já teď ladím úsek R6 Cheb - Karlovy Vary
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Za mne tedy R1 je to líp vidět na mapě i road shieldsvlado_s wrote:Vidím, že téma nezaujala, alebo ste zavlado_s wrote:Dám to sem
Mali by sme učesať pomenovanie Pražského okruhu. Aktuálne je tam všehochuť.
Pri výbere pomenovania je potrebné brať do úvahy, že udalosti sú lokalizované podľa pomenovania segmentu, kde bola hlásená. Pls. vžite sa do potrieb/zaužívaných pomenovaní bežných wazerov.
Vychádzajú mi nasledovné možnosti:
1) v celej dĺžke R1
2) v celej dĺžke Pražský okruh
3) R1 + pomenovanie tunelov (a významných mostov)
4) Pražský okruh + pomenovanie tunelov (a významných mostov)
0) ponechať aktuálny stav
ešte by som doplnil
5) predradiť pomenovaniam "R1 - " aby bol na celej trase zobrazovaný RS "R1"
Možnosť 5) by bolo možné uplatniť na všetkých D a R na území Prahy.
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Pražský okruh
Pražský čas
Pražská šunka
Pražský výběr
Pražský most
Pražský čas
Pražská šunka
Pražský výběr
Pražský most
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
kdy se mají zrušit ty R ka a bude do D ? tušíte?
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
administrativně chtěli zrušit R a udělat z toho Dvlado_s wrote:aké rušenie?
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
to se přejmenuje všechno jdevlado_s wrote:aha, nahradiť
toto technicky nie je možné:
1. zjednodušene diaľnice majú tvrdšie požiadavky, ktoré R nespĺňajú
2. máte D1 aj R1
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Pozor na ValMez a VelMez můžeš se vyskytnout zcela jinde což tě jistě nepotěšší...foxitrot wrote:OT: ValMez je zauzivany hovorovy nazov pre V.M.?
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Jen že není V. M. jako V. M.grepa wrote:Promiň, nepochopil jsem. Reklamuješ nějaký překlep, nebo je to projev nesouhlasu?tex232 wrote:Pozor na ValMez a VelMez můžeš se vyskytnout zcela jinde což tě jistě nepotěšší...
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Má tam být to co je na šipkách já sám jsem tam kdysi psal Karlovy Vary, Chomutov, Plzeňbebebrumik wrote:Mám ještě dotaz ke značení exitů např. v Praze:
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=14. ... 13&env=row
proč se tento značí jako Exit? Osobně bych značil všechny sjezdy co nemají přiřazené číslo (třeba Exit 66) značkou »
a tento:
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=14. ... 21&env=row
je předpokládám pozůstatek z dob minulých, takže přeznačit na » K. Vary / Chomutov / Plzeň
není asi nějaká domluva nechat tam Barrandovský most že?
Informace Barrandovský most je na nic...
Edit: Bylo tam toho hodně odemčeného trošku to ladím ...
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Já jsem proto pokračovat jako EXIT (píšu EXIT velkýma písmenama) je to EXIT který se dělí ale furt je to EXIT - takže v podstatě jen odebírám směry...bebebrumik wrote:A ještě jeden dotaz krom toho mého předešlého příspěvku.
Když mám Exit rampu, která se následně větví na další dvě rampy s jinými názvy, udávám na začátku stálě Exit nebo už dávám » ?
Protože už jsem v podstatě sjel z dálnice, není to tím pádem Exit, ale jenom správně řazení do pruhu.
Viz. třeba zde: https://www.waze.com/cs/editor/?lon=14. ... s=90356098
To jsem se naučil od ostatních a přijde mi to logické ...
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Re: Pojmenovávání ramp v ČR