Tie sa asi dajú považovať za dosť vytrvalých kandidátov.JanKamyl wrote:… sic jsou "dočasné", ale už několik let tam jsou a několik ještě budou...
Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
Tie sa asi dajú považovať za dosť vytrvalých kandidátov.JanKamyl wrote:… sic jsou "dočasné", ale už několik let tam jsou a několik ještě budou...
"Lebo Waze".pvo11 wrote:Máte někdo vysvětlení rozdílu mezi vzdáleností do cíle nahoře (40 m) a dole (1,2 km).
Není [WHITE SMILING FACE]paaaja13 wrote:Ahoj vespolek,
existuje nějaká norma nebo doporučení na množství obrázků u objektů v mapě?
...
Já si myslím, že jedna, pochopitelně ta nejkvalitnější, by měla stačit.
...
Nemýlím se, že když se nechám do takového místa navigovat, tak mi klient stáhne všechny obrázky přes můj datový limit v telefonu? Anebo stáhne jen první a ostatní jsou na serveru stejně zbytečné?
Ano, má to (drobný) háčik - neberie to do úvahy ročné obdobia a posuny hraníc dňa a noci. Takže ak objekt odfotíš v zime o šiestej večer a v lete o siedmej večer, celý rok ti to cez deň bude dávať nočnú fotku a celú zimu večer dennú fotkuma5jkl wrote:Ideou Waze je mat co mozno najviac obrazkov a podla rocneho obdobia alebo podla toho ci je noc alebo den ti ponuknu ten "spravny" aby zodpovedal realite. To ze sa tak zatial nedeje je vec druha.
Áno, všetko nezmyselné, už neplatné alebo nekvalitné a inak zbytočné mazať alebo nahlásiť na kontrolu.paaaja13 wrote:Když se podíváte na jakékoli větší obchodní centrum, najdete u něj i desítky fotografií vesměs nevalné kvality. Co uděláte? Odmažete nějaké? Kolik jich tak nechat?
A co když narazíte na neaktuální fotografii? Například, když na fotografii je přes půl snímku nápis InterSpar a ten už pár měsíců v ČR není. Smažete?
Čítal som reporty, že ľuďom zvláštne (ne)funguje zobrazenie MPR alebo upozornenie naň na segmentoch, kde je MPR zadaná aj potvrdená. Keď si potom pozrú tie jazdy, sú v nich práve na takých miestach také výpadky.CyrilKubrt wrote:Někdy je přímo v mapě viditelné, kde asi Waze nemělo GPS signál, protože jsou občas krátké úseky vynechány.
[...]
Zajímavostí je, že za jízdy si toho výpadku nijak nevšimnu ani v WAze...
Segmenty by sa mali používať s presnosťou aspoň na metre. (Ale kto vie?)CyrilKubrt wrote:...nikdo asi neví, jestli úseky mezi křižovatkami WAze počítá na stovky metrů nebo zaokrouhluje.
Dal som ho odskúšať beta testerom, ktorí sú tiež dudlíkári, ale nepomohlo to.ma5jkl wrote:ten trik so suradnicami sice nepoznam ale vyskusaj.
Nič si z toho nerob, to nechápe nikto, možno už ani vývojári [emoji6]MTB_Petik wrote:Dale nechapu proc nezaznamenaji i trasu bez pripojeni na net. Prece neni problem zaznamenat trasu do souboru a pak to nahrat na web.
Zoom podľa vzdialenosti som používal veľa rokov, ale pred pár mesiacmi ho bez komentára odstránili.MTB_Petik wrote: Jinak na https://support.google.com/waze/answer/ ... -658048314 pisi volby pro Auto zoom: According to speed, According to distance or No auto zoom
Ja mam ale v telefonu jen ano/ne. Tak tedy nevim.
Re: Waze nováčik - otázky