Post by Grepa
Spoodyenatore, to že na viditelnost existuje skript vím, zatím mi nepřipadal potřebný. Osobně zakresluji jen landmarky, které mají v současné době smysl a ty zakreslím tak, že vidět jsou a nepotřebuji ho přeměřovat (vidím/nevidím), ale věřím, že pro někoho, to je důležité a užitečné. Nebo ten skript má i jiné a pro mne možná, potřebnější funkce, nevím. Zatím používám ty co potřebuji.

A k mazání. Rozumím, že jsou lidé, které je třeba upozornit, ale ubezpečuji tě, že mně ne.

1/ Nemažu nikomu nic co před týdnem, nebo měsícem třeba i zbytečně zakreslil.
2/ Pokud někdo nakreslil, něco co není vidět, před rokem nebo dvěma a neřeší proč to není vidět, tak mu na tom nezáleží a nebude to kreslit znovu.
3/ Když to nakreslí znovu, vracíme se k bodu 1/.
4/ Pokud je to něco s čím se potřebuje mazlit a neškodí to. Dobře ať si hraje a nebudu mu brát hračku. Mám svých starostí dost.
5/ A teď DŮLEŽITÉ pokud je to něco, co je nebezpečné, nebo škodí systému a věř mi, že za tu krátkou dobu co tu jsem, jsem při editaci narazil i na takové zákresy už víckrát (a prosím tě teď nemyslím malé [P]) mažu hned a nepolemizuji.

PS: Možná, až budeš mít možnost pošli odkaz na skrip a popiš svoje zkušenosti. Doopravdy pro mne lepší než co kdy. Dík pro mne problém malé [P] končí a zůstává zájem o funkční skrip a zkušenosti s ním. Howgh.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Děkuji Ginbooku, ať si na konec četl nebo ne, na závěr si shrnul správně :) .

Off Topic:
Se Spoodyenatorem je to doopravdy přestřelka písmenek, podobně jak s chodníky a případě radaru a ani dalších, se už nechci to toho nechat vtáhnout. Je to ztráta času. Jsem ochoten všechny výše sepsané reporty pro zachování čitelnosti topicu nechat smazat moderátorem nebo i sám ;) . Je to děs :shock: :oops: .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Kebb01
PegasusCZ wrote:Ano d2-mac , stránka wiki parkoviště už mě nechce ani vidět jak často tam jsem :-)

Z ENG wiki jsem vyštudoval, že parkoviště definované bodem se zatím nepoužívá a uvažuje se do budoucna za určitých okolností. Otázkou je, jak dalece je to závazné pro CS komunitu.
Body v navigaci vidět nejsou.
Když se však necháš navigovat do cíle a blížíš se, tak Waze nabídne na displeji parkoviště v okolí modrým pinem s "P". A jestli se nepletu, tak body jsou mezi nimi.
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by PegasusCZ
Pročetl jsem si ty příspěvky, a na základě toho si myslím

a/ v podstatě je potřeba skutečně, než zakreslím parkoviště, zvážit, jestli ho nekreslím jenom kvůli "editům", ale aby skutěčně bylo přínosem pro motoristu.

b/ skutečně nekreslit každé parkovací místo, ale třeba jen jedno "klíčové" parkoviště v dané oblasti, jinak by těch [P]éček bylo asi fakt moc.
Řidič, který na místo dojede není uplně hloupý a rozhlédne se kolem sebe už očima.

c/ s dostatečným značením např. [P] reserve C označit velká neveřejná parkoviště a dát tak řidiči najevo, že ta parkovací plocha není vhodným cílem, samozřejmě pouze v případě, že se v rozumné vzdálenosti nenachází volné [P] nebo [P]$

d/ malé, ale důležité a osamělé parkoviště označit bodem, nikoli "zbytečnou" plochou
PegasusCZ
Posts: 69
Has thanked: 30 times
Been thanked: 19 times
Send a message
PegasusCZ

Post by PegasusCZ
Ano d2-mac , stránka wiki parkoviště už mě nechce ani vidět jak často tam jsem :-)

Z ENG wiki jsem vyštudoval, že parkoviště definované bodem se zatím nepoužívá a uvažuje se do budoucna za určitých okolností. Otázkou je, jak dalece je to závazné pro CS komunitu.
PegasusCZ
Posts: 69
Has thanked: 30 times
Been thanked: 19 times
Send a message
PegasusCZ

Post by Rst193
Na par parkoviskach som videl ze ak je to platene, bola uvedena cena/hod, celkom dobry napad, co vy na to?
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Rst193
GinBook wrote:Dej priklady prosim. Obrazek jak to vypada.


Komentář z telefonu.

napr tu:

je to sice ako garage ale videl som to aj na parkoviskach

https://www.waze.com/editor/?lon=17.110 ... 87&env=row
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Sibstr
U těch landmarků parkovišť je nutné brát vpotaz, že landmark menší než 40 metrů se v klientu nezobrazí. jinak parkoviště značit [P] a jak píše GinBook je možné napsat i krátký popis [P] Tesco [P] Billa [P] Lidl atd... Jestli je to placené bych cpal asi až do popisu.
Sibstr
Area Manager
Area Manager
Posts: 617
Has thanked: 74 times
Been thanked: 163 times
Send a message
[L4] AM Čechy

Post by spoodyenator
tusim to vychadza dakych 50m na sirku to je tak na 20 aut pri 2,5m sirokom parkovacom boxe co je tak max aby to bolo zobrazene v klientovi cize ked niekto nakresli parkovisko na 4 ci 10 aut tak v klientovi ho aj tak nezobrazi cize je to jedno aky popis ci nazov bude mat
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
grepa wrote:Čao, neumím moc přesně v editoru měřit a tak si nejsem jistý, jestli podle výše uvedený názorů je toto [P] již viditelné nebo neviditelné. V klientu je ;) . Než budu tvrdit co si myslím, ještě testnu ;) .

https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... =245667435

Ale problém landmark není jen ve vidím / nevidím. Je třeba brát na zřetel, že pojmenované landmarky jsou nabízeny ve vyhledávání. A nevím jestli i ti co mají názor, když nevidím => nezajímá chtějí vyhledávací report v neznámém městě s X nepoužitelnými parkovišti. Mám jen názor škodí je třeba odstranit => smažat (na zbytečné a neviditelné [P] zatím neaplikuji).
Extra informations
- Landmark is visible on client : yes
- Box width : 71.72m
- Box height : 60.07m
- Landmark area : 3078 m²
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message