Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by edvoSK
jj video je super..
edvoSK
Posts: 38
Send a message
Waze @Samsung S8

Post by edvoSK
Teraz nerozumiem, ste sem spadli z inej temy? alebo chýba nejaky prispevok?

Abo sa bavite o tom stacionari pri hornej strede?
edvoSK
Posts: 38
Send a message
Waze @Samsung S8

Post by edvoSK
Vsimol si niekto , Pri novom meste su vytiahnute kamery z radarov, asi ich premiestnili k dubnici :D
Málo penazí, tak nakupili len plechove skrine a teraz ich budu prehadzovat .Abo udrzba.. :lol:
edvoSK
Posts: 38
Send a message
Waze @Samsung S8

Post by edvoSK
:lol:
edvoSK
Posts: 38
Send a message
Waze @Samsung S8

Post by edvoSK
tak to je ozaj slušne, dik za info, a som za off topic :ugeek:
edvoSK
Posts: 38
Send a message
Waze @Samsung S8

Post by edvoSK
Ahoj , podla mojich informacii , ten radar je prisposobeny na otacanie, ta ista siutacia je pri ilave, kde je tiež iba jeden ( už s osadenou kamerou) a okolie zanim je vykosene aby sa dal otocit.Z toho dovodu su tam alebo boli 2.
Problem v pridavani novych je možno v tom ze si useri neuvedomuju že ked daju vytvorit nový radar vo svojom jazdnom pruhu waze ich umiestni tak ze meraju od zadu.Nie od predu ako to je v skutocnosti.A potom su v editori zmeteny preco je naopak.
edvoSK
Posts: 38
Send a message
Waze @Samsung S8

Post by edvoSK
Este by ma zaujimal oznaceny radar pri Visolaje, je tam rampa na scenovanie myta, a popri tom aj kamery, no niesom si isty ci to mera aj rychlost, na zemy som si nevsimol ziadne vyfrezovane ciary so snimacmi.

https://world.waze.com/editor/?lon=18.3 ... as=1155431
edvoSK
Posts: 38
Send a message
Waze @Samsung S8

Post by edvoSK
:lol: :lol:
Stotoznit nemusis, no akceptovat budes musiet...
edvoSK
Posts: 38
Send a message
Waze @Samsung S8

Post by edvoSK
karavan na moste je kontrolne stanovisko pre myto.

nema nič s meranim rychlosti.
edvoSK
Posts: 38
Send a message
Waze @Samsung S8

Post by edvoSK
Ano na 100% bolo to davnejsie aj v telke , stat tam kontroluje pocet aut s mytnou jednotkou ci ich skytool neoo...

edit: Aj ked povodne tam bola iba jedna anntena hlava, podla tej foto su tam teraz 2 aj s infa kamerou. Takze stale existuje moznost ze to zaradili do systemu radarov.
Vraj by mal byt rovnaky system aj na D2.

Skusim pohladat tu info..
edvoSK
Posts: 38
Send a message
Waze @Samsung S8