Post by Dawin-CZ
Zdravim,
mám par otazek:

1) Jak nastavim okamzitou rychlost / omezeni rychlosti (max rychlost) na dane silnici?
2) Muzu importovat z POI.cz napr rychlostni radary? pripadne Policajti kde casto stavaji? pripadne necha se na to nejakym tonem upozornit napr pri prekroceni rychlosti?
3)Necha se nekde zmenit ton na navigovani? napr Liska?
4)Necha se ulozit mapa do Offline? napr CR + SR ?

Dekuji za odpovedi
hledam nejakou alternativu za IGO s dopravnim zpravodajstvim :-)
Dawin-CZ
Been thanked: 1 time

Post by Dawin-CZ
dekuji za odpoved:
k bodu 3) Pro lajka: jak to muzu upravit a hodit si tam toho lisku? :-) pripadne kdyby to uz nekdo mel upraveno? tak treba PM ?
Dawin-CZ

Post by Dawin-CZ
Zdravim,
lze nejak spravovat pres webove rozhrani polozky "oblibene" pripadne planovat trasu??
Dawin-CZ

Post by Dawin-CZ
Tam jsem to zkousel ale neni to to co jsem myslel.
jde mi o to ze se potrebuju po ceste stavit na x mistech.
Nejednodusi pro mne zpusob je ze otevru google maps najdu si ty mista (parkoviste ap...) a pak je rucne musim vyhledat zase na waze a pridat do oblibenych. Neni nejaky import z google maps (oblibene) do waze? Pripadne neslo by to napsat jako namet?
Dawin-CZ

Post by Dawin-CZ
Zdravim,
panove nainstaloval jsem si novou verzi waze 4.2.0.1 a jde mi o to proc nova verze neumi hlasit kolony, nehody v protismeru? stara verze 3.x.x.x to umela? pri jizde po dalnici mi to prislo sikovne nahlasit kolonu v protismeru kde zacina?

PS: ja tady vlastne funguje oznameni udalosti? musim mit uz neco najezdeno aby se to ihned zobrazovalo na mape vsem wazerum?

Diky za odpoved :-)
Dawin-CZ

Post by Dawin-CZ
Mno logiku v tom opravdu nevidim, nicmene dneska jsem jel v Buchlovskych kopcich a zrovna hned za zatackou stal kamion dost nebezpecne .. zamozrejme jsem jel v protismeru.. zas nemoznost nahlasit :-(
Asi se vratim ke stare verzi..
Dawin-CZ

Post by Dave9222
Díky za tip. Do složky jsem koukal a soubor " ApproachTrafic.mp3 " tam je a jde i přehrát. Ale v navigaci nedojde ani k vyskočení okna s kolonou tak i k přehrání zvuku.. Jenom vidím "bubliny" s kolonou od jiných uživatelů..
Dave9222

Post by Dave9222
porubcan wrote:Na kolónu má upozorní tiež iba niekedy. No nám pocit, že to je pri spomaleni ktoré je neobvyklé (teda výrazne pomalšie než bežný štandard v danom čase).

Obvykle toto upozornenie prichádza neskoro, lebo stojaca kolóna rýchlo naberá na dĺžke...
Ja mam pocit, ze posledni upozorneni jsem mel tak minuly rok a to najezdim tak pres 30tis rocne s waze.. Vam to teda funguje?
Dave9222

Post by Dawin-CZ
Prosim nevite nekdo jak do WAZE zadam GPS souradnice? :-(
Dawin-CZ

Post by Dawin-CZ
Zdravim,
mam nejnovejsi waze a LG G4 a prestali mi chodit notifikace (např: kdyz mi nekdo nasdili trasu) tak me prislo upozorneni od waze ale ted bohuzel nic .. notifikace v androidu mam zapnute .. nesetkal se nekdo stimto problemem?
Dawin-CZ