Rozoberalo sa to v tomto vlákne:x46x wrote:Ahoj. Je normální že jsou usekové radary hlášeny anglicky nebo je něco špatně u mě? Případně jak to napravit? Zkoušel jsem oba české hlasy, u obou je to stejné. Díky
viewtopic.php?f=22&t=215789
Rozoberalo sa to v tomto vlákne:x46x wrote:Ahoj. Je normální že jsou usekové radary hlášeny anglicky nebo je něco špatně u mě? Případně jak to napravit? Zkoušel jsem oba české hlasy, u obou je to stejné. Díky
tak vizera to tak, ze ich bude celkom hojne tych radarovporubcan wrote:ak sa nam podari to nahadzovat do mapy tak, ze bude spolahliva, tak nam to pomoze este viac pritiahnut uzivatelov... takze aspon nejake pozitivum.hamilnes wrote:Takéto správy asi nikoho nepotešia:
http://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000673/ ... ch-radarov
Pokial viem ziadny STACIONARNY radar tam nie je. je to iba jedno z miest kde s velkou oblubou stoja policajti a meraju smer od L9porubcan wrote:nasiel som tri cerstvo potvrdene radary, od L3 AMov, tak sa chcem spytat ci su tam naozaj stacionarne radary:
edit: dalsi od rst193 - KE: https://world.waze.com/editor/sk/?zoom= ... as=3165650
To si nemyslim, v cartouche_old vidim nove radary vsechny weight=0 a po potvrzeni weight=2 at uz je to speed nebo fake. Podle me to je jen AM level toho, kdo potvrdil. V novem editoru je ty poznat podle ikony.Suik wrote: Su aj typovo dobre oznacene? Ja ich vidim ako "speed camera" a v cartouche ako "weight = 1" (kedysi tu Zirland pisal, ze vraj:
"Zirland wrote:
Já to vidím v detailu radaru v Cartouche.
Weight=0 - semaforová (red light) kamera
Weight=1 - rychlostní radar
Weight=2 - fake radar
Weight=4 - fake infocedule)
Bylo, ale guri to najednou zacal resit direktivne.vlado_s wrote:Hlasovanie bolo dávno ukončené, či nie?guri211 wrote:[Mali by sme tuto temu konecne uzavriet:
V editore posun radar (alebo jeho miesto na mape) do stredu okna, potom skopiruj URL z "Permalink" vpravo dole.edv99 wrote:ale uz to vidim len v archive
neviem ako z toho vytvorit link..
Asi tu? https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =151787726 aha, vidiet tam "znacku", takze ano asi tam.edv99 wrote:pri dubnici v oboch smeroch v strede medzi dialnicou
suradnice pre dubnicu 48.962529,18.136832
Asi tu? https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... TTTFTTTTFTedv99 wrote:pri ilave iba v smere od ZA do BA tiez v strede.
suradnice pre ilavu 48.996825,18.214967
Tipujem, ze niektory wazer sa volal "mipol" a premenoval sa na "deleted_mipol_08_01_12" pred tym, ako sa vybodol na Waze? Patri mu aj hodne ciest na mape, zapad Slovenska? Uz tu bol na pretrase.edv99 wrote:este jedna otazka, ked kliknem na area manager vidim na pozadi "deleted_mipol_08_01_12"
Re: Radary