Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by d-express
Po werkresete na Samsungu Galaxy S5 sa nikde nemozem prihlasit na stare konto.Predtym sa to dalo bola mi ponuknuta alternativa prihlasit sa na jestvujuce konto.Teraz ma to hodi do zaciatocnika
d-express
Posts: 2
Send a message

Post by d-express
Vdaka uz ficim ako za starych cias a so starym nickom.Vie niekto editovat mapu v zahranici?Jazdil som denne 2 tyzdne na Semmering a medzi Neusiedl am See a Eisenstadtom je od leta novy radar.Myslel som ze je jednosmerny/je natoceny od Eisenstadtu na Neusiedl/.Prislo mi 6 pokut(na obchvate je 100km/h) od 45-80€-potesilo
d-express
Posts: 2
Send a message
Attachments

Post by d2-mac
brrrrm wrote:A ten WME-JunctionAngle ako pozerám by mal fungovať aj v Greasemonkey vo Firefoxe, ale momentálne mi akosi nefunguje stránka userscripts. Potom neskôr vyskúšam..
:)
WME Junction Angle Info si můžeš stáhnout z některého z níže uvedených odkazů:

https://github.com/milkboy/WME-ja/blob/ ... le.user.js
http://userscripts.org:8080/scripts/show/160864
http://userscripts-mirror.org/scripts/show/160864
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Ty to máš pořád ještě rozpracované a neuložené? :o

Všeobecně bych nedoporučil dělat tak obrovské plochy ale rozčlenit je na několik menších. Jako vhodným místem pro oddělení jsou například silnice.

Pokud už velký landmark tak ho vytvářej na čisto ve větším přiblížení. V případě jeho úprav jich vetšinou nejde udělat nejednou víc než cca 50 bez uložení protože se zobrazí chyba. Navíc úpravy tak obrovských landmarků jsou pomalé.

Ještě jedna poznámka k landmarkům - při vytváření a zřejmě i při úpravách se nesmí žádná jejich část překrývat, jinak se při pokusu o uložení taktéž zobrazí chyba.

Teď s tím asi už moc neuděláš, budeš muset zkoušet se vracet postupně zpět až najdeš hranici od které bude možno úpravy uložit. Je taky možné, že to nepůjde vůbec. Potom nezbude než landmark smazat a vytvořit po menších částech znovu. Možná to bude i lepším řešením než se pokoušet stávající landmark zdlouhavě opravovat.

V každém případě se nenech odradit od zalesňování Waze. Gin si rád do někoho rejpne ale určitě to nemyslel špatně ;)
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
brrrrm wrote:
d2-mac wrote:Ještě jedna poznámka k landmarkům - při vytváření a zřejmě i při úpravách se nesmí žádná jejich část překrývat, jinak se při pokusu o uložení taktéž zobrazí chyba.
Hmm.. mne chybu nezobrazuje a bez problémov uloží.. ak mám vedľa seba dva lesné porasty a okraje sa prekrývajú, aby na mape nebolo biele miesto (žiadna cesta tam nie je, aby som mohol spraviť takú hranicu).
Nejedná se o překrývání dvou různých landmarků ale o překrývání částí jednoho landmarku.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Na Slovensku se kresli šaliny? ;)
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
williamcz wrote:škoda a chci se zeptat, třeba je tu někdo počítačově zdatnej a poradí mi. V notebocích se nevyznám a chtěl bych upgradovat RAM.

Chtěl bych tam tuto 4GB nechat a k tomu přikoupit ještě jednu co najlevnější - poradí mi někdo z toho co sem napsal jakých parametrů bych se měl držet při koupi, nebo mi rovnou prosím nějakou poraďte. Jde mi o kompatibilitu.
Většina výrobců pamětí má na svých stránkách konfigurátor. Zadáš do něj výrobce notebooku, model a vypadne z něj jaké paměti lze osadit, kolik je k dispozici slotů apod. Například Kingston:

http://www.kingston.com/en/memory/search/options/
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
GinBook wrote:chat nejede nikomu. chyba není u tebe.
Před chvílí se chat rozběhl ;)
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Hotovo, ujal se toho majkiitelini ;)
Kdo chcete editovat a dosáhnete, je to ale jen pár chybějících silnic:

Zavadilka okres Nymburk
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message
Last edited by d2-mac on Mon Feb 09, 2015 6:30 pm, edited 2 times in total.

Post by d2-mac
Opět kdo chcete editovat a dosáhnete, je to ale jen pár chybějících silnic:

Staré Sedlo okres Sokolov
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message