Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by foxitrot
Čítal som to to Wiki a nechápem, kto si z koho robí srandu :roll:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Ako je typicke pre Waze, text "The current camera image implies that the camera captures the traffic from behind" napoveda, ze je to usudok editora, ktory sa musel potrapit s reverse engineeringom jej spravania. Kedy sa dockame navodov od panov programatorov (alebo aspon od ich PR oddelenia) - takych navodov, z ktorych sa nielen ze da odhadnut, ako je to vlastne naprogramovane, ale dokonca presne pochopit (ako by sa na dobry navod patrilo), ako to vlastne funguje?

Dalsia vec, zial dost typicka pre Waze - ak sa ta kamera naozaj ma natocit v smere jazdy, bud to specifikoval, alebo naprogramoval nejaky (s prepacenim, dokonaly) dement, ktoreho ani nenapadlo, ze na Zemeguli su aj radary, fotiace spredu, aj radary fotiace zozadu, aj take, co fotia oba smery; ktoreho ani nenapadlo, ze by sa cumak (s akoze optikou) mohol intuitivne natocit tam, kam vysiela radiove/laserove "ziarenie" a skrizenim tohto smeru s vektorom casti segmentu cesty (za pomoci umiestnenia cervenej gulicky na cestu) by sa pekne stanovilo, kto a kde je foteny a kedy ma byt upozorneny...

A posledna vec, zial dost typicka pre Waze - aj skoro rok po tom, ako uzivatelia na fore poukazali na to, ze radary v roznych krajinach fotia auta aj spredu, funkcionalita stale nebola upravena. Myslim ze ide o dost banalnu a lahko upravitelnu vec :roll:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
edv99 wrote:Teraz nerozumiem, ste sem spadli z inej temy? alebo chýba nejaky prispevok?
Abo sa bavite o tom stacionari pri hornej strede?
Uz je to taky starsi, dve stranky spat:
on 26 Apr 2012, 14:44, MagicOfLA wrote:Ale keď sa nám tie radary oživili, mám otázku - pred pár týždňami vo waze pribudol radar na ul. K Barrandovu v križovatke s Lamačovou. Nevšimol som si ale, žeby sa tam niečo menilo, podľa mňa tam je len tá kamera na červenú.
Vie to niekto potvrdiť/vyvrátiť? :)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Tie ostatne su ziarice, alebo ky das?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
edv99 wrote:...waze ich umiestni tak ze meraju od zadu.Nie od predu ako to je v skutocnosti...
Ja sa s tym stale neviem stotoznit. V Izraeli neexistuju take, ktore "fotia" odpredu?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:toto som si dnes vsimol na vjazde do BA z D1 pred Zlatymi:
co to je? vyzera to na kameru, infrared prisvietenie a antenu... je to v useku dialnice v obci, teda MPR=90...
Kedze kontrola nalepiek tam nema zmysel (alebo mozno aj ma, ak sa na to miesto da prist len zo spoplatneneho useku), tak konecne usekova rychlostna kamera?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
petoKUBO wrote:zapocul som o funkcii buldozer cim sa daju vybudovat nove cesty pokial niesu vo waze mapach, kde to najdem, ako spustim?
Pravé menu - Chyba - Nová cesta - Nová cesta. Nezabudni vždy počkať, kým modrá cesta sčervenie, až potom vypnúť.
petoKUBO wrote: je tu niekde nato diskusia?
Hľadaj skôr (parný) valec :wink:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Neviem či radary nie sú zamknuté na level posledného editora?

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
grepa wrote:
shalafi wrote:ach ach, spreadsheety ;_; moj osobny problem je, ze z prace nemame pristup na mnoho veci, medzi inymi aj Personal Storage na webe, kam spada GDocs .. cize ja sa pri svojom beznom editovani nedostanem k ziadnemu dokumentu ..
Shalafi jsem novaček a tak nevím a protože nechápu, tak se ptám: Je to k tématu, jak spravovat a vypořádat se z problémem špatně editovaných radarů? Nebo jen takové postesknutí :).
Zo Shalafiho povzdychnutia nepriamo vyplyva, ze ak budeme mat spravu radarov riesenu cez zdielane GDocs spreadsheety, tak on bude po znacnu cast dna mimo hry. (Idealna by bola podpora priamo vstavana do WME.)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
NA a IL ju už majú, k nám by sa mala dostať v najbližších týždňoch.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).