Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by mylan
Z tých nových places sa editori pri schvaľovaní zbláznia... http://cl.ly/image/1e3q2g1k3E14
Stálo by za to dohodnúť sa na nejakých pravidlách čo všetko schvaľovať (respektíve aké fotky neschvaľovať, vytvárať všetko - aj rodinné domy? a podobne...), aby to bolo jednotné. Viď príklad na obrázku...
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Ja dúfam, že tento boom nových places v takomto rozsahu bude trvať len krátko. Každý si chce novú funkciu odskúšať a každý to skúša tak, že pridá vlastný barák. Časom by sa to mohlo ustáliť.
Doteraz sme mali pravidlo, že domy sa do Waze nekreslia, ale po novom má waze priamo podporu pre domy v landmarkoch (private place), tak preto by sme sa asi mali dohodnúť, či sa pustíme aj do domov - respektíve do ich schvaľovania.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by paaulo23
Otazocka zacoatocnika, keby ste to tam aj importovali cez skript, ako odstranite duplicitu uz existujucich segmentov, ktore boli nahodene uz rucne inymi editormi waze?

Odoslané z SM-N9005 pomocou Tapatalku
paaulo23
Posts: 126
Has thanked: 40 times
Been thanked: 23 times
Send a message
https://pmu.tasha.sk/gallery/signature_paaulo23.png
Editing & Client NOOB, noAM @ South-West Slovakia @ East Austria
Waze x.x.x.xxx on SM-N9005 3 @ silver Ludove Vozitko AmaRock

Post by Pali65
mylan wrote: Doteraz sme mali pravidlo, že domy sa do Waze nekreslia, ale po novom má waze priamo podporu pre domy v landmarkoch (private place), tak preto by sme sa asi mali dohodnúť, či sa pustíme aj do domov - respektíve do ich schvaľovania.
Začali sa mi v AM oblasti objavovať fotky s domčekmi, niekde to bolo aj doslova nazvané "Doma" a najprv som dával rovno "reject", ale rád by som dostal info, ako sa k tej záplave takýchto POI postaviť.
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by porubcan
home/residence mozes pridavat. fotka sa zobrazi k danej adrese (vyhladavanie ulice s cislom domu) skus Frantiskanska 4 Trnava
je vsak velmi vhodne si upratat cisla domov, teda aspon tie, ktorych sa fotky tykaju. inak to bude navigovat inam ako je fotka spravena
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by Sibstr
A teď mi řekněte o jaké POI bysme měli konkrétně zájem? Mám v PC nějaké databáze, ještě z dob, kdy jsem dělal mapy pro Garmin, jsou to ale takové spíš turistické věci, jako hrady, zámky, města... Další věc je, že ty databáze jsou z roku 2000, takže nic extra nového, tak ale hrady a zámky se moc nestěhují...
Sibstr
Area Manager
Area Manager
Posts: 617
Has thanked: 74 times
Been thanked: 163 times
Send a message
[L4] AM Čechy

Post by Sibstr
Hele už přesně nevím, přece jenom je to už 14 let, data jsem bral někde z internetu. S jistotou mohu říct, že z POI to nemá nic společného, protože tenkrát nic takového neexistovalo, nebyly žádné mapy.cz, žádnej google, prostě nic.
Sibstr
Area Manager
Area Manager
Posts: 617
Has thanked: 74 times
Been thanked: 163 times
Send a message
[L4] AM Čechy

Post by vitj
Část podmínek při registraci do poi.cz:
Všechna data vložená uživateli i Vámi jsou majetkem provozovatele portálu poi.cz, společnosti CentralPOI s.r.o., data vkládáte ze svobodné vůle a není možné požadovat či si jinak vynucovat jejich zpětné odstranění. Data udržovaná naším systémem a v naší databázi, pořízená na našem portálu a správcovaná pověřenými členy poi.cz jsou chráněna autorským zákonem a bez svolení provozovatele je trestné jejich využití pro komerční účely a to jak přímo, tak i nepřímo (podpora prodeje, nabízení se zbožím tzv. zdarma atd.), popř. v aplikacích třetích stran.

Jednoznačné je, že se buď s nimi dohodneme a pak se dají data dát do waze buď scriptem nebo ručně jako třeba bylo u benzinek. Ručne je to dost složité, takže nějaký vkládací script by se hodil. Ovšem to může být zas porušení podmínek waze.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vlado_s
GinBook wrote:Sorry jsem nějaký, vrrrr...
Vidím, že už rozlišuješ "hračky" a navigáciu ;)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message