Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Body - nepriratava

Post by
Priratava vam body? Mne za posledny tyzden nepriratalo ani jeden.

Odoslané z Nexus 7 pomocou Tapatalku

POSTER_ID:16856272

1

Send a message

Post by AKLol68
Jedna vec je ze nepriratava/resp. priratava neako opozdene... co je ale horsie, neumoznuje mi pridat ziadne landmarky a pod... Pri pokuse o ulozenie vypise hlasku ze pri pokuse o ulozenie nastala chyba... Viete niekto nieco o tom?

Dik!
AKLol68
Posts: 7
Send a message

Post by AKLol68
bebebrumik wrote:Mně to jde. Problémy jsou obecně s vytvářením landmarků poblíž státních hranic. Je to tvůj případ?
Som v Bratislave-Petrzalke... Takze je to dost blizko hranic...
AKLol68
Posts: 7
Send a message

Post by bebebrumik
Mně to jde. Problémy jsou obecně s vytvářením landmarků poblíž státních hranic. Je to tvůj případ?
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by brrrrm
Mne nedávno naskočil L2 bez akéhokoľvek omeškania automaticky po 1000 editoch.

Inak na tej wiki (link v príspevku peta5) je písané, že L3 človek získa po 25.000 editoch a pár riadkov nižšie je v požiadavkách na získanie AM napísaná požiadavka: Počet mapových editů: > 10 000 (L3)
Kde je chyba? Treba 10.000 editov na dosiahnutie L3 alebo na AM treba 25.000 editov (teda to L3)..

Inak tiež mi už asi 2-3 dni neaktualizovalo počet bodov na mobile a v editore, ale v dashboarde mi body rastú.. //edit: podľa bodov v dashboarde už by som mal byť Waze bojovník, avšak keďže v mobile mám menej bodov, tak stále jazdím bez štítu.. hehe!

:)
brrrrm
Posts: 60
Has thanked: 26 times
Been thanked: 5 times
Send a message
Last edited by brrrrm on Thu Jul 24, 2014 2:04 pm, edited 1 time in total.

Post by bures
Celý týden se mi body nepřičítaly. Dnes odpoledne naskočily a teď je hodnocení z aplikace nedostupné.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
GinBook wrote:Dnes mi po dlouhe dobe naskocili kokina.
U mě hodně sladká. Samé třístovky atp.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
Celý minulý týden byly problémy s body. Mj. se nezobrazovala většina žebříčků a divné (zamrznuté) bylo zobrazení pořadí (přitom celkové body uživatele se zobrazovaly OK)-
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by ChoseS
mne posledne jazdy ukazuje z 3.5., co si myslim ze je v pohode akurat tiez tie body uz dlhsie nenabiehaju... dufam ze coskoro mi ich prirata :)
ChoseS
Area Manager
Area Manager
Posts: 280
Has thanked: 17 times
Been thanked: 55 times
Send a message
Local Champ | AM celé SK
CAT S61 | Android 7.0 | white VW T5

Post by Dudek-
Jak to máte s bodama, mě už asi týden nepřibyl ani bodík a to jsem jezdil, sbíral duchy a docela dost editoval. Mají s tim zase něco, nebo je to jen u mě???
Dudek-
Posts: 117
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by foxitrot
Ahojte, Support uz ma hlasene chybajuce jazdy a slubil sa na to pozriet. (Ale neslubil dat aj nejaku rozumnu odpoved ;))
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).