Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Grepa
A teď něco na téma: život a člověk? :(

Třinecká, Buštěhrad, Czech Republic :shock: :?
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Před několika měsíci začal klient s nickem "uživatel" blízko Mašovické, Znojmo prakticky bombardovat nesmyslnými URkami a Radary editor. Zatím neodpověděl na jediný dotaz. Vícečetné URka matou, jak WME, tak i Tracking.
Po upozornění, že je jeho počínání zbyteční a žádné body z něho neplynou se na nějakou krátkou dobu odmlčel. Možná jen náhoda, protože není jasné jestli URka čte, nebo ne. Po té co začal znovu hlásit Chyby a Radary, jsem URka ignoroval, ale pro neznalost se do této pastičky chytají jiní ochotní a neznalí kolegové :(. Má ještě někdo jinde s nickem "uživatel" nějakou zkušenost? Podle mne, na tomto místě vytvořil už doslova desítky URke a Radarů.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Attachments

Post by Grepa
pvo11 wrote:
grepa wrote:klient s nickem "uživatel"
Ty dokážeš u UR poznat nick, který ho zadal?
Ne. Ano, jedná se o spekulaci :).

IMHO je, ale tato dedukce s 99,9999% jistotou, vycházejíce z indicie, že po celou tuto dobu (několika měsíců) se současně objevuji radary právě s nickem "uživatel" a žádným jiným ;).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Kebb01 wrote: ... to tam háže přímo z gauče od televize.
IMHO správná odpověď ;). Celé to trvá vod 17.11.2015. To jsem zachytil první UR. Vložil kontrolní dotaz a dokreslil většinu "Polních" směrem na jihovýchod. Od té doby odhaduji počet cca 30-40, ale možná daleko více :(. Vždy v sériích po 4-6, bo nahlásí všechny možné kombinace (obecná, odbočení, křižovatka, sjezd, pokyny, cesta, atd.)
Obvykle plus všechny radary a kamery. Vždy je to koncentrované na těch cca 20m a to pak dělá neplech v zaměření (rozlišení) pro WME.

Bures může potvrdit, už se tu přilepil dvakrát / třikrát, možná víckrát a teď myslím jsem zahlédl nick krizecek, ale to se těžko pro překrývající URka dohledává => WME mi často otevře jej jedno URko a to druhé překryté nechce otevřít. Mate to i tracking, ten zase nepozná co je ukončené a co je pokračující a pak předkládá ty ukončené. Také překryté ukončené URka v WME visí daleko déle.

Například aktuálně zde tracking detekuje 22 různých URek na 12 metrech :(. Vůbec se nedivím, že má zamotanou šišku :?.
EDIT: Možná z těch 22 je něco deja vu něco echó, nevím je to guláš :(
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Attachments

Post by Grepa
Když jsem ještě o situaci uvažoval, napadlo mne, že se jedná o neznalce, co dojede domů a nahlásí vše na co si před garáží vzpomene. Někdy klienti (a to si nevymýšlím) očekávají, že my jako editoři / řešitelé UR vidíme veškerou jejich činnost a máme neomezený přístup k veškerým databázím co se Waze týká :?. Proto také jen zmáčknou symbol "Chyba" a předpokládají, že je vše jasné => a pokud se následně ozvou jsou překvapeni, že jako nevím vodkud kam jeli a co po cestě potkali :). Klidně nahlásí doma v Praze, že ten rybník 40km za Prahou se jmenuje špatně, ale kde to bylo popíšou leckdy, až na čtvrtý dotaz a komunikovat začnou, až po upozornění, že URko skonči jako neřešené ;). Ale to asi pramení z té iluze, že řešitel ví vše a dotazem jen otravuje ;).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
A to mne předtím nenapadlo, podívat se do Live. Vidím, že aktuálně se tam mění situace každou minutu :?. Momentálně skupinová policejní hlídka už odjela a započala nějaká stavba. Nu počkáme nějakou minutku a určitě nám situaci zase zaktualizuje ;).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Hmm a před nějakou chvíli tam byla současně záplava, mlha, přejeté zvíře, výmol, náledí a navíc to nikdo neoznačil. Tak pánové, tohle fakt je peklo :(.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Attachments

Post by Grepa
Asi napíšu :?, před tím jsem o reportech do aplikace nevěděl. Teď musím na panské, ale pak se k němu vrátíme. Navíc v aplikaci by mohl být i potvrzený ten jeho nick. Ten magor má fakt těžký život, teď tam přibyly zase nové URka :?.

Možná to bude potřebovat i osobní návštěvu :).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Spammer dneska, zatím spí, nebo ho včerejší vzkazy do hlášek z klienta od nocommenty překvapily :).
Zkusím pozavírat současná URka, ať už nikoho nematou a počkáme co a jak :).

Edit: Všechny URka jsem ukončil bez řešení a upozornil autora, aby už ve spamování hlášení nepokračoval :).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
GinBook wrote:A máme Nick? Se mu kouknu na zoubek. ;-)
Nebo to je pořád anonym?
No nejsem si jistý na 100, ale ten nick "uživatel" zapsaný v radarech mi připadá možný. Radary v anonymním režimu nezadáš a dokud neměl radar ověřený nick, vypisoval nějaký číselný kód hlášení ( ID klienta ? ). Aspoň tak jsem si to číslo u radarů vysvětloval. A v tomto případě vždy, když (od 11/2015) jsem koukal na hlášené radary, po té co mne URka do Znojma hodily, byl tam právě nick "uživatel". A podle mne takový nick existuje => bonzák nick "uzivatel" schroupe, neexistující nesmyslný nick vyplivne ;).
Jen mne mate "ž", protože v radarech bylo "ž" určitě a bonzák diakritiku (IMHO) nebere.

Každopádně budu průběžně toto místo sledovat. Proto jsem taky existující URka zavřel. Těch šest radarů jsem zatím nechal, možná se dá vod toho vodpíchnout :) a možná jsme ho už vyplašili ;).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message