Veď som písal, že už to vidím (samozrejme preto som si k vám musel zajet, detto aj do AT či DE...).
Ak má cesta RS, už sa zobrazuje RS a nezobrazuje s názov ulice. Takto je to definované by waze.
Vo vašej krajine je sú tie tabuľky problém. Pre dve rôzne cesty používate 1, t.j. 1 ako D1 a 1 ako R1. Na dopravnom načení som NIKDE nevidel Dx alebo Rx, t.j. dá sa povedať, že vo waze máte v celej krajine nesprávne označené diaľnice a rýchlostné cesty, takže zahraničný cestovateľ má rovný problém vlastne kdekoľkovek.
Ak chceš vidieť R1 aj Pražský okruh, tak sú pravdepodobne dve možnosti:
1. dať zrušiť RS "R1" a ponechať označenie ciest ako som ho spravil, t.j. "R1 - Pražský okruh"
2. dať zaviesť aj RS "Pražský okruh", ale neviem či tak dlhý text je možný či vhodný.
-----------------------------------------
Je zaujimavé, že doteraz sme tam mali R1 s RS R1, alebo Pražský okruh, tunel xxxx, most xxxx a nikto s tým nemal problém. Čiže ak je v tom bordel, tak to nikomu nevadí a keď sa to uprace jedným spôsobom tak to vadí snáď každému
Ak má cesta RS, už sa zobrazuje RS a nezobrazuje s názov ulice. Takto je to definované by waze.
Vo vašej krajine je sú tie tabuľky problém. Pre dve rôzne cesty používate 1, t.j. 1 ako D1 a 1 ako R1. Na dopravnom načení som NIKDE nevidel Dx alebo Rx, t.j. dá sa povedať, že vo waze máte v celej krajine nesprávne označené diaľnice a rýchlostné cesty, takže zahraničný cestovateľ má rovný problém vlastne kdekoľkovek.
Ak chceš vidieť R1 aj Pražský okruh, tak sú pravdepodobne dve možnosti:
1. dať zrušiť RS "R1" a ponechať označenie ciest ako som ho spravil, t.j. "R1 - Pražský okruh"
2. dať zaviesť aj RS "Pražský okruh", ale neviem či tak dlhý text je možný či vhodný.
-----------------------------------------
Je zaujimavé, že doteraz sme tam mali R1 s RS R1, alebo Pražský okruh, tunel xxxx, most xxxx a nikto s tým nemal problém. Čiže ak je v tom bordel, tak to nikomu nevadí a keď sa to uprace jedným spôsobom tak to vadí snáď každému
Re: Pojmenovávání ramp v ČR