Post Reply

SK D1 dnes

Post by ma5jkl
Vdaka Waze usetrenych cca 45 minut ;-)

http://s30.postimg.org/4mhmdyxjl/Screen ... _49_47.png
http://s24.postimg.org/r7d3k41v9/Screen ... _50_48.png

EDIT: zmenil som title aby sa vedelo hned ze je rec o slovenskej D1
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times

POSTER_ID:16806214

1

Send a message
Last edited by ma5jkl on Mon Jun 16, 2014 3:19 pm, edited 1 time in total.
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by foxitrot
Veelmi pekne.

Tesne predtym (17:00-17:50?) bola ako ochutnavke zapcha na D1 uz od letiska, v celom odbocovacom pruhu doprava po oblukovej odbocke a Vajnorskom nadjazde takmer az po kruhac - nehoda, kde bolo treba sanitku a hasicov. Ten upchaty odbocovaci pruh nejako sposobil upchatie celej D1 - auta stali v oboch pruhoch niekde od prostriedka estakady az po spominany odbocovaci pruh, odtial uz oba pruhy D1 sli plynule.

Nastastie som to presiel v opacnom smere, zapchu pred nehodou som mal len par sto metrov, od Vajnorskeho kruhaca. Dalsia v mojom smere bola az zapcha D1 Avion/Ikea -> Pristavny most a Prievozska a Tomasikova a ...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
Attachments
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Guri, to su tie nase "vlaciky" okolo Rima ;)
V kazdom pripade prvy ma5jklov screenshot odhadujem na krasnych 31 zaseknutych wazerov v sore na maso.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Tiež som sa asi hodinu pohyboval po Einsteinovej pozdĺž tej zápchy. V prvom okamihu som vyvalil oči, lebo keď som z mosta SNP zišiel na Einsteinovu smerom na Prístavný, kým som za Átriom odbočil doprava, zo stojacej D1 zmizla červená a zafarbila sa plynulá Einsteinova :O Vtedy tam už neboli žiadne ručné hlásenia zápchy, že by tam už dlho nikto nebol uväznený a červená zápcha dostala timeout?

O pol hodinu neskôr už pokračovanie na Vajnory cez Apollo a Prievozskú a posledné stovky metrov zápchy na D1 boli v pohode.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by Glipko
Mno podobna trasa, z Dubravky na Galvaniho a bez pomahania. Zo stojaceho obchvatu ma zhodil na Einsteinovu a Apollo, po Pristavnej cez kruhac na Bajkalsku, zapchu na Ruzinovskej obisiel odbockou pri poliklinike a vyhodil ma na Tomasikovu, no a dalej uz len klasika popri cintorine. Stihal som co som potreboval aj ked to povodne vyzeralo beznadejne. Jedine ma prekvapil, ked hlasil ETA 17:37 a potom zeleny popup, ze sa to fasa zlepsilo, drb ETA 17:39 ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by komichal
Když se tak dívám na ty screeny, tak to znamená, že Waze systém vůbec nefunguje a 99 uživatelů ze sta hrne do zácpy... :|
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by ma5jkl
komichal wrote:Když se tak dívám na ty screeny, tak to znamená, že Waze systém vůbec nefunguje a 99 uživatelů ze sta hrne do zácpy... :|
Skoda ze som nevyskusal ako to v danom case navigovalo smerom na Trnavu, resp. Zilinu. Pretoze ja som isiel do Sale a to co waze navrhlo je vlastne najkratsia cesta. Cize waze malo lahke rozhodovanie. Skor si myslim, ze tolko ludi stalo na D1 preto, ze waze trnavakov neposielalo obchadzkou cez Ivanku a Senec a spat na D1.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
petk0 wrote:v pondelok rano ma posielalo po D1 do zapchy, kdeze som sa navigoval nad 100km. ked som dal trasu preratat na Triblavine, co je cca 10km do ciela, uz mi navrhlo trasu bocnymi ulickami. Ale to sa uz pisalo ze waze posiela dialkove trasy po cestach vyssej triedy.
Nuz, mna tak posiela denne (jazdim Sala - BA,Galvaniho 72km). Kedysi davno (pred rekategorizaciou) to hadzalo krasne slucku cez Vajnorsky nadjazd a spat na D1, teraz to uz robim zo zvyku ked vidim plnku pred sebou, hoci waze ma iny nazor.
Dal si mi vsak dobry hint s tym prepocitanim trasy, asi to najblizsie vyskusam niekde okolo Triblaviny ci to bude mat nejaky vyznam.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Mate niekto nejake zaujimave informacie ohladne dnesneho rana? Ja som akurat dnes nastastie do BA nesiel ale pocul som ze to bol masaker. Podla info od kolegu waze navigovalo uz od voderad mimo D1 az do BA...
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Dnes ma waze milo prekvapilo. Cesta z D2 cez Bratislavu na D1 o 17.30 vyzerala na 30-45 min zdrzanie (takmer stojata zapcha od Incheby po krizovatku Ruzinov). Nakoniec som nestal nikde ani minutu. Klobuk dolu mile Waze.

Musel som sice podat pomocnu ruku na rondli, kedze ma tlacila na stojaci obchvat, no isiel som trvdohlavo na prievozsku, cim som waze asi zaskocil kedze mi appka padla. No po opatovnom zapnuti prepocitala taku trasu ze som zasol.
Par screenov:
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»