Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by DominikBmw
Určitě nevypršela, jezdím tudy každý den.. při editu to hlásí chybu, že segment už byl smazaný nebo upravený..

navíc se to děje i u segmentů, které jsem nově já vytvořil, nejen upravil.. mnou vytvořené segmenty a připojené bebebrumikem jsou najednou rozpojené, i když to minimálně 2 dny bylo OK a validátor byl taktéž OK..
DominikBmw
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 24
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by DominikBmw
nocommenta wrote: Sú tam nakreslené segmenty, ktoré sú opätovne prekreslené, tak tam máš dve vrstvy segmentov, z ktorých je jedna pripojená, a tú ďalšiu sa ti už nedarí napojiť na ten istý nod...

Aj v tom druhom prípade ide o dve vrstvy segmentov...

Skús sa na to pozrieť pri väčšom zoome a duplicitné segmenty vymaž...
Právě, že jsem původní segment zkrátil a přidal k němu další 2, takhle se to podělalo až po dvou dnech, kdy to bylo naprosto v pořádku.. a když ho chci smazat nebo upravit, vyhodí mi to chybu:
DominikBmw
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 24
Has thanked: 3 times
Send a message
Attachments

Post by DominikBmw
Díky pánové, už je to v pořádku :) Chápu tedy dobře, že pokud zlobí editor, mám se na editování vykašlat? :)
DominikBmw
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 24
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by DominikBmw
Ahoj, v poslednich dvou dnech mi waze na iPhonu po vypnuti app stale drzi aktivni GPS, coz papa baterku. Zkousel jsem odinstalovat, reset telefonu a znovu instalace a problem pretrvava. Waze je to urcite, protoze v nastaveni staci u waze poloh.sluzb zakazat a na stav. radku sipka zhasne, po povoleni opet nabehne a zere.. docela me to stve, po 2h mi to ve standby sezralo kolem 30% baterky
Co s tim?


waze 4.2.0
iOS 9.2.1
iPh 5S


Diky :)
DominikBmw
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 24
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by DrakoTom
Ahoj,

jsem zde nový a rád bych požádal o kontrolu, případně úpravu v mapě někoho zkušenějšího.
Nedávno jsem jel v Praze od ulice Průmyslová směrem k ulici Opatovská a navigace mě "hnala" do ulice Edisonova, kde je pěší zóna a dále ještě do ulice Hertzova, kde je taktéž pěší zóna a navíc Zákaz vjezdu mimo dopravní obsluhy...

Díky moc,

Tomáš
DrakoTom
Posts: 3
Send a message

Post by DrakoTom
bures wrote:
DrakoTom wrote:rád bych požádal o kontrolu, případně úpravu v mapě někoho zkušenějšího.
Nedávno jsem jel v Praze od ulice Průmyslová směrem k ulici Opatovská a navigace mě "hnala" do ulice Edisonova, kde je pěší zóna a dále ještě do ulice Hertzova, kde je taktéž pěší zóna a navíc Zákaz vjezdu mimo dopravní obsluhy...
Důležité je, kde byl cíl tvé cesty.
Jel jsem směrem na Zbraslav (Praha 5), ale mě primárně zarazilo to, že mě navigace vedla do pěší zóny a i do zákazu vjezdu... Spíše bych čekal "logičtější" trasu přes Milánskou,Archimédovu,Novopetrovickou,Výstavní a pak dál po Opatovské... Navržená trasa navigací je sice kratší, ale vzhledem k tomu, že vede přes zmíněnou pěší zónu a navíc zákaz vjezdu pro DO, tak je to dle mne asi trochu nesmyslné...
Každopádně díky za reakci.
DrakoTom
Posts: 3
Send a message

Post by DrakoTom
bures wrote:
DrakoTom wrote:Jel jsem směrem na Zbraslav (Praha 5), ale mě primárně zarazilo to, že mě navigace vedla do pěší zóny a i do zákazu vjezdu... Spíše bych čekal "logičtější" trasu přes Milánskou,Archimédovu,Novopetrovickou,Výstavní a pak dál po Opatovské... Navržená trasa navigací je sice kratší, ale vzhledem k tomu, že vede přes zmíněnou pěší zónu a navíc zákaz vjezdu pro DO, tak je to dle mne asi trochu nesmyslné...
Každopádně díky za reakci.
V Edisonově je pěší zóna? Na mapě vidím Značky Obytná zóna. Jak to tedy je? Když zkouším navigaci, tak v této oblasti vede před Einsteinovu. "Jet" skrz Hertzovu se mi nepodařilo.
Pardon, je to Obytná zóna... Já tamtudy moc často nejezdím, ale pokud by se mi podařilo někdy udělat printscreen z mobilu s tou cestou přes Hertzovu, tak ho sem vložím...
Díky,
Tomáš
DrakoTom
Posts: 3
Send a message

Post by drcain
Zdravim,

otazocka - uz cca 8-10 rokov chodim pravidelne kazdy rok do Chorvatska do jednej lokality, ktoru tym padom poznam ako vlastne gate. Mozno este o trochu lepsie :) Toho roku som sa rozhodol, ze tam pomozem aj s Waze, kedze mapy su tam standardne v dost ubohom stave (dirt-road oznacena ako standard okreska, schodisko oznacene ako prejazdna ulica, neoznacene private roads a pod. - proste klasicka chroba vsetkych map v HR v kazdej navigacii, ktoru som doteraz skusil).

Otazka znie - viete poradit kde alebo ako poziadat v HR o odomknutie segmentov na edit? Vacsina segmentov, ktore by som chcel opravit (resp. na ne napojit mnou upravene alebo nove segmenty) je L2 alebo L3 (ja som samozrejme len L1). Pozeral som na Chorvatske forum, ale nic take ako u nas som tam nevidel. Celkovo - zopar mnou nahlasenych problemov tam vyzera, ze to nikto neriesi - uz aj "ocerveneli". Chvilku mi s niecim pomohol nas petk0[4], ale mam pocit, akoby uz na viac veci nemal ani on opravnenia. Treba tam este par veci porobit, rad by som to spravil a samozrejme bolo by fajn, aby to niekto po mne skontroloval..
drcain
Area Manager
Area Manager
Posts: 97
Has thanked: 52 times
Been thanked: 15 times
Send a message
https://s.waze.tools/c4.png
:: we come to move your soul ::

Post by dugi
Ahojte, hele když nahlásím chybu přijde mi mail s linkem na mapu na webu. Tu otevřu ale většinou tam nemám možnost odpovědět na dotaz. Občas mi to otevře jakýsi thread kde odpovím, ale většinou ne. Když se to jinak snažím dohledat, své hlášení nikde nevidím.

Konkrétně na margo
https://www.waze.com/cs/editor?zoom=5&l ... 73&env=row
Tady waze posílá jinam než se jezdí, viz poslední odbočka. Nesmyslně mě posílá kolem celýho bloku co je +5 minut. Vadí mi to jen proto že to nedává smysl, křižovatky jsou nastaveny správně, a stejně posílá špatně. Dělá to tak nejmíň ten rok co tamtudy jezdím.

Díky za info/fix!
dugi
Posts: 4
Send a message

Post by dugi
Tam bych to čekal ale nemám tam nic jen zprávy od kamarádů a týdenní souhrny. A to hlásím věci tak každý druhý týden.
Bew1One wrote:Případně můžeš na dotaz odpovědět přímo z aplikace - kliknout na lupu (nebo vytáhnout panel zleva), pak na jméno pod ikonkou a "pošta".
dugi wrote:Ahojte, hele když nahlásím chybu přijde mi mail s linkem na mapu na webu. Tu otevřu ale většinou tam nemám možnost odpovědět na dotaz. Občas mi to otevře jakýsi thread kde odpovím, ale většinou ne. Když se to jinak snažím dohledat, své hlášení nikde nevidím.

Konkrétně na margo
https://www.waze.com/cs/editor?zoom=5&l ... 73&env=row
Tady waze posílá jinam než se jezdí, viz poslední odbočka. Nesmyslně mě posílá kolem celýho bloku co je +5 minut. Vadí mi to jen proto že to nedává smysl, křižovatky jsou nastaveny správně, a stejně posílá špatně. Dělá to tak nejmíň ten rok co tamtudy jezdím.

Díky za info/fix!
dugi
Posts: 4
Send a message