Post by Pajdoom
A ešte by sa hodilo aj trvale upozornenie na nebezpečie na križovatke Sobranecka - Továrenská :)
Po inštalovaní dočasných semaforov na tejto križovatke tam bola hneď nehoda .... aj keď nie je isté či jazdia s Waze ...
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message

Post by Pajdoom
Tak ani po troch týždňoch nie je práca na ceste označená vo Waze ... a to sa hrdí že je online navigácia. Prd makový ..... pretože:
1. Označenie uzávierky nefunguje alebo funguje iba dočasne. Namiesto toho aby uzávierka trvala kým niekto po tej ceste neprejde (nie buldozér :) )
2. Segmenty sú zamknunté na L4 a editor L4 to nespravil ani po mojej žiadosti, resp. to spravil zle, a teda Waze stále navuguje cez Močariansku aj keď všetci vieme že tá uzavierka bude trvať 9 mesiacov.
3. Doteraz ma to vždy navigovalo cez Továrenskú (cesta SO -> KE) ale od uzávierky vždy po Močarianskú!!!! Toto nepochopím .... ale je fakt že tá cesta je teraz určite prázdna :)
4. Celé oblasti sa zamykajú, zachvíľu bude z toho klasická navigácia kde úpravy mapy budú raz za pol roka :(

Som sklamaný z Waze ....
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message

Post by Pajdoom
OK, všetko beriem ... aj som edovi napísal že to zabudol (pred dvoma týždňami) .... ale tiež tam dlho nebol ...
A nekritizujem že sú na L4, nech budú. Ale nech sa udržiavajú "online", alebo aspoň "skoro online" ...

A ten routing ... no nefunguje, ako som písal, v tomto konkrétnom prípade. .... ale to mi už bolo vysvetlené .... že je to tak ...
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message

Post by Pajdoom
OK, aj toto beriem .... môžu sa tu ukázať raz za pol roka a vtedy to upraviť, ale to sa už dostávame s úpravami na úroveň "bežných" navigácii :(

Veď L4 snáď nemá len jeden človek, či?
Navyše sa používa spôsob oznamovania tu na fóre. Pozri koľko ľudí tu už bolo, koľko ľudí napísalo koľko textu (všetko zdarma a vo voľnom čase) a to všetko kvôli trom klikom v editore .... toto mi príde subjektívne neefektívne.
Prečo sa nepoužíva (iba) hlásenie z klienta? Poznám ľudí ktorí majú Waze a o existencii fora netušia. Pár krát hlásili chybu cez Waze v mobile, takýmto môžete pri UR písať koľko chcete, nikdy to neuvidia ani neodpíšu.
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message

Post by Pajdoom
OK, uvidíme ... zaraz veľa "Blavakov" pocestuje domov na krajný východ ... tak by to mohlo byť :)
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message

Post by Pajdoom
Však to sú tie problémy Waze ... ale to patrí inam
Keď idem autom a buchnem UR .... tak nebudem vypisovať nič (to sa nedá :( ), tie UR sú potom fakt strohé. Áno keď to buchne niekto kto na fórum nechodí tak nebude ani komunikovať. Však hneď vedľa tejto križovatky je UR čo tam svieti dosť dlho.

To pátranie je teda dosť od veci .... mal som predstavu že správcom oblasti, prípadne autorovi poslednej zmeny to chodí emailom :) mohlo by ... aj s permalinkom :)
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message

Post by Pajdoom
Tak už to naviguje dobre ... zatiaľ .... uvidíme ďalšie práce a zmeny na tejto križovatke ...
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message

Post by Pajdoom
Tak sme sa dočkali ... uvidíme v pondelok ráno čo to spraví s vodičmi ....
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message

Post by porubcan
pozri, to chce klud.
ano, Edovi usliel pri odpajani jeden segment, zvysne dva odpojil a tento zabudol... aj majster tesar sa utne.

kritizujes, ze su cesty (v tomto konkretnom pripade I. triedy) zamknute na L4, co ti znemoznuje to korektnym sposobom upravit.
ale to, ze vdaka tomuto zamykaniu, funguje bezproblemovo routing v celej republike bez toho aby ho kazdu chvilu nejaky neskuseny editor rozhasil, uz zabudas. keby zamykanie nebolo potrebne, tak by sme ho nepouzivali. bodka.

poprosim niekoho z L4 editorov, nech ten jeden zabudnuty segment odpoji. ja som na vychode uz dlhsie nebol...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6829
Answers: 1
Has thanked: 635 times
Been thanked: 1861 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by porubcan
Určite sa toho chytí niekto iný... Ten zvyšok som nepochopil. Na UR komunikáciu sa dá odpísať z klienta. Zároveň je v emaily o UR link na editor... Často do UR chatu dávam odkaz na fórum...

Sent from my HTC One using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6829
Answers: 1
Has thanked: 635 times
Been thanked: 1861 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester