V celém Havířově jsem nacvakal čísla domů a teď se koukám, že při hledání to nefunguje. Musím se přepnout na záložku google. Body a počet editací jsem za ty čísla domů dostal,ale v aplikaci mě to naviguje jenom na celou ulici. Udělal jsem něco blbě?
Takže v mapě čísla zůstanou zanesena a je jen otázkou času, než to aplikace bude umět? Mě je to jinak jedno, přepnu si záložku google a jedu, všiml jsem si toho po tom, co někdo zahlásil, že tam to číslo chybí a přitom jsem ho tam zadal... Dík za odpověď
Už týden se mi neaktualizoval počet editací, od 1000 editací to jelo na můj vkuz hrozně rychle, zaseklo se to něco kolem 7500 editací a ted nic. Máte někdo podobný problém?
Nepřišel jsem na to, jak dodělat názvy měst, předpokládám že na to nemám lvl?
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=15. ... 99&env=row
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=15. ... 99&env=row
Zdravím, jak řešit ohlášené chyby, kde uživatel píše "Konec obce, začátek obce"... viz zde
https://www.waze.com/cs/editor/?zoom=5& ... 91&env=row
Dík
https://www.waze.com/cs/editor/?zoom=5& ... 91&env=row
Dík
Na horní část už nevidím, nemám tam oprávnění
Zdarec, tady asi nebude něco v pořádku že?
https://www.waze.com/cs/editor/?zoom=5& ... layers=965
Silnice 3128 bude nejspíš 3. třídy?
https://www.waze.com/cs/editor/?zoom=5& ... layers=965
Silnice 3128 bude nejspíš 3. třídy?
Já jsem se sice jenom ptal, chtěl jsem to opravit,ale i tak děkuju
Zdravím, můžete mi někdo objasnit, co znamenají přesně červené a zelené šipky na konci slepé ulice?
Re: Waze nováčik - otázky