Breclav. AM tam je, ale nejak na to prdi.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Tohle jsi mohl castecne pripravit i ty. Pridal jsem junction tesne pred kruhac a tento maly segment oznacil ke smazani. Ted uz je to na area managerovi, aby potvrdil smazani a pripadne odstranil junction na kruhaci.ondrag wrote:Prosím o odstranění spojení označené cesty (parkoviště) s kruháčem... (fyzicky nelze odbočit)
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... =104100439
(na některé operace si zatím netroufnu )
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Ha, zrovna dnes jsem na to pri ceste okolo koukal a snazil se zapamatovat, ze to musim "zavrit".
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Zatr. Chtel jsem to opravit, ale sem nedosahnu. Stred potrebuje 15 metru na JJV a diameter 30 misto 10. jarkku Jestli se chces vytahnout, tak tohle je presne to, co muzes opravit ty. Idealne vsechny segmenty aktualniho kruhace smazat, vsechny prijezdove cesty spojit a spoj posunout na stred kruhace nejlepe na souradnice zjistene napr. z Google mapy, protoze Bing je tezce mimo. A potom teprve junction zmenit na kruhac s prumerem 30 metru.ondrag wrote:Abych nebyl moc OT: prosím o opravu (zvětšení) kruháče podle fotomapy mapy.cz:
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=8 ... 1=97082145
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Ja bych taky poprosil o editaci - tebe. Napr. obec Subirov prekryta landmarkem lesa, prestoze v tomto miste skoro kilometr okolo neni? Delej prosim praci spravne, jinak bude spis ke skode nez k uzitku. Dekuji.jarrku wrote:Prosím o editaci zde: http://world.waze.com/cartouche/?zoom=0 ... FTFTFFTTTT
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Hotovo.hrbot wrote:Prosil bych o spojení dvou segmentů Táborské v místě připojení ulice Klíny:
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FFFFFFTTTT
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Fiha, slo mi to smazat, aniz bych tam nekdy byl nebo tam mel AM prava.hummel999 wrote:Zde je vedle silnice nesmyslná silnice, která tam není. Bohužel jí nemohu smazat
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTFTTTTT
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Nastavil jsem tomu No entrance, to by melo pomoct.hrbot wrote:Zdravím pánové (a dámy?), mám spíš dotaz - na ulici Technickou v Brně mě Waze soustavně tahá přes lávku pro pěší nad Hradeckou (https://world.waze.com/cartouche_old/?z ... FFFFFFTTTT), která je i korektně označená typem Walking Trail (přičemž existuje bezproblémová cesta přes Purkyňovu a Podnikatelskou).
Asi to je chyba routovacích serverů, ale na druhou stranu jsem někde na fóru četl, že se stejně nedoporučuje vytvářet non-drivable cesty - takže mi přijde jako nejjednodušší tuhle lávku prostě smazat. Má někdo lepší nápad?
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Trhanec: Hodne usetris vsem praci, kdyz s odkazem uvedes odkaz, treba zde aspon severni Cechy, aby to nemuseli zbytecne otevirat ti, co s tim nemuzou nic udelat. Dekuji.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Podle sousedniho fora ti jeste nesundali dudlika a podle tohoto jsi vubec necetl http://world.waze.com/wiki/index.php/Slovakia ani http://world.waze.com/wiki/index.php/Oz ... _Slovensku a chces se v tom vrtat? Prosim ne! Waze placene a neplacene useky nerozlisuje a freeway/highway ti v tom nepomuze. Drz se zavedene kategorizace.PALUSKOBabjak wrote:Ok, ale nechápem prečo zamykáte niektoré segmenty ciest.Keď dám vyhnúť sa diaľniciam a chcem prejsť cez mesto tak to nieje schopné routovať
Bývam v Žiline a cesty tu poznám veľmi dobre ale niektoré ma vedia tak vytočiť
Teda ak by ste mi preložili:
Normálna neplatená cesta
Ďiaľnica- V routovaní keď je to ako major highway tak si to myslí že je to diaľnica
Myslím že waze nemá asi štátnicu
Ak môžete preložte a odomknite mi Žilinu
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Re: Sem uvádějte, kde je potřeba provést editaci cest