Słabe to ...

[ img ]

Moderators: redviper26, mousepl

Re: Odp: Słabe to ...

Postby gienkollo » Sun May 25, 2014 5:19 pm

Myślę że to tez kwestia poznania funkcjonalności,
Pozwól że rozprawie się z punktami jedynie negatywnymi wypisanymi przez Ciebie:
- liczba użytkowników, no cóż zbyt mała, ale wiedz ze idziemy po nich, to też kwestia która zależy chociażby od Ciebie, mam wrażenie że podszedłeś do waze wstępnie uprzedzony, i stad tez doszukujesz się raczej negatywów.
-pod okienkiem zdarzenia są dwa kciuki, jeden w górę dla potwierdzenia drugi w dół z kolei do zaprzeczenia.
- przy wyszukiwaniu adresu jest możliwość skorzystania z adresów google, działa wyśmienicie, ponadto przy edycji staram się dodawać numery domów do ulic, ale wiedz że to mnóstwo mozolnej pracy.
Dodam screenshocie aby pokazać Ci gdzie szukać tego o czym wspomniałem:
[ img ]
- wynika to z trochę innej filozofii i podejścia do takich zdarzeń, tzn wiesz na zachodzie, roboty drogowe trochę inaczej wyglądają, u nas Panowie najczęściej jak przejeżdzam opierają się na łopatach, a gdzie indziej, rach, ciach zrobione.
Poza tym jeżeli to jakieś większe nieprzejezdności nic nie szkodzi coś zakombinować w edytorze lub zgłosić to na forum, w kupie siła, jakkolwiek to brzmi ;)
Aha, dodam jeszcze do tego punktu, ze traffic z takich miejsc, które są przejezdne, lecz wolno jest uwzględniany jako korek, i tu nie mam pewności, ale chyba również współdzielony z użytkownikami usług googla.
gienkollo
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 188 times
Been thanked: 15 times

Re: Słabe to ...

Postby gienkollo » Mon May 26, 2014 6:11 pm

Widziałem już kilka "duzych" na mapie, co prawda nie tyle obok przejeżdżając co przeglądając na mapie na kanapie mieszkam obok centrum logistycznego i często się ktoś w tamtych okolicach kręci.
Trzeba też pamiętać że te algorytmy są optymalizowane pod większą ilość użytkowników online.
Last edited by gienkollo on Mon May 26, 2014 6:25 pm, edited 1 time in total.
gienkollo
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 188 times
Been thanked: 15 times

Postby Himst70 » Mon May 26, 2014 4:47 pm

Rozumie twoje rozzalenie. Ja tez czasami mam. Ale jestym jednym z niewielu ktorzy przeszli na Waze z Automapy.Dlaczego ? A dlatego ze widze w tej aplikacji wiecej zycia. Ja tez sie borykam z problemami.Tez sam zedytowalem droge ktora jest zamknieta z powodu robot drogowym a dwa dni pozniej Waze probowalo mnie w nia pokierowac:) , ale za to dzis juz nie. Ma wiele niedociagniec i wkurza ze raportuje sie korki a ona nadal w nie prowadzi! Ale cenie sobie gdy wazerzy informuja o nich i moge korzystac z ich podpowiedzi. Jezdze duzo po Łodzi a jak tu jest to wiedza tylko Ci ktorzy tez maja ta przyjemnosc. Ciagle korki, roboty drogowe, zmiany kieronkow jazdy, wylaczenia drog( mam auto z DPFem wiec zalezy mi nie stac w korkach ), jednak wiem ze z wielu opresji wyciagaja mnie wazerzy i Automapa by mi nie pomogla..Trzeba dopracowac w niej reakcje mapy na doniesienia Wazerow na sytuacje na drodze.I sadze ze jest to najpowazniejszy problem! jesli z tym sobie poradza to wszystko ruszy z miejsca!
A wazerow przynajmniej w Łodzi jest coraz wiecej. Widze na mapie. Raczej poczatkujacy ale dostaje coraz wiecej podziekowan za raporty. A skoro sa podziekowania to reaguja na mojre porady i sie do nich stosuja. Czyli to pomaga i widza w tym wielki plus.Sadze ze w tej kwestii Waze idzie do przodu. I oby tak dalej......
PS:) i jeszcze cos co da tej aplikacje przewage nad innymi. Dzis w łodzi obok mnie jechal Wazer .Byl korek .Rozejrzalem sie i ...oczom nie wierze. TIRowiec!!!! Wzajemne pozdrowienia....Nawet mnie wpuscil przed siebie :). Czyli jest ok.Jezeli ich zlapiemy to aplikacja pojdzie do przodu.
Himst70

Has thanked: 0 time
Been thanked: 3 times

Postby Himst70 » Mon May 26, 2014 5:55 pm

Wiem ze bedzie lepiej. jest coraz wiecej uzytkownikow.I oby tak dalej...:)
Last edited by Himst70 on Tue May 27, 2014 5:06 am, edited 1 time in total.
Himst70

Postby Himst70 » Mon May 26, 2014 6:13 pm

No ale sa TIRowcy ktorzy jezdza na Waze a najczesciej w duzych miastach wiec jest tego jakas przyczyna. Sadze ze wlasnie raportowanie korkow
Himst70

Postby Himst70 » Tue May 27, 2014 1:25 pm

A w korku stalem ponad 15min
Himst70

Postby Himst70 » Sat May 31, 2014 8:06 am

:D A o ktorej jechales przez Łódz? Przejedz o 16.00 ....zobaczysz najazd,wrecz mrowie,.Fakt ze poczatkujacy ale kiedys trzeba zaczac..... :D
Himst70

Postby Himst70 » Sat May 31, 2014 8:07 am

Pozarte i walcowanie....tez tego nie rozumie
Himst70

Postby jarkaz » Sun May 25, 2014 4:36 pm

Przejechałem parę tysięcy km z Waze i mam całkiem inne zdanie. Pojeździe troche, poznaj aplikacje jak działa dokładnie, dopiero wtedy krytykuj.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk Pro
jarkaz
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 965 times
Been thanked: 538 times

Postby jarkaz » Sat May 31, 2014 8:27 am

Czerwone drogi są wywalcowane.

[ img ]

Pożeranie drogi

[ img ]