Post by gopantherttv
Cześć, Grzegorz z tej strony komputera, na codzień latam w okolicach Goleniowa / Kołbaskowa / Szczecina.

Mam nadzieje, że moje cegiełki przydadzą się do zrobienia z Waze najdokładniejszych map w tym regionie :)
gopantherttv
Posts: 1
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Gre_g
Witam,

Grzegorz z Jaworzna. Testuje Waze od kilku dni po yanosiku i ryśku. Codzinnie na trasie Jaworzno Gliwice. Podoba mi się coraz bardziej, szczególnie community i możliwość edycji map. Zacząłem dodawać bankomaty i apteki :)
Z nadzieją czekam na update na Windows Phone'a który nawet jeśli nie nastąpi to i tak warto reklamować ten program i rozpowszechniać wśród znajomych.
Gre_g
Posts: 11
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by GregH0
Cześć jestem Grzesiek,
głównie jeżdzę po Warszawie i okolicach, ale sporo też po Lubuskim (Zielona Góra- Sulechów).

Pozdrawiam,
GregH0
GregH0
Posts: 2
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by GREGORYB1980
Witam

Mam na imię Grzegorz
Od dwóch dni jeżdzę z Waze

Obszar jazdy to Warszawa i okolice głównie północno-wschodnie rejony poza W-wą: Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Pułtusk i Wyszków

Pozdrawiam
GREGORYB1980
Posts: 1
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by GrzegorzB1
hej, nadaję z Olsztyna ;)
GrzegorzB1
Posts: 6
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Grzesiek_LEON
Witajcie Wazerzy. :)
Od trzech dni korzystam z Waze'a. Drobne poprawki w mapie też mam już za sobą.
Spotkać mnie można głównie w okolicach Chełm, Krasnystaw (lubelskie, dziki wschód), nie widziałem tu zbyt wielu użytkowników ale mam nadzieje się to zmieni ;)

Pozdrawiam wszystkich :)
Grzesiek.
Grzesiek_LEON
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by grzewal
Witam,

Jestem z Podbeskidzia, a dokładnie z Bielska-Białej
grzewal
Area Manager
Area Manager
Posts: 55
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times
Send a message

Post by Grzy6u
Witam wszystkich,
od pół roku na Waze, jestem z Wrocławia i co jakiś czas odwiedzam wschodnią Wielkopolskę oraz Kujawy.
Jak pogoda pozwoli to przesiadam się na moto i poznaję okoliczne przejazdy.
Grzy6u
Posts: 2
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Gulasz
Cześć wszystkim,
aplikacje odkryłem po testowaniu yanosika i Coyota, ale to co tu zobaczyłem bije ich na głowę, może tylko jeszcze użytkowników brakuje, zaczynam więc propagandę wśród znajomych.
Jeżdżę głównie po trasach, ponieważ jako słoik w Warszawie preferuje tylko komunikację miejską:)
Do zobaczenia na trasie!

ps. czy jazda z aplikacją motocyklem nie będzie za mocno zniekształcała rzeczywistości?

Pozdrowienia
Tomek
Gulasz
Posts: 4
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by Gulasz
tcholewa wrote:Wydaje mi się, że trochę może zniekształcać pokazane prędkości odcinków - jest kompletny korek a Ty suniesz mimo to ;)
Czytałem na oficjalnym forum już kilka próśb aby zmienić algorytm i dodać funkcję "motocykl". Jeśli sunę w korku, to staram się zawsze zaznaczyć, że jest korek, akurat telefon zawsze mam pod ręką i ekran "czyta" rękawiczki:)
Gulasz
Posts: 4
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times
Send a message