Post Reply

Problem s Vodafone

Post by MagicOfLA
Na boarde Client som hlasil problem, ktory tvari, ze bude u operatora Vodafone. Pre istotu sa i tu spytam - je niekto kto ma Vodafone a NEMA dnes problem s pripojenim Waze?

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times

POSTER_ID:881198

1

Send a message

Post by jakudo
To jo, je to skutečně zvláštní, že jediné, co nejde je waze. A já ho zrovna teď hodně potřebuji... :/ Doufám, že to Vodafone brzy opraví!
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
No to si teda Vodafone snad dělá srandu, ne?! Mám jet na dovolenou a teď mi vypnou navigaci?

Dík za rady, ale nějak vůbec netuším, co s tím vším vlastně můžu udělat :)
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
aha, tak to se mě bohužel teda netýká. Já mám Waze v iPhonu... :( Teď abych hledal novou navigaci...
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
bojím se, že u iPhone to tak jednoduché nebude :/ No co už. Ještě pár dní počkám, jestli se to neopraví nějak samo (Vodafone) a když ne, tak holt seženu jinou aplikace nebo půjdu k jinému operátorovi :)
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
No jeste aby o tom nevedeli, kdyz jsem to dnes asi pul hodiny hucel do nejakeho jejich technika...
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by johnyor
ahoj,
mam waze na E52 a Vodafone a uz od pondeli 18.4. mi to nefunguje. Pokud jsem pripojen pres wifi, tak neni zadny problem. Ale pokud se pripojim pres Vodafone na silnici, tak to naskoci, prihlasi se, ukaze se hlaske "objevili jsme chybu" a bud waze okamzite spadne a nebo mi to jeste dovoli odeslat log, pak to spadne stejne. mate nekdo podobny problem v tuhle chvili?
johnyor
Posts: 1
Send a message

Post by MagicOfLA
bxmatus wrote:Ja mam vodafone a az na dnesok ( za 20 minut sa mi to nepripojilo na siet ) funguje vodafone bez problemov ...
Ergo dnes nejde vobec, ak som spravne pochopil...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Tak som pozistoval na helpdesku ako to vyzera, vraj este treba mat strpenie.
O probleme vedia, dokonca specificky o probleme s waze, pracuju na nom. Je to tou novou verziou co sa nahadzovala v noci na vcera...

Pekny vikend ;-)
M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Yep cosi po pol desiatej mi prisla hlaska, problem vyrieseny. Dufam, ze na hooodne dlho ;-).

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message