Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by duky5
mpca86 wrote:Skúsim vymazať cache a zapnúť len 2g sieť na ceste spať domov (Poprad - Tatr. Lomnica) veľa údajov asi nebude načítavať tak uvidím ako to zvládne.. Ale aj tak 2G (EDGE) je rýchlejšie ako tych 16 kb/s.. Na túto rýchlosť si net umelo znížiť neviem :/
2G je v BA úplne bez problémov

odoslané z mobilu
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Bonus sa odráta od výšky faktúry, je jedno ako sa k tej výške dostaneš :)

odoslané z mobilu
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by Eagleji
Ahoj,

99 procent adres by mělo fungovat z našeptávače. Hlavní problém adresních čísel je, že Waze používá svoji databázi a databázi Google, která je často špatně a nedá se opravit. Waze čísla jsou vždy na správném místě, max. může být špatný nav. bod, který lze rychle opravit. Proto je důležité vždy používat jen Waze čísla. Ty poznáš po roz-kliknutí..... je tam uveden editor. Google čísla zase obsahují kraj. Máš nějaký konkrétní příklad, kdy to číslo nenajde?

Vyhledávat lze podle čo, čp i č.ev.
Eagleji
Area Manager
Area Manager
Posts: 196
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by Eagleji
viz. screen
Eagleji
Area Manager
Area Manager
Posts: 196
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by Eagleji
Místa je kombinace Waze a Google, u té adresy problém nevidím našeptávač je 99,9 procentech oka a jedno procento je dobré nám hlásit.

U té adresy problém nevidím, začnu ji psát a hned vidím výsledek


Eagleji
Area Manager
Area Manager
Posts: 196
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by Eagleji
ale tam vidím záložku místa, dej záložku Waze
Eagleji
Area Manager
Area Manager
Posts: 196
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by Eagleji
Ano, funguje jen je potřeba to přidat do mapy.
Eagleji
Area Manager
Area Manager
Posts: 196
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by easy007
Ahojte,vidím priateľov z FB,ktorí sú online,ale nevidím ich na mape.Testoval som to s kamarátom keď som vedel kde je,ale nevidel som ho.Je nejaká možnosť ako rýchlo nájdem priateľa kde sa nachádza ba mape?Ďakujem.
easy007
Posts: 2
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by easy007
porubcan wrote:zatial takto napriamo nie.
kvoli ochrane sukromia.
v aktualnej betaverzii vsak pribudlo tlacitko "vyziadaj polohu". zatial je to iba tlacitko bez funkcie, no vyzera, ze sa tymto smerom asi planuju vybrat... no samozrejme, neda sa tvrdit s istotou, ze tu funkciu niekedy naozaj spravia...
Veď hej,ale ostatných tam vidím.Prečo tam píšu,že môžem vidieť priateľov v okolí keď to nefunguje.
easy007
Posts: 2
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by Ecological_sock
Ahoj, mám dotaz,
vůbec nikde mi nefunguje troubení a psaní zpráv na ostatní uživatele, mám 2. úroveň a jsem na Wazu přes dva roky. Jde to nějak zapnout?
Ecological_sock
Posts: 1
Send a message