Croatian/Bosnian/Serbian

Questions or problems which are country-specific should be addressed in your country forum. You will not only connect better with your local community, but you can use your native language for more convenient communication.

Moderators: adriansinger, Unholy

Re: Croatian/Bosnian/Serbian

Postby Lovas » Tue Apr 19, 2011 5:52 pm

Pozdrav svima sa podforuma,
nedavno sam instalirao Waze, sad se tek upoznajem sa njegovim radom. Verujem da ću i ovde anći potrebne odgovore.
Inače sam iz Srbije, okolina Zrenjanina, gde je "mrtva zona" što se tiše editovanih puteva.

Srdačan pozdrav za sve ex-yu forumaše
Lovas
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Postby railcar » Mon Apr 18, 2011 8:07 pm

Hi, I,m from Hungary, live in Hungarian Baranya, and i use waze on south-west-Hungary.

Now, I have drawn Baranjsko Petrovo Selo, close to the Hungarian border. Into the filed "City English Name" i wrote the Hungarian name (Petárda) because there live lot of Hungarians. What do you think, is it a good practice?
railcar

Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Postby danilo-p » Mon Apr 11, 2011 7:42 pm

jedini nacin je da ih pingamo kad ih vidimo na cesti i da tako stupimo sa njima u kontakt..jer oni pojma nemaju da postoji ovaj forum...kao sto ni ja nisam znao za njega dok mi Darija nije javila... a i ona je slucajno nabasala na njega.. pa ih mozda uspijemo nagovoriti da se bave malo i editiranjem.. :(((
danilo-p
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 6 times

Postby m_linc » Tue Mar 29, 2011 2:21 pm

ima li tko kakvu ideju kako potaknuti ove koji samo crtaju ceste da ih i ureduju?a ne samo da uvijek isti uredjuju za druge?ima tko kakvu ideju?
m_linc

Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Postby m_linc » Tue Mar 15, 2011 8:28 pm

danilo-p wrote:m_linz ... pokusaj srediti ovo, ostale map probleme sa ove strane rijecine sam rijesio....
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=7 ... -1=9500952
a sto se tice pomicanje mape rijeke, za sada bi predlozio da je ne diramo.. barem ja necu jer moj "pac-man" i dalje uredno jede i po ovoj mapi i u 99 posto slucajeve uredno i vozi po tim "pomaknutim" cestama..

uspio sam rijesiti..osim 1...a to je na istarskom ispislonu....tocnije na Pobrima...a to sto mi nudi kao rijesenje...nije rijesenje..jer to nije raskrsce...i neznam sta da napravim...
m_linc

Postby Darija » Tue Mar 15, 2011 11:11 am

m_linc wrote:molim rijecke area managere...pokusajte prosiriti Landmark za more...jer mi je jedan na forumu rekao...da ako nisam manager za taj dio...da nemogu dalje...i stvarno nemogu...javlja mi neku ogrmono dugacko napisanu gresku...pa probajte vi...tamo dalje prema istri...oko cresa...i oko krka...tnx...jer bi bilo lijepse da je sve od jednog komada...a ne da se svaki dio crta zasebno...:)

ja širim, koliko mi daju prostora, a za svaki moram zatražiti pristupnicu za area managera, jer drugačije ne mogu crtati more, te kao što ti kažeš, javlja pogrešku, objasnila sam im da želim ucrtati more duž našeg Jadrana, ali ne postoji mogućnost da mi to daju odjednom, zato postepeno širim...do ljeta i turističke sezone valjda ću uspjeti nacrtati to naše more! :)))))
Darija

Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Postby danilo-p » Tue Mar 15, 2011 6:16 am

m_linz ... pokusaj srediti ovo, ostale map probleme sa ove strane rijecine sam rijesio....
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=7 ... -1=9500952
a sto se tice pomicanje mape rijeke, za sada bi predlozio da je ne diramo.. barem ja necu jer moj "pac-man" i dalje uredno jede i po ovoj mapi i u 99 posto slucajeve uredno i vozi po tim "pomaknutim" cestama..
danilo-p
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 6 times

Postby ivanskoko » Mon Mar 14, 2011 9:49 pm

Mostar i dalje prema jugu
pozz
ivanskoko

Postby m_linc » Mon Mar 14, 2011 9:24 am

ivanskoko wrote:Na koji način se postaje area manager?
pozz svima

evo ovdje ti pise

http://www.waze.com/wiki/index.php/Area_Manager

a za koji dio bi ti htio biti manager?
m_linc

Postby ivanskoko » Sat Mar 12, 2011 10:33 am

Na koji način se postaje area manager?
pozz svima
ivanskoko

PreviousNext

Return to Local Forums by Country (Language)