Croatian/Bosnian/Serbian

Questions or problems which are country-specific should be addressed in your country forum. You will not only connect better with your local community, but you can use your native language for more convenient communication.

Moderators: adriansinger, Unholy

Re: Croatian/Bosnian/Serbian

Postby danilo-p » Thu May 12, 2011 11:47 am

Lovas wrote:
U svakom slučaju, kad se ulogujem na waze ja te mape vidim

... čini mi se da ni sam ne razumem šta sam napisao. :D Kad se ulogujem na waze i odem na update map vidim sve ceste i ulice koje sam ja editovao, ali ih nema na live map

pozz

1..na Live Map se ulice koje su oznacene kao Street i nize rangirane ne vide dok se slika ne poveca dovoljno, jedino su uvjek, bez obzira na povecanje, vidljive ceste Primari street i viseg ranga.
2. ponekad prije nego neke ulice vidis na live map prodje i po 20 dana...
3. kad snimis neku novu cestu i od nje kreiraras novu cestu... da bi je podjelio na vise dijelova trebas samo na samoj cesti, tamo gdje zelis u Edit Panelu kliknuti na Add junction i to potvrditi...
danilo-p
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Postby Lovas » Thu May 12, 2011 12:31 pm

Hvala na odgovoru,

znači treba biti strpljiv i sačekati. Stvar je u tome da sam počeo kreirati ceste, ulice, POI... za moju oblast, te sam hteo proveriti dali moj trud neće biti uzaludan.

Srdačan pozdrav.
Lovas
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 1 time

Postby Darija » Thu May 12, 2011 1:19 pm

neće 8-)
Darija

Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Postby ivanskoko » Fri May 13, 2011 8:58 am

pozz svima
Jeli netko primjetio kako mu waze ne arhivira sve kilometre koje napravi?
Po mojoj nekoj gruboj procjeni u zadnjih mjesec skoro 70% putovanja mi nije zabilježio.
Jeli potrebno stalno slati logove s telefona ili je neki bug u pitanju??
ivanskoko

Has thanked: 0 time

Postby Lovas » Fri May 13, 2011 6:06 pm

Pozdravljam,
želim samo da se zahvalim svima za pomoć. Prve ceste, ulice... su počele da se pojavljuju. Nadam se da to radim na ispravan način i da će imati ko da kristi :) Zasad bar ja sam :lol:
Lovas
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Postby ivanskoko » Sat May 14, 2011 7:02 pm

mala pomoć oko imenovanja državnih cesta

http://hr.wikipedia.org/wiki/Dr%C5%BEav ... #D500-D599
ivanskoko

Postby Darija » Sun May 15, 2011 4:40 pm

Lovas wrote:Pozdravljam,
želim samo da se zahvalim svima za pomoć. Prve ceste, ulice... su počele da se pojavljuju. Nadam se da to radim na ispravan način i da će imati ko da kristi :) Zasad bar ja sam :lol:

Pogledali smo tvoje ceste na live mapu i vidimo da ne stavljaš junctione! To ne radiš dobro, moraš ih stavljati na svakom raskršću i spoju cesta, i odmah savjet...uvijek dozvoli all turns, pa poslije zabrani skretanja, ako je potrebno!

Bez junctiona, ceste nisu povezane i neće se moći koristiti "drive to" mogućnosti, odn. neće se moći odrediti rute!

pozz
Darija

Postby Lovas » Mon May 16, 2011 3:39 pm

Pozdrav,

Pogledali smo tvoje ceste na live mapu i vidimo da ne stavljaš junctione! To ne radiš dobro, moraš ih stavljati na svakom raskršću i spoju cesta, i odmah savjet...uvijek dozvoli all turns, pa poslije zabrani skretanja, ako je potrebno!

Bez junctiona, ceste nisu povezane i neće se moći koristiti "drive to" mogućnosti, odn. neće se moći odrediti rute!

Ako sam dobro shvatio na svako raskršće treba da bude postavljen junctione? Dali to sad mogu samo doeditovatii sa Add junctione?

Hvala za savet
Lovas
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Postby ivanskoko » Mon May 16, 2011 7:06 pm

Lovas wrote:Pozdrav,

Ako sam dobro shvatio na svako raskršće treba da bude postavljen junctione? Dali to sad mogu samo doeditovatii sa Add junctione?

Hvala za savet

Naravno,naknadno mozes unijeti add junction s tim da nisam siguran ako nisi area manager da mozes dodavati koristiti tu naredbu.
S add junction naredbom također spajaš dvije ulice i sl.

PS
Pitanje za sve koji pročitaju:
Jeste li se susreli s problemom da vam waze ne uploada sva putovanja tj kilometre koje napravite??
ivanskoko

Postby Darija » Tue May 17, 2011 2:00 pm

jesmo, i to se često događa, ponekad sam jako ljuta na to, jer baš neke nove ceste koje smo danilo i ja napravili fale!

Savjet za sve, tražite da postanete area manageri na svojim područjima, jer bez toga je jako teško editirati i popravljati pogreške, te povezivati se s ostalim cestama, pogotovo magistralnim!
Darija

PreviousNext

Return to Local Forums by Country (Language)