Make your voice heard! Take the Annual Editors Community Survey now! Dismiss

Post Reply

Kutná Hora, Anenské náměstí - prosba o radu

Post by pvo11
Prosím zkušenější o radu.
Tahle křižovatka je ve skutečnosti Anenské náměstí
https://www.waze.com/cs/editor/?zoom=7& ... 01&env=row

Přejmenovat poslední úseky Vladislavovy a Libušiny na Anenské náměstí bych zvládl i já :D , ale nezdá se mí navigace ve směru Libušina -> Andělská, tam při jízdě člověk hned na začátku náměstí zahne vlevo, pak opět vlevo do Vladislavovy, ujede asi 2- 3m a zahne vpravo do Andělské.
I při mých zkušenostech tipuju, že to že nedojede až na nakreslenou křižovatku, bude vadit.

Osobně bych tam dal jednosměrný propoj Libušina -> Vladislavova, v místech, kde se skutečně jezdí, ale nevím zda nebude vadit blízkost napojení toho propoje s křižovatkou s Andělkou a sloučit napojení toho propoje s napojením Andělské asi není dobře z hlediska navigace (člověk se tam hodně natočí volantem vlevo a pak vpravo).
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Has thanked: 262 times
Been thanked: 991 times

Post by Grepa
Udělal bych ještě jeden junction a nevedl bych dva souběžné segmenty => Vladoslavova a Libušina vedle sebe a tento nový obousměrný segment pojmenoval Anenské :) a junction Na Lávkách a Havířská by měl dál a obousměrný segment se taky jmenovat Anenské :). Toto původní určitě ne :)
Grepa
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times

Post by pvo11
Malé doplnění. Grepa na chatu poznamenal, že do Libušiny se stejně nikdo nedostane protože je označená jako soukromá cesta.
Vzhledem k tomu, že by to mohlo vrtat v hlavě i dalším, tak malé vysvětlení.
Libušina je součástí zóny historického centra, kde se za vjezd platí, a aby to tam navigovalo jen ty, co tam chtějí je to označené jako soukromá cesta. Na rozdíl od "dopravní obsluze vjezd povolen" sem může vjet kdokoli . A když tam vjel bude chtít také někudy vyjet, což v té změti jednosměrek není pro neznalé tak triviální :).
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Post by pvo11
sindelm wrote:Co tedy takto?
Podle mě by název toho segmentu měl být Anenské náměstí a ne jen Anenské nám.
vypadá to dobře, ale nechť posoudí zkušenější.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Post by pvo11
Zkušenější se zatím neozvali. Já na to koukal v pomocí VMW Route Checkeru a ve směru Libušina Havířská to naviguje 2x vpravo, zatímco, když tamtudy jedu bych očekával jen vpravo z Anenského nám. do Havířské.
anenske.jpg
(116.14 KiB) Downloaded 158 times
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Post by sindelm
S tim jsem tak nejak pocital.... Kdyz jsem to vcera projizdel virtualne ve streeetview, tak mi takovahle navigace neprisla neprijatelna....
Ještě můžem ten zahnutý konec Libušiny dát jako samostatný segment a pojmenovat Anenské náměstí, příkaz by teoreticky mohl zmizet... a nebo proste jen nastavit uhel na primy....
sindelm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times