/ je to vzdy vyber smer/smer
https://www.waze.com/wiki/images/9/9b/W ... 00k_4c.pnghttps://www.waze.com/wiki/images/1/13/Monster.png
Malé strieborné "Áčko"
Samsung GalaxyS4
Malé strieborné "Áčko"
Samsung GalaxyS4
Asi by sa zisla na zaver rekapitulacia, nech to nehladame po celom fore...
1. pokud se sjíždí z D a R, zadáváme "Exit xxx název / název / název (SK)"
2. ostatní varianty na rampách se označují směr "» název / název / název (D)"
1. pokud se sjíždí z D a R, zadáváme "Exit xxx název / název / název (SK)"
2. ostatní varianty na rampách se označují směr "» název / název / název (D)"
https://www.waze.com/wiki/images/9/9b/W ... 00k_4c.pnghttps://www.waze.com/wiki/images/1/13/Monster.png
Malé strieborné "Áčko"
Samsung GalaxyS4
Malé strieborné "Áčko"
Samsung GalaxyS4
masvbr wrote:v podstate rozumim, jeste prosim definuj nebo nejak nasmeruj na "nadrzena obec" ... kde to roste?vitj wrote:Nějakou krátkou diskusi jsme zaznamenal, ale řešení Pražského okruhu bylo velmi náročné
Jména obcí se řešila už před "100" lety a závěr byl každej si to dělejme podle sebe. Jednoznačně jsem pro to ujednotit. Nemyslím, si že je to složité. Jméno obce by mělo odpovídat bílé ceduli a pokud jsou několikrát v republice, tak v závorce jméno nadřazené obce. Ostatní varianty budou výjimky a budeme řešit individuálně.
Pekny preklep:D
https://www.waze.com/wiki/images/9/9b/W ... 00k_4c.pnghttps://www.waze.com/wiki/images/1/13/Monster.png
Malé strieborné "Áčko"
Samsung GalaxyS4
Malé strieborné "Áčko"
Samsung GalaxyS4
Měl bych takový dotaz, proč když Exitu říkáme Exit, tak Nájezdu neříkáme Nájezd???
Prostě třeba "Exit 21 Mirošovice" a "Nájezd Praha".
Prostě třeba "Exit 21 Mirošovice" a "Nájezd Praha".
[L4] AM Čechy
Jak píše tex232, ČR je země neomezených možností, tady je možné všechno...vlado_s wrote:aha, nahradiť
toto technicky nie je možné:
1. zjednodušene diaľnice majú tvrdšie požiadavky, ktoré R nespĺňajú
2. máte D1 aj R1
Nicméně bych se tímto problémem teď netrápil.
[L4] AM Čechy
Nechce se mi to celé číst máme už nějaké doporučení?
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Sem netušil že je tolik čárek...Zirland wrote:Zatím mám pocit, že to tu je 50 poloh čárky.tex232 wrote:Nechce se mi to celé číst máme už nějaké doporučení?
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Taky jsem za lomítko
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Dyť je tu jen pár L4 editorů nejsme (bohužel) na Slovensku...
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Re: Pojmenovávání ramp v ČR