Post Reply

Jak dlouho trvá týden ve Waze

Post by
Možná blbý dotaz, ale snad nebudu kamenován:

Mám Waze 16. den a používám jej denně, i když nškteré dny ujedu např jen 15-20 km /do práce, z práce/ a prakticky denně aktualizuji čerpačky, kolem kterých projíždím.
Přesto mi Waze nenabízí body "za 4 dny v týdnu".

Ne, že byvh na body nějak bazíroval - nemám možnost "honit kilometry" - ale přeci jen, když mi to nepřipisuje, tak za dotaz nic....
Dnes mi asi naskočily body za několik dnů, pač jsem jaksi moc poskočil v pořadí, a nevím za co...

POSTER_ID:16936694

1

Send a message

Post by foxitrot
Tonny0584 wrote: K čerpacím stanicím:
Jsem správcem několika kategorii na http://www.poi.cz, kde mám přesná dta o benzinkách Albert, a prodávaném sortimentu. Pokud se najde někdo, kdo má oprávnění a možnost to na waze zkontrolovat, jde o 23 benzinek v ČR...
Zjednodušene povedané: ktokoľvek, kto pozná reálny stav (napr. ty), môže benzínky na mape skontrolovať a doplniť tie chýbajúce.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Obcas se body zaseknou v procesu a pozdeji se to pripise vse dohromady. Asi jako jizdy.

Jak dlouho trva týden ve Waze? To je spravná otázka...




Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
:D

Ted mate na vyber, zaspamujete Natali email se zadostmi o kokina, nebo napisete jeden email se seznamem jmen.

Dal bych prvni variantu, ať je nejaka sranda. :D


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
počítání bodů je od pondělí od půlnoci do neděle do půlnoci. A vlastně v pondělí vidíme celý den až do úterý do rána asi 10:00 hodin body z minulého týdně, než se aktualizují za pondělek jako nový týden.

Jedný problém může být občasný zásek na straně Waze. Ale později se body přičtou.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
Jóóó týden je ve Waze dlooouhááá doba :D. Mám pro tebe inspiraci. Zkus za jak dlouho přijde "Týdenní top uživatel z Vaší země za 500 pts. ;). Já se o něho pokouším marně už osmý týden a nic :?. No možná to, konečně vyjde tento týden :).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by ma5jkl
branjo28 wrote:Tonny,

mam taky pocit, ze 2-dnovy cukrik som dostal prvy tyzden (v ktorom som jazdil 7 dni, cize cakal som 2- aj 3-dnovy), 3-dnovy ten dalsi (tiez som jazdil 7 dni) a 4-dnovy ten dalsi. Cize, ak uz jazdis 16 dni bez prerusenia, tak by si ten posledny mal dostat tento tyzden po odjazdenych styroch dnoch ;)

PV,

b.
Presne. V jednom tyzdni iba jeden x-dnovy cukrik. U mna sice ten 4-dnovy neprisiel uz dva roky a to jazdim naozaj denne, vratane vikendov. Existuje ale moznost ako to napravit a to je napisat na support: https://www.waze.com/support/answer?q=11776850
"Achievements won't unlock
.
.
.
Please contact us if you didn't get candies that you collected."

Ani som to velmi nechcel riesit ale nakopol si ma a napisal som im. Uvidime co spravia.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Ani to netrvalo dlho.
Dear ma5jkl

In reply to your inquiry "achievements won't unlock"

I opened this candy for you.

You will see it in a few days.

Best Regards,

Natali
EDIT: A cestou z prace som ho uz aj zobral.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
GinBook wrote::D

Ted mate na vyber, zaspamujete Natali email se zadostmi o kokina, nebo napisete jeden email se seznamem jmen.

Dal bych prvni variantu, ať je nejaka sranda. :D


Komentář z telefonu.
No nie je to az take jednoduche ju spamovat, kedze odpoveda z noreply aliasu.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by Pajdoom
Aj Ja mam pocit že to ide od utorka ...
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message

Post by porubcan
bonusove cukriky (za X km za tyzden, za X dni s Waze za tyzden) sa, za predpokladu ze vsetko funguje ako ma, rataju za tyzden od pondelku do nedele.

kedze ja uz mam curkiky vyzbierane vsetky uz dost davno, tak neviem aky je aktualny stav fungovania cukrikov... kolega mi tiez ukazoval, ze mu viacere, na ktore by mal mat narok, chybaju...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6826
Answers: 1
Has thanked: 633 times
Been thanked: 1859 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester