Obojí má stejný výsledek (aspon na obrazovce).masvbr wrote:je to alt+175GinBook wrote: » - alt+0187
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Spíše jen L5. Ovšem bych neomezoval nikoho. Není problém, aby kdokoliv požádal o odemknutí a udělal celou křižovatku sám dle nových pravidel.Pernstein wrote:Pravidla mi přijdou jasná, přišlo by mi fajn, kdyby se provedla nějaká koordinovaná akce L4 editorů a během jednoho víkendu by projeli celou dálniční síť a sjednotili sjezdy podle těchto pravidel. Nevím jaká je situace jinde, ale co jsem měl možnost dělat pár sjezdů na D5 a D1 tak situace je v současnosti velice neuspořádaná - nebyl před mojí úpravou snad jediný, který by těmto pravidlům vyhovoval. Samozřejmě beru, že pět nebo kolik sjezdů není dostatečný vzorek, ale pochybuju, že by to jinde bylo o moc lepší.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Nevyjadřoval jsem se z důvodu, že nemám jednoznačný názor a v zásadě ani jedna z variant mi nepřijde ideální takže jsem vyčkával kam se pohne diskuse. Malinko se pohla a přišlo by mi nejlepší v celé délce Pražský okruh a road shield R1. Což asi nejde. Tunely by měli být pojmenovány jako teď.
Další věc je, že část okruhu na katastru Prahy má city Praha, ale cedule končí ještě před okruhem.
Další věc je, že část okruhu na katastru Prahy má city Praha, ale cedule končí ještě před okruhem.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Jsem pro, takto to vypadá asi nejlépe z možného.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Doplním tedy, Pražský okruh je předělaný.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Na okruhu už je to v mapě. Funguje to a vypadá to dobře.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Tady ten nájezd na Brno je záměrně odpojenej?
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=16. ... 89&env=row
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=16. ... 89&env=row
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
OK, teď už by jsi neměl mít důvod čekat na unlock. Dálnice a rychlostní silnice jsou na L4.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
To je otázka chápání, kde je hranice obce
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Někdo vidí modře a někdo bílevlado_s wrote:Áno vo waze je pre nás tabuľka s bielym (nie modrým) podkladom.vitj wrote:To je otázka chápání, kde je hranice obce
Samozřejmě souhlasím, že by jsme měli mít jednotný systém pojmenování obcí a pojmenování silnic. Zatím je v tom pořádnej guláš. Vyhledávání adresy ve waze nefunguje, čísla domů jsou v mapě ze staré Cartouche a tedy je jich málo a jsou často blbě umístěná. Čísla z Papyrusu v mapě nejsou a tedy nelze opravit stará a nelze přidat nová. tedy je jedině funkční vyhledávání adresy přes Google záložku. Proto bych na vyhledávání adres rezignoval do doby než to začne fungovat.
Pak by se nám mohl systém pojmenování trochu zjednodušit, protože nebudeme muset splnit všechna možná kritéria.
Tedy obce (části obce) od bílé cedule k bílé. Silnice uvnitř obce se jménem nebo beze jména a silnice mimo obec s číslem nebo beze jména.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Re: Pojmenovávání ramp v ČR