapě nic z toho není vidět, jen v editoru. Musí tyto objekty/změny někdo schválit, nebo kdy se to objeví v mapách?

- a jedna obecná otázka pro zajímavost - jak je to s profesionalizací Waze? Je to pouze komunitní záležitost, nebo správci oblastí a techto for a tak jsou full-time zaměstnanci Waze/Goolge? Hodně mapových úprav vidím od opakujicího se seznamu jmen a každá závada mapy je téměř okamžitě opravena, což mi příjde jako profesionální podpora. Můžou dobrovolníci/komunita ještě waze nejak pomoci? (jinak než běžným hlášením z mobilní aplikace)

Předem díky za odpovědi
Dalik
czDalis
Posts: 1
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by cztomi
Z jiného soudku: do jaké míry detailu mapy je žádoucí jít? Kde je ta hranice mezi orientační přehledností a limitem datového přenosu?
cztomi
Posts: 33
Send a message

Post by cztomi
:D
No popravdě jsem myslel spíš landmarky a tak podobně. S tím trasováním cest je vcelku jasný.
cztomi
Posts: 33
Send a message

Post by cztomi
Jasně. Čili čím míň, tím líp. Význačný body - pošty, úřady, hospody, na zbytek kašlat :-D
cztomi
Posts: 33
Send a message

Post by cztomi
Zdar, jak se nechá tahle hrůznost zjednodušit? https://www.waze.com/cs/editor/?lon=15. ... 93&env=row
cztomi
Posts: 33
Send a message

Post by cztomi
Stačila by tam těch teček tak 1/10 a dál jsem to zatím neprohlížel, co tam je, kromě toho že to celý vedlo úplně jinudy?
cztomi
Posts: 33
Send a message