Post by d2-mac
xaxik wrote: Jako člověk primárně se pohybující pouze po Praze tím s Waze editací končím, protože v Praze žádné editace nenasbírám :)
Ale i v Praze jsou Freedit ;)
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times

Post by d2-mac
Jurawood wrote:Mám nastaveno: nejrychlejší, nezpevněné cesty: ANO, je na tom něco špatně?
Nejrychlejší máš správné ale nevím jestli chceš jezdit po polňačkách když máš povoleny nezpevněné.
Jurawood wrote:Navigovalo mě to kvůli jedné minutě místo 26 km trasou 33 km.
Waze jako první nabízí trasu většinou nejrychlejš ale současné s největší jistotou, že čas bude dodržen. Ke vzdálenosti moc nepřihlíží. Můžeš to ovlivnit výběrem jiné trasy nebo nastavením průjezdního bodu.
Jurawood wrote:Mám strach, že když zadám nejkratší, tak to bude úplně mazec ze zkušeností z jiných navigací.
Nastavovat nejkratší se nedoporučuje. Může Tě to vést po rozmlácených okreskách a taky kvůli známé chybě do míst s uzavírkou. Za to těch pár ušetřených km většinou nestojí.
Jurawood wrote:Takže waze mě táhne tento úsek následovně:

já požaduji tak jak jezdí všichni:

jak toho dosáhnout?
Jak to ovlivnit viz výše. Trasy jsou časově podobné a např. teď v noci mě to nabízelo Tebou preferovanou. Trasy si můžeš vyzkoušet na www:
https://www.waze.com/cs/livemap
Jurawood wrote:Jel jsem do Pardubic a zpět do Brna, ale ty trasy byly hodně zvláštní, spíše okrsky vedlejší, 2.třídy, do kopce z kopce :lol:
Namlátil jsem to teď doma ještě do sygicu a kupodivu trasa jak má být. Rád bych toho dosáhl ve váze.
Pardubice Brno a zpět jsem v poslední době často s Waze jezdil. Většinou nabízenou trasu (z Brna po D1, za Velkým Meziříčím sjet z D1 na Ždár nad Sázavou) považuji za ideální ale každý můžeme mít jiné priority ;) Pokud je nějaký průšvih na D1 tak to samozřejmě vede jinou, rychlejší trasou, částečně nebo úplně mimo D1.
d2-mac
Area Manager
Area Manager

Post by d2-mac
GinBook wrote:Jinak to nema vliv na funkci.
Myslíš jako na funkci rostlináře? :D
d2-mac
Area Manager
Area Manager

Post by d2-mac
Zkoušel jsem s tím něco dělat teď z telefonu ale bez výsledku. Byla tam žádost o úpravu ale i když jsem ji potvrdil tak se nic nezměnilo. Je tam kategorie čerpací stanice ale ceny nejsou v klientovi vidět. Uvidím jestli se něco podaří až budu u počítače. V nejhorším případě by se musela čerpací stanice smazat a znovu vytvořit.
d2-mac
Area Manager
Area Manager

Post by d2-mac
vitj wrote:zadáno nastaveno, funguje
Koukám, zde jsme si to asi měnili pod rukama ;) Potvrzuji, že ceny jsou v klientovi už vidět. Co tam bylo za chybu?
d2-mac
Area Manager
Area Manager

Post by d2-mac
vitj wrote:netusim, fungovalo to
Že by ta nepotvrzená žádost o změnu? Těžko říct. Hlavně, že je to ok ;)
d2-mac
Area Manager
Area Manager

Post by d2-mac
Nejprve sem pošli permalinky začátku a konce trasy nebo trasu z Live mapy.
d2-mac
Area Manager
Area Manager

Post by d2-mac
Waze neposlechneš a pojedeš po původní trase ;) Uvidíš kdo měl pravdu.
dedii wrote:Otázka: Naplánujem si trasu, ale po čase mi waze ponúkne náhradnú trasu kvôli nehode, dá sa nejak zamietnuť a pokračovať po trase ktorú mi ponúklo na prvýkrát, aj napriek tej nehode chcem ísť po nej.
d2-mac
Area Manager
Area Manager

Post by d2-mac
vitj wrote:Delal to zrejme d2-mac, ktery by urcite takou vec nedelal bezduvodne.
V životě jsem takový klikatý segment nevytvořil i když tuším, k čemu to je ;) Podle okolních segmentů bych tipoval, že jsem dělal změnu názvu obce, případně rychlosti.
d2-mac
Area Manager
Area Manager