Post by m_linc
mene zanima....koliko nas sve ukupno ima iz HR???
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
e da..isao sam od ri do zg..i u zg na savici napravio cestu...pa eto nek se netko od tamo pozabavi i to uredi...isto tako koliko ko moze od autoputa prema ri...ja cu dio koji budem mogao kao manager...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
ja bi samo molio SVIH koji ucrtavaju nove ceste na području primorsko goranske zupanije da isto tako te ceste i uređuju,ja napravim koliko znam,al neznam bas sve..pa stoga molim da se potrudite..
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
broj korisnika se povecava...ali nitko nista ne pise...a i vidim da ima masu cesta bez imena...po svugdje...po svim regijama...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
ajde neka...vidim da se javljate..i vidim da ste vas dvoje nesto "kopali" u RI...ali vas isto molim da ono sto ucrtate da i upisete imena ulica,ja napravim koliko god mogu to cu i raditi,samo da jos napomenem,vidim da ima nekih ucrtanih cesta,ali da nisu spojene sa ostalim cestama,znaci ne stavlja se "Juncetion - Node",a to nije dobro jer onda cesta nije spojena sa ostalim cestama,a ako neznate kako se zove ulica,javite mi na PM pa cu ja to potruditi se urediti.
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
ok...pitanje za oboje...

@ danilo-p

sta si tu to napravio?

http://world.waze.com/cartouche/?zoom=7 ... FFFFFFTTTT
zasto si u Rijeci na ulici Nova cesta stavio Seperate Line?

http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FFFFFFTTTT
a sta je sa ovim?

pa daj to malo dovedi u red:)
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
ok...pitanje za oboje...

@ danilo-p

sta si tu to napravio?

http://world.waze.com/cartouche/?zoom=7 ... FFFFFFTTTT
zasto si u Rijeci na ulici Nova cesta stavio Seperate Line?

http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FFFFFFTTTT
a sta je sa ovim?

pa daj to malo dovedi u red:)


i sad vidim da si stavio Seperate Line i na Liburnijsku ulicu...to se ne stavlja,to nitko ne koristi....a inace to bi se trebalo stavljati na ulicu koja ima punu crtu i di su dvije trake...a ne ovako...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
darija wrote:danilo će biti obaviješten o ovome odmah, a ja imam pitanje....znaš li možda zašto se od 16.siječnja ne osvježavaju naše rute?
nebih znao zasto se ne osvjezavaju...sorry...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
danilo-p wrote:pa Nova cesta do skretanja za Marinice i Liburnijska kao i Zvonimirova do Kantride imaju po dvije trake za svaki pravac i odvojene su sredisnjom linijom, a Riva i Adamiceva imaju isto po dvije ili tri trake (sa trakom za bus i taksi ) u jednom smjeru kao i skoljic .. i spadaju u ceste kategorije 2, prema uputama koje sam nasao na waze..ali kako sam nov u tome kao i Darija mozda nesto i gresimo ali ispravit cemo sve sto zabrljamo.. i sa vremenom cemo brljati sve manje.. cekamo da konacno proradi taj webinar od 2sata.. ali svaki put kad odem tamo pise samo : uskoro :(
jos jednom izvinjavam se u moje i Darijino ime ali ucimo se a nigdje nema bas dobrih uputstva pa nam je jedino ostala metoda pokusaja i pogresaka.. :(
.. npr jos uvijek neznam kako na nekom raskrscu oznaciti da se moze samo desno ili samo lijevo.. ima samo pravo ili svi pravci... vjerojatno ima i druge opcije ali ih jos nisam nasao do prekjuce nisam ni znao da treba stavljati spojeve.. a sto se tice naziva ulica njih provjeravam na googl mapsu ili na mireo.hr.. tako da nazivi ulica nisu upitni jedino neznam kako podjeliti ulicu koja je ravna i dati jednom dijelu jedan naziv a drugom drugi..???
i znas li mozda zato mi se mape ne osvjezavaju vec cetvrti dan.. zadnja mi je osvjezena 16.01 navece a sad smo vec 20.01.. kasno navece...???
ma ja sam to stavljao samo na ceste na kojima nemas di skrenuti...to mi je nakako logicno...al postavio sam pitanje na forumu za tu opciju..pa cu ici vidjeti cemu sluzi...da i stavljao si levele cesta...he he...znas cemu sluzi taj lvl cesta?recimo imas cestu...a iznad nje ide jos neka cesta...onda stavis tu cestu ispod da je -1..a cesta iznad je 0....tome sluze ti lvl

wbinar od 2 sata?sta je to?pojasni mi...

za oznaciti da se moze samo lijevo,a recimo desno nemoze onda napravis ovako...oznacis tu iz koje u koju se nesmije...znaci..oznacis obje ceste i u Edit panelu imas opciju CREATE TURN RESTRICTION.

a imena ulica...imas npr neku ravnu ulicu...i pola je recimo...petra petrovica..pola marka markovica...odes u Edit panel i onda kliknes Add Junction i stavis tockicu(junction)tamo do kuda je ulica...imas cak neke filmice za neke probleme kako ih rijesiti...


danilo...a ti si iz RI ili?
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
i jos jedna bitna stvar...kad vidite da je cesta ucrtana - ugasiti crtanje cesta!

ja koristim isto tako stranicu od mirea....medjutim i taj mireo nije nesto extra pouzdan...ali isto tako,ako niste sigurno kako se tocno zove ulica...kad ju uredite na sajtu i kad vidite na mobitelu da se pojavila a niste sigurni za ime ulice onda kad se vozite po toj istoj ulici mozete dati ime toj ulici...mislim da se ide u report - street name...tako nesto...ili mozete report pa onda kao da nesto nije dobro sa tim dijelom..pa onda stavite po ostalo ili nesto slicno i napises...Ulica se zove Marka Markovica...i onda ja vidim da treba to ispraviti...jer sve te karte nisu 100% tocne...najtocnije je na terenu....

gledam tamo na krnjevu danilo ...sto si stavljao neke ceste..al vidim da nema GPS Points...kako si ti to ucrtao a da nema vec dugo vremena gps points?tragova kuda si prosao?


dali updejtate pozicije satelita na mobitelu?
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message